Sex po porodu. Vůbec spolu nespíme. Jak je to u vás?

wendy7
9. led 2007

Dlouho jsem uvažovala zda založit tuhle diskuzi,ale protože mě to trápí,tak jdu do toho!Máme skoro roční holčičku,svatba se chystá letos v létě,jsme docela spokejní mladý pár,ale prostě spolu nespíme! ☹ Za ten rok co jsem po porodu jsme spolu spali jednou!A to narychlovku,aby se malá neprobudila.Jsme stále unavení,přítel taky,hodně pracuje a tak k sexu se skoro nedostaneme.Mě to trápí,nepřijde mi to normální.Co vy,jaké to bylo u Vás?

ijetka
9. led 2007

Zdarec, máš pochvalu za dobrý téma 🙂 . Sexu po porodu jsem se hrozně bála. Že to bude bolet a hlavně že to bode parodie na sex před tím. Obavy se nenaplnily. Bylo to malinko jiný ale teď je to oki. Malej má 6měs. a jsme taky unaavení, tak to neděláme tak často, ale ne tak jako vy.

wendy7
autor
9. led 2007

díky za názor,no já měla císaře a hodně jsem špinila celý rok a taky mě bolela jizva na bříšku a děloze taky,když se mě dotknul a hladil mě na břichu,tak mi to vadilo,takže jsme spolu spali jen jednou a pak probíhali jen jiné věci jako mazlení,orál apod. 🙂

alfula
9. led 2007

wendy7,no možná tě uklidní to,že my jsme po porodu na tom byli taky bídně,poprvé jsme se spolu milovali až když měla malá 4 měsíce ale nebylo to ono,ležela vedle nás v postýlce a my jsme se spíš báli ji nevzbudit,takže jsme se neuvolnili a sex byl taky rychlý a na nic 😎 spali jsme spolu taky málo,jednou za měsíc,na víc při mimču nebyl čas,nálada a síla,v noci jsme vstávali každou druhou hodku na kojení a na sex ani jeden z nás neměla náladu.Nic si z toho nedělej,časem se vše upraví. 🙂

floowy
9. led 2007

Ahojky, u mě to bylo podobné, my jsme s manželem spolu nespali ani když jsem byla těhotná, nějak nám to oběma nevyhovovalo, teda spíš, já jsem ho odmítala, neměla jsem chuť a od něj jsem se později dozvěděla, že se mu do toho taky nechtělo, tak to nějak šlo. Po porodu jsme spolu taky dlouho nespali, já měla problém s jizvou, nějaký steh mi prasknul a mokvalo mi to, takže na sex ani pomyšlení a když jsem šla na malou, tak jsem to měla za trest. Taky jsem se přistihla, že mi to nějak nechybí, ani nebyla energie, čas, nálada, do půl roku malé vůbec, to jsme běhali jen kolem ní a když už jsme konečně odpočívali, tak jsem si šla lehnout a spát. Manžel často projevoval zájem a tak jsme si o tom museli už párkrát promluvit, jak to s námi je. Samozřejmě se máme rádi, ale těch starostí a povinností bylo tolik... 😒 Navíc je fakt, že dlouhou dobu po porodu jsem si to neužívala, celkem mě to tahalo a bolelo. Ale už se to zlepšuje, není to, co to bývalo kdysi, kdy člověk stihnul několik "čísel" denně, ale když je na to příhodná doba a všechno se přizpůsobí, tak jednou za čas, to stojí za to...ALE UŽ JE TO JINÉ... 😉 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
alfula
9. led 2007

tak to máš fajn,že vám to takle jde,myslím,že fajn využít každé volné chvilky a je fakt,že ta předehra,na to není moc času. 🙂

wendy7
autor
9. led 2007

to tě obdivuju,já radši uklízím aby bylo doma vše oki 😀

jess
9. led 2007

Ahoj,já jsem s manžou spala po porodu,když měla malá asi 2 měsíce,ale stálo to za "prd",dost to bolelo,ted' už má dva roky a já při sexu stále myslím akurát na to ,at' to nebolí.
Nevím jak je to možné,dr.říká že je to normální,ale když se tak bavím s kámoškama,nebolí je to ,tak nevím.A to už jsem byla u dvou ženských na optání. Tak furt doufám že po druhém mimi se to popraví samo

ijetka
9. led 2007

No teda jess, já čučim a je mě tě fakt líto. Je to divný 😒 . Mě tam ze začátku trošku píchalo, tak jsme použili lubrikáč a oki. Zkus to fakt nevím.

jess
9. led 2007

ijetka,to jsme zkoušely taky,myslíš že je to kvůli nástřihům? měla jsem jich 5.Ale zhojilo se to krásně a jiné problémy nemám. Ale je fakt,že při hodinové předehře je to lepší 😀 ,ale na to mám čas tak jednou za půl roku 😉

ijetka
9. led 2007

Hm máme to fakt těžký. Co ti poradit? Jestli je to kvůli nastřihnutí, to nevím. Ale je divný že to máš tak dlouho! ☹ Holt si asi na sex budete muset udělat fakt čas! Ale toho je pořád málo, viď?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
jess
9. led 2007

ijetka:hm toho času není nikdy nazbyt 😀
gedren:dobrá rada,zkusit se musí všechno,tou psychikou to určitě je,ale nějak se tomu nemohu ubránit.

nilita
9. led 2007

Ahojík,já a můj přítel jsme měli sex po porodu cca 2 měsíce...a měla jsem z toho i strach,ale vůbec mě to nebolelo....ale stejně už to nebylo ono ,jako dříve... ☹ ☹ nevím čím to je ale...sex mám pořád ráda,nedokážu si to bez něj představit...ale nevím jestli je to přítelem...či porodem...přitom na sex myslim...jak jen to jde....že by strach ???Před už jsem jednou před porodem otěhotněla ,ale musela jsem na interupci...pak jsem na to za 2měsíce otěhotněla znovu a mám mou milovanou Vanessku...může to být i strach z dalšího těhotenství...ale mám nitr.tělísko,ale ten pocit tam pořád je...tak nevím...jestli to někdy se sexem v budoucnu bude dobré...papa

patricek
17. led 2007

ahojky,ta tema mne zaujala.My s manzelom po porodu mame sice sex ale nie uz tak casto jak predtym.On zmenil pracu chodi domov vecer unaveny,stahany a ja som mu to furt vycitala.Proste tie reci ze ma nema rad atd...Jednou sme si sedli a porozpravali sa.Vysvetlil mi ze to neni tim zeby mne nemal rad ale proste ze je fakt unaveny ze potrebuje vic casu aby si zvykol na tu novu pracu.Tedka se to uz dostava do lepsich kolaji,ale aj tak nekdy mi to pride ze to robi iba koli mne.

0401
17. led 2007

Ahoj holky,
já jsem toto téma otevřela už 14. srpna, ale je v PORODECH, tak jste si ho asi nevšimly, když už je po něm 🙂
Náš problém je ale asi složitější, možná by to chtělo odborníka. Jak píše Gedren s tou psychikou, to je pravda, ale jak ji mám překonat? A ještě jedna věc, manžel to po mě nechce a nechce o tom ani mluvit. Já to pořád otvírám a on vždycky jen tak divně hledí, tak se pohádáme a je to. A tak to je už rok a půl. ☹

ijetka
18. led 2007

Počkej manža po tobě nechce sex? Pochopila jsem to dobře? 😲

ijetka
18. led 2007

JO a nebyl s tebou u porodu?

0401
18. led 2007

To byl. 😕

ijetka
18. led 2007

A nemůže to být tím? Myslím to že asi nejeví zájem o sex 😒 Někde tady na koníku jsem o tom četla, psaly maminy, že se jim stalo asi to co tobě. 😒

ijetka
18. led 2007

No už mi došlo, že to bylo asi tady, jsem mimo 😠

0401
18. led 2007

On na sex moc nebyl ani před těhotenstvím. Je spíš na fotbal 😀
Nebo má nějaký problém, který mi nechce říct. Jen mám strach, aby se ze mě nestala kvůli tomu frigida 😒

ijetka
18. led 2007

No když nechce mluvit, tak je to těžký. 😠 přitom je lepší říct o co jde, holt chlapy, ale na druhou stranu má třeba trauma z toho porodu a je mu blbý ti to říct. Nejsem psycholog, nevím. 😉

0401
18. led 2007

Nevím, jestli by nám psycholog pomohl 😨 Možná bysme to měli zkusit, jen nevím, kam se obrátit. Už jsem to manželovi i navrhla, že tam zajdem a nebránil se. Tak uvidíme.

ijetka
18. led 2007

Jé tak to je úspěch aspoň vidíš že to chce řešit. Já si myslím, že to bude tím porodem, ale třeba ne. Každopádně přeju hodně, hodně štěstíčka 😉

0401
18. led 2007

Dík 🙂 dnes přišel z práce a bavili jsme se jen o věcech kolem malé. Nevim nevim, jestli ten mrak ještě něco rozfoukne. Ale to je asi na jiné téma 😕

teres
21. led 2007

Ahoj holky, mám po císaři (3 týdny´) a chci se zeptat kdy se může zase začít se sexem?? Musím počkat až po 6ti nedělí nebo ne?? Moc díky Papa

musko
21. led 2007

No mala by si, čistenie prebieha štandartne 6 týž, či si rodila normálne, alebo cisárskym. 😉

jita2
26. led 2007

jess,
já mám půl roku po porodu a pořád říkám au ☹ , už je to s lubrikáčem lepší, ale zdaleka ne tak dobrý, jako před porodem, tak snad doufám, že mě ta bolest brzy přejde...

cantarela
26. led 2007

jita2-a pořád kojíš?Protože já když kojila tak to bylo ještě horší,ptž máš nedostatek hormonů,které napomáhají zvlčování sliznice 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru