• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vložky v šestinedělí, jaké jsou nejlepší?

4. listopadu 2013 
ahojky ženy chetla bych se zeptat jake jsou nejlepsi poporodni vlozky v sestinedelí.koukala jsem na znacku samu a docela me prijdou kratke.neexistujou nejake co jsou delsi..?jsem prvorodicka tak potrebuji poradu od zkusenych zen:slight_smile: :wink: dekuji.
28. říj 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Batist Flower..bezkonkurenční.K dostání v lékárnách.
28. říj 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Přesně jak píše andelka - Batist. Já s něma byla maximálně spokojená, fakt super :slight_smile:
28. říj 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky doporučuji Batist Flower. Jsou perfektní. :slight_smile:
28. říj 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Batist flower :slight_smile:
28. říj 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
také batist flower ( na konci šestinedělí sem zkoušela normální alwaysky - ale fuj - vůbec nevětrají a nevyhovovaly..)
28. říj 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky batist, nosila jsem je, dokud byly očistky. Naprosto mě překvapilo, že jsem o nich ani nevěděla, i když vypadaj jak cihly :grinning:
28. říj 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
v Tescu prodávaj hodně dlouhé, mají i lepítko a přitom jsou stále porodnické. Nějaká Tesco značka to je.
28. říj 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
batist dobrý... Ale v pododce těsně po porodu jsem měla takový "podkládačky" obroský, měli snad 25-30cm a ty byli na ty začátky bezkonkurenční... Jak jsem si u první dcery musela dávat 2-3, tato stačila jedna a super :o)
28. říj 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem používala Samu classic a taky jsem byla velmi spokojená. Lepší jsou ty dlouhý lodě, krátké jsem si musela dávat vždy 2 najednou - tedy v těch prvních dnech po porodu.
28. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Batist flower - bezkonkurencne nejlepsi :wink:
28. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Z Tesca, jsou dlouhé a s lepítky, takže jsem nepoužívala jiné. Značka Samu mi vůbec nevyhovovala...
28. říj 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mně teda samu vyhovovali nejvíc,měla jsem co si dlouhého a nejen že je to k ničemu ale děsně to zavazí,já očistky neměla nijak velké množství,koupila bych asi i kratší i delší a pak sama uvidší ale já ty velké ani nenosila
28. říj 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem měla Batist flower, koupíš v lékárně nebo zdravotnických potřebách. Na konec šestinedělí jsem pak přikoupila Samu, ale jsou opravdu krátké, na začátek by nemusely být dostačující. Hlavně to musí být bez nějakých lepítek, aby byly prodyšné
28. říj 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
první dva dny jsem používala Samu - ale ty delší, pak jedině Batist flower, u všech ostatních jsem měla pocit,že se uškrábu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě Batist Flower :slight_smile:
30. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Batist Flower, první den jsem se si teda dávala dvě na sebe ale i tak to bylo v pohodě ( normálně nesnáším vložky), ale asi záleží na tom, jak moc jsou očistky, já už po týdnu přešla na silnější intimky..
4. lis 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek