Stahovací kalhotky po porodu. Používaly jste je?

hojda
4. pro 2011

Ahoj,

používala jste některá stahovací kalhotky po porodu? Já měla poprvé ty síťované, aby vše větralo a hezky se hojilo, nějak si nedovedu představit, že bych měla nosit něco jihéno? Ještě jsem našla variantu stahovací košilku, to by mi možná vyhovovalo více, než kalhotky, ale je to potřeba?

Díky

kris2008
5. pro 2011

nejlepsi mas ty sitovane kalhotky,pred 2 mesici sem je kupovala asi za 80,- v lekarne a jsou lepsi nez ty co byli drive.muzes je i vyprat znova a znova.... a brisko aby se hezky zatahlo? lehni si na nej co nejdrive po porodu,to je to nejlepsi co muzes udelat 🙂 ocistky budou odchazet rychleji ..prvni den po porodu to bude dost neprijemny,ale me to ted napodruhe fakt pomohlo a vse se hojilo rychleji

camelinka
5. pro 2011

stahovaci kalhoty sou na ......... , svaly jeste vic zlenivi 😅 . po porodu sou idealni sitovany s nohavickou a brisko se zatahne kdyz na nem budete lezet 😉

jankadudova
5. pro 2011

Doporucuji "klasiku" sitovanou🙂 ono totiz samo se nic nestahne ani s nejlepsimi kalhotkami. Rehabilitace a cviceni 😉

ja.na81
5. pro 2011

ja s nima tedy zkusenost nemam, ale uz jsem taky premyslela, ze bych si je po druhem porodu poridila, jako podporu k zatahnuti briska, ne misto sitovanych, proste az ty sitovane nebudu potrebovat, tak ze bych si je obcas vzala.... potreba to jiste neni, ale nic se tim nezkazi, ne? A co kdyby to zatahovani slo vazne rychleji (o tom zadna, ze cviceni to nenahradi, ale to je snad jasne)

helcenka
5. pro 2011

Já je po obou porodech nosila. Nejdřív ty síťované, jsou super na větrání a pak stahovací. A byla jsem fakt spokojená, musím tedy dodat, že jsem tomu pomohla i cvičením. 😀

petkave
5. pro 2011

Nemala som nič také - ani sieťované, ani sťahovacie... Po sekcii by som to na sebe nestrpela... Ale myslím, že mi to ani nebolo treba. Bruško mi pekne skočilo naspäť za veľmi krátky čas...

janca_dobi
5. pro 2011

Sice jsem je měla koupené, ale špatnou velikost. 😀 A i kdybych měla správnou velikost, asi bych je nenosila, břiško se mi zatáhlo krásně i bez nich. 🙂

majatob
5. pro 2011

ja mam stahovaci pas, pouzivala jsem ho po druhym a tretim porodu, prece jen kdyz jsem vyrazila mezi lidi, tak jsem se citila lip kdyz jsem nemela misto bricha vak jak klokanice 😀 navic je to dost hezkej kus spodniho pradla, coz ocenil zase manzel 🙂 a jako bonus jsem nemela u kojeni takovy krece jak se zavinovala deloha kdyz jsem ho na sobe mela, ono s prvnim ditetem to clovek ani neciti, ale cim vic tim vetsi mazec to je, pomalu jak dalsi porod 😅 takze za me, urcite stahovaci pradlo jo, ale spis nez kalhotky bych se koukla po tech pasech (ja jsem kupovala v Lindexu, na brichu je elasticka latka a na zadech krajka, cena kolem 500 myslim) 🙂
neco takovyho http://www.lindex.com/cz/lingerie/others/shapew...

jananerova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru