Váš stav a chování partnera po porodu

bambulik
22. kvě 2008

Chtěla jsem se zeptat jak to bylo u vás doma po porodu
Tak jsem se vracela domů 3 dny po porodu a musím říct že jsem doma byla zmatená jak pes Goro a nemohla nic najít. Tak jak přiblblá a sklerotická.
Hormony pracovaly jako bejk a pořád jsem jen brečela při pohledu na to malý štěstíčko Kačenku. A taky jsem byla š´tastná jak se Honza choval, asi to bylo i díky účasti u porodu si myslí že to mělo velký podíl.
Z malé byl s prominutím dosranej, vařil, staral se. A nutil mě ať spím když spí malá abych si odpočinula, fakt se choval pěkně. Ale pak už začal chodit do práce a někdy mi třeba bylo líto že si nás moc nevšímal jak byl utahanej, bylo mi to líto, ale to hormony, jen byl strašně unavenej. Budu ráda když napíšete jak to bylo u vás. 😉

kulicka
22. kvě 2008

Ahoj Bambuliku,

my jeste po porodu nemame hi hi, ale verim, ze je to desnej psychickej zahul pro oba, pro mamku navic hormonalni. Navic pac to bylo vase prvni mimi veskery jistoty, navyky a zazitej "stereotyp" prevrati vzhuru nohama, takze ocekavam tak nejak jak to bylo u vas.

bambulik
autor
22. kvě 2008

Jo je to tak, dítě najednou převrátí dosavadní život naruby a je většinou na 1. místě

liviky
23. kvě 2008

hoj holky,bambulíku - u první dcery velké nadšení,a já se třeba ke koupání nedostala první 3měsíce,teď u druhé dcery mé hormony to samé,ale mojeho chlapa ne!teď je pro něj důležitější se utahat v práci a zaopatřit nás,prostě zas jinačí žebříček hodnot,přitom byl u obou porodů...

andelka
23. kvě 2008

Jo jo, s tou změnou je třeba počítat a určitě není lehké ji zvládnout. My už se připravujeme teď, příští víkend jedeme na setkání mladých manželů a rodin, kde právě se tahle otázka, Jak se změní život v rodině po narození mimča, bude probírat a řešit. Sice ještě žádné mimčo nemáme ani nečekáme, ale člověk by měl mít co nejvíc informací, aby pak nebyl tak zaskočený. Jinak my počítáme s tím, že manžel u porodu bude a taky že bude tak 3 týdny doma.

liviky
23. kvě 2008

andelka - máte to pěkně naplánovaný,jen aby Vám to vyšlo,držím pěsti...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru