• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Strach z návštěv v porodnici. Jak jste to měly vy?

13. února 2016 
@lenjii
to není pravda, pediatr nemůže odmítnou dítě.
můžeš jít domů na reverz a k pediatrovi jít až za 3-5 dní po porodu a to už Tě vezme :wink:
já rodila 300km od domu, porodila jsem 8.6. a u pediatričky byla až 17.6. ......
11. únor 2016 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda fakt nedokážu pochopit, že příbuzenstvo nechápe, že chce ženská bejt po porodu sama!!! Neříkám, že jsem nikdy za nikým nebyla, ale vždycky na výslovnou žádost/pozvání rodičky... Byli to výborné/nejlepší kamarádky... Dorazila jsem s nekofeinovym kafem, pochválila mimi, vyslechla co měla na srdci, pokud si vyžádala radu tak jí dala (jinak ne) a po půl hodině frčela domů. Pokud by mi kdokoliv řekl, že mně vidět nechce, tak mně ani smykem nenapadne bejt naštvaná (nebo se vnucovat).
11. únor 2016 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@eficenka takže ona prostě nepřijde hned, ale az po par dnech jo? Se ji budu muset zeptat. Díky
11. únor 2016 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenjii
někteří pediatři nechtějí nést zodpovědnost za novorozeně, ale a za dítě třebas starší 5dnů... takže to dítě vezme až "starší"
u nás by nebyl problém asi ani hned po porodu, ale jak jsem rodila jinde, tak stejně to vyšlo, že jsem šla s malou poprvé k pediatričce až jí bylo skoro 14 dní... a to už bylo uplně ok trochu bylo řečí, zže neví kolik předtím zhubla a přibrala, ale ok :slight_smile:
11. únor 2016 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenjii možná by to chtělo dr. upozornit, že nemá právo odmítnout ... nebo to pořešit jinak, třeba kontrolou od PA (tebe i miminka)
11. únor 2016 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anetka1701 Perfektni pristup! Ja byla po porodu absolutne nespolecenska,navstevy me opravdu vadily. Manzel neumi rict ne,takze se k nam obcas nekdo nacpal. Ja po cisari s postspinalni bolesti hlavy,chtela jsem se trosku szit s malym a naladit na jeho potreby a ne resit navstevy a jejich nevyzadane rady. Rusilo to i maleho,vzdy po navsteve v noci hodne spatne spal. Takhle empaticky pristup bych fakt uvitala :slight_smile:
12. únor 2016 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajula123 neumím si představit jiný... Ale je fakt, že tím, že z mého širokého okolí jsem byla první s dítětem a na dost dlouho, tak mně to asi vytrénovalo... Sama vím, jak to bylo první dny po porodu náročné... No ale zase mám výhodu, že si mně zvou kamarádky pak moc rády a já si můžu vesele užívat miminka :oD Nezapomenu, jak jsem byla v porodnici u kamarádky a zatímco pila kafe, já si chovala jednodenní miminko. Vedle nás (návštěvy na chodbě) byla maminka zjevně se svojí mámou a ta střídala pohled na mně a na svoje vnouče v postýlce, kterou ta maminka odmítla pustit z rukou... Každej má tohle jinak...
13. únor 2016 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek