Silná menstruace po šestinedělí, měly jste?

krystalice
20. říj 2013

Ahoj,chci se zeptat,jestli jste některá měla menstruaci hned po šestinedělí a to silnou a trvající déle jak týden?Po porodu mi odcházely očistky 4 týdny,pak jsem měla 3 dny klid a pak jsem dostala menstruaci,která pořád teče už přes týden a je docela silná 😖 .Na kontrolu ke gyn.jdu až začátkem listopadu,páč dříve nebyl termin 😒 .Už mě to docela nebaví 😠

zana09
20. říj 2013

Ahoj, může to mít i jiný důvod, ale mě třeba gynekolog řekl, že je to tím, že po porodu je ta sliznice větší, objemnější, takže z toho je toho pak logicky víc. Já ji mám silnou doteď a to beru už normálně svoji původní antikoncepci, dřív tak sotva 4 dny a konec.

pejtho
20. říj 2013

Mě odcházely očistky docela silně celé šestinedělí a začala jsem menstruovat také hned po. Teď mám rok od porodu, ale menstruaci mám mnohem silnější, než jsem měla před těhotenstvím. Dříve mi trvala 5 dní, teď týden.
Každopádně kdyby to trvalo déle (třeba 14 dní) tak už bych zašla za lékařem-při obtížích vás musí vzít hned. Dokonce náš doktor šestinedělky bere ihned a přednostně...

krystalice
autor
21. říj 2013

Dnes jsem byla u lékaře a prý mi v děloze zůstal kousek placenty.Takže menstruace to nakonec nebyla.Dostala jsem nějakou injekci na vypuzení a pokud to nezabere,což zatím nevypadá,půjdu zítra na revizi dělohy. ☹ Už nechci další šestinedělí 😖 No co nadělám,alespoň budu vyčištěná....

zana09
24. říj 2013

@krystalice Paaani, tak jeste, ze jsi tam byla a hlavne, ze to nezpusobilo zanet. Ono to sice neni nic prijemneho, ale po revizi bych osobne byla i jistejsi, ze je to vycistene a nebude to delat paseku. Tak se drz a dej vedet, jak to dopadlo.

krystalice
autor
25. říj 2013

Už je to o.k. a konečně nekrvácím 🙂 😀.Revize se dala vydžet,za chvíli bylo po všem 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru