Vázání šátku po císaři. Máte zkušenost?

syraell
26. lis 2009

Ahoj, s čekáním na druhé dítko se rozhoduju, jestli nepořídit šátek. První bylo ale císařem a u druhého je to zase velmi pravděpodobné. Nemáte některá zkušennost s vázáním šátku po císaři - jizva atd....Díky

martulikk
26. lis 2009

Ahoj, já jsem taky po sekci. Šátek máme asi měsíc (malé jsou teď 4 měsíce). Ze začátku (první týdny) mi na břiše vadilo všechno, spodní prádlo ale i kalhoty... Ale myslím, že když zkusíš nějaký elastický, tak by to nemuselo být špatné 😉

kvakulka
26. lis 2009

Syraell- my používáme sice Manducu, ale ta by taky mohla tlačit- ale my nosíme úplně v pohodě, dokonce mám pocit, že mi nošení dělá líp, než tlačení kočárku (nosím malého od jeho asi 3 týdnů)

anicka164
26. lis 2009

Zkušenosti nemám, ale myslím, že záleží na tom, jak vysoko budeš šátek vázat. Mě to vyjde pokaždé trochu jinak, ale když vážeš vysoko, tak na jizvě bys mimino mít neměla. Ale jak je to s tlačením na svaly, to nevím. Co jsem slyšela, měl by dobře uvázaný šátek podporovat zpevnění svalů pánevního dna, o břišních svalech nevím...

luvie
4. únor 2010

Ahoj, jsem taky po císař a mimi (po propuštění z porodnice skoro 3,5kg) nosím hned od začátku. začala jsem jen doma, ale teď už chodíme i ven. Jizva mě nebolí, ale je fakt, že mě neolela skoro vůbec.
Mrkni taky na
http://www.nosenideti.cz/napoveda.php?id=uvazy
možná tam najdeš nějakou inspiralci na úvaz, který ti nebude vadit.
Hezký porod a krásně nošení 🙂

majdula
5. únor 2010

Ahojky,

niceho se neboj, ja mela jizvu jeste dlouho bolestivou, ale nosila jsem v kolibce uz od zacatku, vazala jsem to hodne vysoko, tady je fotka tri tydny po porodu, byli jsme cely den na paraglajdingu a uplne v pohode 🙂

http://majdula.rajce.idnes.cz/Kolousek/#53_-_v_...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru