Vložky v šestinedělí, jaké jsou nejlepší?

mekyen
28. říj 2013

ahojky ženy chetla bych se zeptat jake jsou nejlepsi poporodni vlozky v sestinedelí.koukala jsem na znacku samu a docela me prijdou kratke.neexistujou nejake co jsou delsi..?jsem prvorodicka tak potrebuji poradu od zkusenych zen🙂 😉 dekuji.

andelka
28. říj 2013

Batist Flower..bezkonkurenční.K dostání v lékárnách.

smisekivuska
28. říj 2013

Přesně jak píše andelka - Batist. Já s něma byla maximálně spokojená, fakt super 🙂

ginnevra
28. říj 2013

Taky doporučuji Batist Flower. Jsou perfektní. 🙂

katyxq
28. říj 2013

Batist flower 🙂

eficenka
28. říj 2013

také batist flower ( na konci šestinedělí sem zkoušela normální alwaysky - ale fuj - vůbec nevětrají a nevyhovovaly..)

kajalka
28. říj 2013

Taky batist, nosila jsem je, dokud byly očistky. Naprosto mě překvapilo, že jsem o nich ani nevěděla, i když vypadaj jak cihly 😀

hofka1
28. říj 2013

v Tescu prodávaj hodně dlouhé, mají i lepítko a přitom jsou stále porodnické. Nějaká Tesco značka to je.

anetka1701
28. říj 2013

batist dobrý... Ale v pododce těsně po porodu jsem měla takový "podkládačky" obroský, měli snad 25-30cm a ty byli na ty začátky bezkonkurenční... Jak jsem si u první dcery musela dávat 2-3, tato stačila jedna a super :o)

klaire22
28. říj 2013

Já jsem používala Samu classic a taky jsem byla velmi spokojená. Lepší jsou ty dlouhý lodě, krátké jsem si musela dávat vždy 2 najednou - tedy v těch prvních dnech po porodu.

jika10
28. říj 2013

Batist flower - bezkonkurencne nejlepsi 😉

antarres
28. říj 2013

Z Tesca, jsou dlouhé a s lepítky, takže jsem nepoužívala jiné. Značka Samu mi vůbec nevyhovovala...

saminomimino
28. říj 2013

mně teda samu vyhovovali nejvíc,měla jsem co si dlouhého a nejen že je to k ničemu ale děsně to zavazí,já očistky neměla nijak velké množství,koupila bych asi i kratší i delší a pak sama uvidší ale já ty velké ani nenosila

pajenka
28. říj 2013

Taky jsem měla Batist flower, koupíš v lékárně nebo zdravotnických potřebách. Na konec šestinedělí jsem pak přikoupila Samu, ale jsou opravdu krátké, na začátek by nemusely být dostačující. Hlavně to musí být bez nějakých lepítek, aby byly prodyšné

valibuka
29. říj 2013

první dva dny jsem používala Samu - ale ty delší, pak jedině Batist flower, u všech ostatních jsem měla pocit,že se uškrábu 😝

gosa22
30. říj 2013

určitě Batist Flower 🙂

asineda
4. lis 2013

Batist Flower, první den jsem se si teda dávala dvě na sebe ale i tak to bylo v pohodě ( normálně nesnáším vložky), ale asi záleží na tom, jak moc jsou očistky, já už po týdnu přešla na silnější intimky..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru