Stahovací kalhotky. Za jak dlouho po porodu se nosí?

theresa
13. črc 2008

Ahoj, za jak dlouhou dobu po porodu se prosím nosí stahovací kalhotky? Jaké máte zkušenosti? Opravdu se děloha tak dobře zavine?

johanda
13. črc 2008

já po porodu nestahovala břicho ničím, do formy se dostalo samo, trochu jsem mu pomohla cvičením. Děloha se obvykle zavine dobře, jen ty špíčky a povislá kůže mohou pozlobit

marselina
14. črc 2008

já jsem si natajno vzala stahovací kalhotky už do porodnice a nosila je ž tam,během dvou týdnů jsem měla opět krásné ploché bříško přesto že jsem měla pořád několik kilo navíc,do tří měsíců byly pryč ale i ta kila.

theresa
autor
14. črc 2008

Ahoj holky, co říkáte na tyto kalhotky: http://www.luxusnipradlo.cz/novinky/stahovaci-k...
Můžou být po porodu? Nebo by měli být ještě jiné?

marselina
14. črc 2008

já mám doma podobné,jen materiál mám je celé z bavlny

liviky
14. črc 2008

ahoj,tak po první dceři jsem stahovačky neměla a bříško se vrátiilo,teď po druhé mám sahovačky od 3dne po porodu,teda měla jsem,ale po dvou týdnech jsem už to nevydržela,měla jsem ty kalhotky náký sadistický 😅 ,skoro jsem nemohla ku večeru dýchat,ale teď už mám břicho docela redy,zbytek holt už jen zpevnit cvičením 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru