Velmi častá menstruace 4 měsíce po porodu

pavluska88
15. dub 2014

Ahoj holky, už nevím, co dělat, jsem 4 měsíce po porodu. Brala jsem antikoncepci, ale pořád jsem při ni měla menzes. Teď ji už neberu a mám to stále stejně. 5 dni menzes, 2-4 dny klid a opět menzes. Je to normální? Myslím, že ne, za 10 dní jdu k lékaři, ale stejně mi to nedá, tak se ptám vás. Děkuji za odpovědi.

andy80
15. dub 2014

Byla jsem na tom stejně. Po porodu po antikoncepci jsem měla MS tři měsíce v kuse. Potom chvilku trvalo, než se tělo dalo do kupy. Po roce od porodu se vše vrátilo do normálu, ale antikoncepci jsem si už nikdy netroufla začít brát.

vandik83
15. dub 2014

@pavluska88 taky mi udělala antikoncepce pro kojící takovouhle neplechu, po prvním porodu jsem dostala ms až po 8 měsících, po druhém porodu jsem si nechala hned po šestinedělí napsat antikoncepci, ihned jsem dostala menstruaci a velmi často jsem krvácela někdy slabě někdy silně, ale klid jsem měla třeba jen týden, zatracená antikoncepce, zkoušela jsem to s ní snad půl roku, zda se to ustálí nebo ne. Srovnalo se to až po vysazení.

pavluska88
autor
16. dub 2014

já bohužel už nekojím, tak jsem měla klasickou antikoncepci pro nekojící, ale stejně mě to dělá takovýhle problémy. Na internetu jsem se pouze dočetla, že může jít o nějaký polyp, či co, ale koukám, že to asi bude opravdu způsobéné těmi poporodními stavy, než se tělo vrátí do správných kolejí. Moc děkuji za příspěvky. Máte nějaký tip na antikoncepci, se kterou je vše zase OK? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru