Tampony rok po porodu. Drží dobře?

vendeta
9. pro 2009

Dříve před těhotenstvím jsem používala při menstruaci hodně tampony. Teď ale od porodu, když mm tampon, přijde mi, že tam vůbec nedrží a klouže ven? Máte zkušenost matky? Díky.

shaula
9. pro 2009

Nechala jsem si zavést tělísko, takže tampony moc používat nesmím, ale asi 3x jsem ho použila, když jsme šli na bazén a bylo vše OK. Ovšem neměla jsem ho dlouho a navíc ne při silné MS, takže to nemůžu až tak srovnávat, ale řekla bych, že by ani tak problém nebyl žádný.

sklenicka24
9. pro 2009

Ahojky

někdy mi to tak také přijde, ale většinou je to v pohodě. A co třeba zkusit větší??

konja
9. pro 2009

vendeta: mám stejný pocit jako ty 😢 Bohužel nevím co s tím a tak je moc nepoužívám 😒

tymothy
9. pro 2009

Tak tohle ještě řešit nemusím, ale na tampony jsem byla před těhu také zvyklá. Teď (až to přijde) bych chtěla zkusit menstruační kalíšek - ty prý drží dobře. 😉

eeefffaaa
9. pro 2009

Ja zacala pouzivat tampony hned pri prvni MS po porodu,coz bylo asi po 3 mesicich...mela jsem pocit jako zeme tam tlaci a spatne se zavadel,ale ted uz je to lepsi...taky jsem mela nekdy pocit jako ze mi klouze ven

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru