Vnitřní stehy. Za jak dlouho vypadají?

ggeejjiittkkaa
14. srp 2007

Ahoj maminy za jak dlouho vypadají vnitřní stehy?

mesulka
14. srp 2007

Ahoj, já jsem měla vnitřní i vnější stehy, doktor říkal, že to vypadá do 5 týdnů ale mně to vypadlo během 3 týdnů, možná i dřív.

kalo
15. srp 2007

Oni se spíš rozpadnou, než že by vypadly, neee?? 😉

karotky
15. srp 2007

Kalo.............taky si myslím. 😉
Cítíte to šití ve vnitř při sexování?
Já jo. 😖

vilca
17. srp 2007

Ahoj holky, já myslím, že tam dávají spíš ty vstřebávací, ne? 😕
Karotky: taky jsem to ze začátku cítila a bylo to dost nepříjemný. Ale po nějakým čase to přestalo 😉

karotky
17. srp 2007

Vilco...........dík za uklidnění.Myslela jsem,že jsem nějaká přecitlivělá. 😅

lienka79
18. srp 2007

MNe zopar stehov aj vypadlo..bola to taka zelena nit 😠 |Bolo to behom 2-3 tyzdnov

milly333
7. zář 2007

měli jste po vnitřním šití uvnitř takové hrbolky nebo odstávaly vám tam kousky kůže?jak jste to řešili?je tu někdo takový nebo jsem zase jeden nepovedený případ od nějakého šikovného pana doktora?! ☹

elly
9. zář 2007

Me doktor rikal za 6 tydnu se rozpusti....tak uvidim. Jinak vnejsi me vyndavali uz po 5 dnech. Citila jsem to skoro jako druhej porod. 😖

v.kucabka
10. zář 2007

Ahoj, milly, mě to taky připadá takové hrbolaté, hlavně si nedokážu představit ten sex ... Už jsme to zkoušeli a nic moc 😖 Jsem 5 týdnů po porodu, tak snad se to časem zlepší.

milly333
11. zář 2007

Ahoj kucabko,
tak já si právě ten sex nedokážu představit vůbec, dokonce se bojím jít i na prohlídku na gyndu a tojsem 7 týdnů od porodu,a ještě to dost bolí...to jsi tedy odvaha že jsi do toho šla, já k tomu mám teď vyloženě odpor, myslím si že je to těžkým porodem že to snad brzy přejde!

animatua
9. říj 2008

ahoj holky, ja jsem dva a pul tydne od porodu, mam vnitni stehy a zatim mi nic nevypadlo, v porodnici rikali myslim ze do tech 14 dnu to ma vypadnout, mesulka ale psala ze za 5 tydnu, za jak dlouho vam vypadly a co vam rekly v porodnici, za jak dliuho mely vypadnout?

zanetka82
9. říj 2008

Ahoj Animatua ty stehy jsou samostřebavací. Nemusíš ani postřehnout že vypadly 😉 Já měla taky vnitřní stehy docela dost a zaznamenala jsem snad jen 2 takové menší provazečky jakoby silikonové 🙂 Myslím že nemusíš mít strach 😉

animatua
9. říj 2008

zanetka: dekuju 🙂 ja jsem nekde totiz cetla ze nejakou rodicku omylem zasili normalni niti, ktery se mela vydelat, a ji se pak z toho udelal strasnej zanet 😝 tak bych to nerada podcenila, ale ke gynekolovi se me nechce, aby me prohlizel tak brzo po porodu

lenkabu
9. říj 2008

animatua:mne to postupne vypadavalo 6 tydnu,jeste mas cas 😉

fox4u
27. črc 2012

existujou nítě vnitřní a vnější -> pakliže máte doktora skrblíka, tak máte smůlu, že vás vevnitř zaštupuje nevstřebatelnou nití.. :-P ☹ vstřebatelná nit je asi 130x dražší, než ta, na stehy "venkovní".. 😉
vzhůru k úsporám..!! 🙂)

alenalbc
13. zář 2012

Mě vnitřní šili samorozpadací a vnější vypadaly asi za 4 týdny..najednou byly jeden den všechny pryč a ani jeden jsem nestihla 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru