Stehy po porodu. Kdy vám začaly vypadávat?

tynusa
4. črc 2011

Chtěla jsem se zeptat maminek kdy jim po normálním porodu začali vypadávat stehy a jak dlouho to trvalo. Jsem 8 den po porodu a zatím mi nic nevypadlo ale začínají mě táhnout..Děkuji.

mifinka
4. črc 2011

popravdě ani jsem si nevšimla kdy mi vypadly.. zkus to mazat, táhnutí by mělo přestat... já neměla ani odvahu se podívat zrcátkem jak to dole vypadalo.. ale jak píšu, netáhlo mě nic, a nevím kdy vypadly.. třeba je tam mám doteď 😀

raduzka25
4. črc 2011

no ony ti nevypadnou...většinou se vstřebávají, maximálně se může stát,že se nějaký uvolní a ten vypadne,ale 8 den po porodu je celkem brzo.Táhnutí je správné-je to znak,že se ti to hojí a pěkně srůstá. PS: jsem porodní babka 🙂 samo se to zahojí neboj,nic s tím nedělej,max. si hráz maž nějakým přípravkem k tomu určeným

kathyna
4. črc 2011

Mě to taky táhlo,tak jsem si doma odvážně vzala zrcátko a zjistila jsem, že už tam skoro žádný nemám - hodně mi jich vypadalo asi už při sprchování v nemocnici 😅 😀 Viděla jsem všeho všudy jeden doma při sprchování. Jizvu jsem mazala ze začátku Hemagelem a později promazávala olejíčkem, aby to netáhlo

teerka
4. črc 2011

Mě stehy ,,otravovaly" přez 4 týdny. Začaly se uvolňovat až dost pozdě a taky jsem skoro měsíc nemohla pořádně sedět. Asi si při šití daly záležet 😠

michaelakvit
30. kvě 2013

Zdravím všechny maminky, chci se zeptat, máte někdo zkušenost s tím, že by se steh 5 den uvolnil a jizva se trosku roztahla? Mela jste s tim nektera problem pri hojen?evnt.sly znovu zasit? Mazu to Hemagelem a prijde mi, ze se to trosku zatahuje, ale mam obavy, abych nemusela znovu na zasiti. 😢

romantika
30. kvě 2013

tak brzo ne, spis az kolem 10 dne. casto ctu o presivani ale jestli se uvolnil jeden co to zkusit zafixovat maslickou ?. Dle vseho se rana zhruba hoji 10 dni, pak uz je to jistejsi. Otazka taky jak jsi sita, ja byla ve dvou vrstvách, takze se horni uvolnili celkem dřív a uvnitř pak to byla fuska i hnisaly.a opravdu uz vypadl.nupadl jen ten uzlik?

globulinka
30. kvě 2013

Ahoj mě jich pár vypadlo asi po 8 dnech, ale ted je to 16 den a ještě jich tam pár mám. Mažu si to gelem z dubové kůry

irena123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenicka2323
1. srp 2018

Dobry vecer, obracim se na vas s radou zda s rim nemáte některa zkušenost jsem mesic po porodu u ktereho u me nedoslo k porodu placenty byla prirostla v deloze a tak jsem musela pod narkozu kde placentu odstranily a pote me uvnitr zašivaly a dnes me poboliva bricho krvacim o neco vic nez předešlé tydny a dnes jsem si vsimla dole pri utirani na wc neceho co tam nepatří zda se to jako steh ktery ale ven nechce (je hned na začátku).. Omlouvám se jestli to nekoho bude nejak pohorsovat. Dekuji za rady

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru