Silnější krvácení 9 dní po porodu. Je to normální?

petule.h
12. srp 2008

Ahoj všem,
3.8.08 jsem porodila...přirozeně...ze začátku jsem krvácela celkem slabě...ale od včera tj.9 dní po porodu krvácím silněji, je to normální??? jsem tedy dost šitá, ale spíš mě zajímá, zda je to ok, máte s tím zkušenost??? já měla první dítě císařem, takže jsem krvácela max 14 dní a méně..
mějte se a díky

petule.h
autor
12. srp 2008

omlopuvám se, nechtěla jsem to dát do srazy a akce, nějak jsem to přehlédla

kaczka
12. srp 2008

já krvácela 4týdny a docela dost!

a napiš adminům at to přesunou 😉

petule.h
autor
12. srp 2008

díky moc pa

kijonkova.k
13. srp 2008

Já jsem hodně krvácela hned po poroddu,to už jsem byla začitá a měla jsem pod sebou furt kaluž,tak mě trošku víc kontrolovali,ale pak se to během dne upravilo.Krvácela jsem celých 6 týdnů s různou intenzitou.

krista
13. srp 2008

Já jsem teda krvácela hned po porodu taky strašně, to byl extrém asi těch prvních 14 dní to bylo fakt strašný, že vložky nestíhaly a pak už míň, ale na to šestinedělí to vydalo a i po něm sem tam 😉

zoozi
14. srp 2008

Ahojky, já krvácela měsíc po porodu nonstop a to dost silně. Zjistili po 6 nedělce, že mám v sobě ještě zbytek blanek z placenty. Možná to bylo tím. Dostala jsem antibiotika a pak už to bylo v pořádku, jenže krvácela jsem ještě další 3 měsíce a to jsem brala antikoncepci pro kojící. tak jsem je vysadila a od té doby klid.
Nevím no, být tebou počkám do té 6 nedělky na kontrolu a uvidíš. Pokud nemáš nějaké bolesti tak by to neměl být problém

petule.h
autor
15. srp 2008

no blsnky mi také jdou, stehy už padají, dokonce jsem se odhodlala se juknout jak jsem šitá, ty vnitřní stehy jsou celé...ale jinak problémy nemám, tak doufám, že je vše ok...jeden den krvácím, druhý zase né... 😉 je to tak různě...mějte se a díky všem, jsem už klidná

novako
15. srp 2008

Zoozi: A dělali s Tebou něco jiného než předepsali antibiotika?

zoozi
15. srp 2008

novako: Nene, dali mi jen antibiotika a za 2 týdny jsem šla na kontrolu a řekli, že je to už v pohodě. Bála jsem se že budu muset jít na škrabku 😖 Ale nakonec mě to minulo.

cazadora
15. srp 2008

petule tak já krvácela taky různě, jeden den nebo klidně dva nic a pak najednou normální čirá krev a tak furt šla jsem pro jistotu na gyndu udělal utz a nikde nic říkal že to klidně můžou být i chatrnější cévky ale nic to nebylo okud ti to bude připadat divný cinkni mudrovi on tě rád prohlédne 😉

novako
17. srp 2008

Zoozi: Já mám totiž něco podobného, ale jen špiním. Dr. mi píchl injekci na zavinování dělohy. Na pár dní to pomohlo, ale teďse to zas vrátilo.

luckaa
17. srp 2008

Ahoj holky,tak já začla krvácet hoďku po porodu,když jsme už všem volali,že je vše ok.No,najednou se seběhlo hejno doktorů,prohlídka,která teda chvilku po porodu a po šití nebyla nic příjemnýho,ultrazvuk a pak mě uspali a čistili dělohu.Něco tam zůstalo.Pak jsem dostala kapačky na zavinování dělohy a celý čas hospitalizace železo a injekce do nohou na ředění krve.Další dny už byly s běžným krvácením,ale varovali mě,že pokud bych začla krvácet jasně červenou krví,tak mám okamžitě jet do nemocnice a na kontrolu jsem měla jít po týdnu a ne až po šestinedělí.

papisa
18. srp 2008

Ahojky, tak já mám 11 dní po porodu a krvácím někdy trochu a někdy víc, ale je to taková slabá menstruace... Snad se to už nezhorší, stehy mi zatím ještě nepadají... ☹

Zoozi, můžu se zeptat, co je to ta škrabka??? 😒 😒

petule.h
autor
18. srp 2008

papisa. já mám 14 dní po porodu a stehy mi vypadali, tedy ty venkovní určitě, ty vevnitř asi ještě né, měla jsem celkem asi 30 stehů...jsem ráda, že můžu konečně sedět, chodit a starat se o děti...krvácím už malinko, spíš špinění, nebo nějaký hlen, tak jsem ráda a díky všem

katulka2
18. srp 2008

brdo baby, ja som teda este nerodila, ani sa v blizkej dobe nechystam, ale info nikdy nie su na skodu...

Ja som myslela, ze zena krvaca len po porode, ako myslim v ten den, nie ze, mesiac , dva... ach... to je brutal

petule.h
autor
20. srp 2008

katulka2:no krvácíš bohužel i po císaři se čistíš, ale to jsem krvácela tedy jen asi 10 dní...ono pokaždé je to asi jiné...no hlavně, abych už skončila 😒 ..škoda, že nejde nosit tampóny...po 1 porodu císaři jsem je už po 14 dnech nosila...i když se to nedoporučuje

basice
10. dub 2016

Ahoj holky, chtěla bych obnovit téma. Jsem 12 dní po porodu. Po propuštění z nemocnice jsem už krvácela málo, spíše jen špinění a asi 9 den po porodu jsem začala zase krvácet více, jen tak nárazově, pak to bylo už odpoledne dobré a dnes 12 den opět silnější krvácení. Myslíte, že to je normální nebo mám raději jet do porodnice na kontrolu? Žádné bolesti nemám a krvácení je jen nárazové a pak je třeba 1-2 dny a je jen slabounké.

iiiv
10. dub 2016

@basice já jsem 14 dní po porodu a pořád ještě špiním, už to bylo lepší a včera a dneska zase trošku víc, tak taky nevím, jestli je to normální...?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru