Tahavé bolesti v podbříšku půl roku po porodu. Z čeho?

emyska
25. únor 2008

Ahoj, mám už skoro půl roku po porodu a pořád mám tahavý bolesti na levé straně v podbříšku. Už si s tím nevím rady a moje doktorka taky neví. Na ultrazvuku nic není, žádná cysta ani nic podobnýho. Bolí to při každé procházce a to bych tak ráda chodila na aerobik. ☹(
Nemáte s tím někdo zkušenosti??? Už mě to vážně dost trápí.
Napadlo mě, jestli to není rozvolnění stydké spony.

aponchie
25. únor 2008

ty jo tak to nevim ale ja jeste celkem dloiho po porodu mela zavinovani delohy rikala mudra a navic se vracely kosti na sve misto jak komu to trva dlouho je tezke rict.navic leva strana dela me celkem casto i ted.a je jiste ze to ma souvislost s porodem?zkus si zajit na urologii na jejich Sono a rekni jim to

emyska
autor
25. únor 2008

s porodem samotnym to asi nesouvisi. Rodila jsem naprosto bez komplikaci. Za 3 hodiny byla mala venku a ani me nenastrihavali. Spis to budou ty kosti, hodne me bolela stydka kost i v tehotenstvi. Tu urologii asi zkusim... a taky ortopedii. 😖

aponchie
25. únor 2008

no asi jo ale nekdy me to boli ty kosti samovolne i tak a dost a aky mivam cas od casu bolesti do kostrce takova krec jako pri bolestech porodnich nekdy se malem nadzvednu ze sidle jak to picha

denik
25. únor 2008

emyska mozu to byt kosti.. ze sa vracaju do povodneho "stavu".. nebolelo ta tak aj pocas tehotenstva? ja som mala bolessti pocas tehu, ked sa roztahovali kosti a babenko si robilo miesto, no a samozrejme, ze sa to potom musi vratit spat a to bolelo presne tak isto.. pred tehu som napr. spavala na bruchu, teraz to nedokazem, strasne ma bolia krize a to bude mat mala uz rok..

karotky
25. únor 2008

Tak mě teď posledních 14 dní taky bolí záda v kříži.Nenapadlo by mě,že to souvisí s pánevními kostmi. 😅
A taky jsem tento měsíc nedostala MS,tak doufám,že nejsem opět těhule. 😅

odetka
25. únor 2008

Jo, ja mam neco podobnyho. Obcas me poboliva na prave strane v podbrisku jako kdybych mela dostat menstruaci. Od porodu jsem ji jeste nedostala.

denik
25. únor 2008

ja som dostala prvykrat po deviatoch mesiacoch a bolo to desne.. teraz mam tesne po a opat pocitujem bolesti, tak neviem.. ale mam znamu, ktora mava od porodu take bolesti, ze chodi o palicke.. 😲

kotenko
26. únor 2008

Ja zas mavam pocas MS take brucho, akoby som bola v 3 mesiaci... to mylsim vazne a bolesti ako sa patri, este ze mam antikoncepciu, ktora mi ich zmeirnuje.
No a vzdy pocas MS ma boli vpich oxytocinu ktory mi pichali pcas porodu... hm, divne, ale citim to kazdy mesiac 😉

danu
7. únor 2010

senja • 1d • Včera o 22:55
... 7 mesicu po porodu. Zacalo to kolem 3 mesicu po porodu, jen trochu jednou za cas. Byla jsem na kontrole, UZV bylo v poradku, krev take, zadne znamky zanetu ani vidina menstruace, tak me vypakovali domu. Pak se mi to sem-tam objevilo, ale znate to, s miminkem neni cas vnimat bolest, dokud neni hodne silna.
Ted uz je to silnejsi, dnes jsem to mela i nekolikrat za den, neco mezi bolesti z prujmu a rozbihajicimi se kontrakcemi. Predpokladam, ze se hlasi deloha, ale nevim co to muze byt, docela se toho desim ☹
Mel nekdo z vas neco podobneho? Diky za prispevky.

kutcher • 1d • Včera o 23:47
jj dva roky jsem nemela krvaceno sle obcas me to taky potkalo. myslela jsem si ze uz to dostanu a furt nic az ted

crca • 2d • Dnes o 07:00
Kutcher,mám pravý opak 😀 po po porodu 5 měsíců jsem musela na revizi dělohy,protože jsem pořád špinila i bolesti byly,nejdřív si myslelai,že mám zánět dělohy ale nic,jen jsem měla kousky krve,nebo placenty a když už jsem konečně šla na tu revizi,tak mě řekli,že jsem byla už čistá 😀 6 týdnů v pohodě a od té doby opět špiním,ale jak píše Senja,když lítám kolem dětí,tak prostě nestíhám ani zavolat dr.ale v úterý už konečně jdu 😀 Tak snad nebudu muset zase na revizi,sice je to fajn,že jsem se aspoń vyspala,ale jinak by mě to netěšilo. 😅

poletucha • 1d • Dnes o 11:41
senja zrovna resim neco podobnyho 😒 ...taky me poboliva podbrisek, neni to menstruacni bolest,spis jako pri ovulaci, ale trva to nekolik dnu,pak par dnu klid a znova (uz nekolik mesicu)...vcera vecer jsem se tu uz docela svijela...a dneska klid. Vubec netusim cim to je,budu muset navstivit gyndu 😖

pia22 • 1d • Dnes o 11:58
Poletucha ja mam presne to iste, zacalo to 4 tyzdne po sekcii. Uz som bola u gyn.-vysetrenie, sono nic, zobral mi este krv, tak uvidim. Potom asi uz len psychiatria😖😉

rimmel • 1d • Dnes o 12:20
aj ja som mala nieco podobne..nemoze to byt ovulacia? 😅

pia22 • 1d • Dnes o 13:12
No mohlo, ale to by muselo byt tych ovulacii velmi vela, ked to mam tak na striedacku cely mesiac😉

poletucha • 1d • Dnes o 14:07
prave ja taky myslela ze to je ovulace,ale asi ne...to bych byla teda megaplodna 😀
pia tak pisni jak si dopadla 😉

pia22 • 1d • Dnes o 15:14
Ok😉

lucik75
23. srp 2012

Ahojte holky, mam po porodu temer 3 mesice a taky mi zacaly takove tupe bolesti v podbrisku...Spis na leve strane. UZ jsem panikarila, ale kdyz jsi ctu, ze nejsem sama, tak jsem se uklidnila...Snad to brzy prejde. S malym prckem se mi po doktorech litat nechce...☹

kavarma
5. led 2013

ahoj danu,
mám úplně stejný problém jako ty - 7 měsíců po porodu, občasné bolesti v podbřišku (stejného charakteru, jako píšeš ty) ... 10 dní po porodu jsem byla ne revizi dělohy, od té doby dle doktora vše ok... dnes se mi ta bolest zhoršila tak moc, že řeším, jestli nemám jet do nemocnice, nemůžu se skoro ani hnout... dlouho jsem dnes syna nosila v ergu na břiše, tak mám dojem, jestli jsem si to tam nějak nezmačkala, ale nevím...
mohu tě poprosit, budeš-li mít s touto věcí nějaký vývoj, podělila by jsi se?
díky! k.

anetuli
22. zář 2014

Ahoj..mam pul roku po porodu a boli me porad v podbrisku..vecne jsem nafoukla at snim cokoliv..je to normalni? 😒 strida se mi to..obcas boli prava strana a nekdy leva..

h2006
1. říj 2014

anetuli ahoj,ja jsem skoro 5 mesicu po porodu a hned jak mi skoncilo 6nedeli,tak jsem zacala mit bolesti v podbrisku.vetsinou to mam v prave strane a nebo na stridacku,leva,prava strana.jak jsem se tu doceta,tak nekdo to ma skoro porad.mam to same,skoro porad me tam boli.byla jsem na gynde po 6nedeli kdyz uz me tam bolelo a utz v poradku,tak taky nevim.asi to k tomu patri a vetsina zen po porodu to ma..... 😒

h2006
1. říj 2014

zapomnela jsem jeste dopsat,ze nekdy mi to prijde jak kdyz mam dostat MS,ale do MS mam treba jeste daleko.a nekdy me boli tak na prave strane,ze si zas myslim,jak kdyz mam slepak nebo neco s vajecniky.asi potrebuji mudr na hlavu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru