Vypadávanie vlasov po pôrode. Máte s tým skúsenosť?

lucyx
16. bře 2008

Ahoj baby, moja malá má 3 a pol mesiaca a strašne my teraz začali vypadávať vlasy. Vlasy mám dlhé a momentálne sú všade po byte. Som z toho hrozne nešťastná, doterz som mala krásne husté vlasy a teraz mám pocit že o chvíľu my všetky vypadnú. Má niekto s týmto skúsenosti? Máte na to nejaký recept ako zabrániť takémuto vypadávaniu? Ďakujem za akúkoľvek radu.

frog
16. bře 2008

Ahojky,v tomhle období začínají vlasy po porodu padat a trvá to někdy i víc jak 3 měsíce než přestanou.Já jsem brala vitamíny,nechala se ostříhat,ale nic z toho nepomohlo..je to prostě normální jev,je to hormonální..takže nezoufej,má to skoro každá mamina..někde tady je o tom diskuze..

frog
16. bře 2008
dvojka
16. bře 2008

Mě padaly vlasy zhruba až do uplynutí jednoho roka a zabránit tomu nijak nešlo... 😉

dvojka
16. bře 2008

uplynutí jednoho roka po porodu jsem chtěla napsat

alisas
16. bře 2008

Vlasy mi taky zacaly vypadavat asi tak 3 mesice po porodu a trvalo to urcite 3 mesice nez to prestalo. Byla jsem z toho zoufala, vlasy uplne vsude po baraku, na posteli.. Hruza! Ted se to upravilo a vypadavaji v norme 😉 Nekde jsem cetla,ze behem tehotenstvi vlasy moc nevypadavaji a potom po porodu si to vynahrazuji, proste hormony! U doktora jsem nic nedostala, rekly brat vitaminy a ze to vypadavani skonci. Taky nastesti skoncilo. Drzim palce!

aponchie
16. bře 2008

lucyx:naprosto ti rozumim ja mam nadherne vlasy dlouhe a huste a po porodu jsem je nachazelavsude po byte a tim,ze nemam koberce jsou strasne videt vsude 😠 padaly skoro 3mesice a dost brutalne cca o jednu tretinu az polovinu zeslably a uz nenarostly..jezdila sem na vysetreni se stitnou zlazou ale vse v norme,Bylo to opravdu porodem.Mam tetu na onkologii tak sem prosla vsim moznym viz CT..atd..pak se to nejak kolem pulroku upravilo ale uz nedorostly mam je porad stejne ikdyz me nekdo vidi nechape na co si stezuji pac je mam i tak dost huste a pevne,ale zacaly padat jeste poslednich 2az3mesicu a prevazne kdyz je cesu mam plne umyvadlo vlasu ale fakt hodne 😔 ..Mudra mi ted rikala,ze je to stresem a mou nemoci(mela jsem boreliozu)ale uz je vylecena..nicmene rikal,ze to muze bejt i po antibiotikach.Na to poporodni padani nic nezabira nez cekat,ver mi ja nakoupila a zkusila vsecko a nic..

androna
16. bře 2008

lucyx neboj vypadaju a narastu nove.padaju asi 3-5mes.

melani
16. bře 2008

ahoj doporucuji vapnik horcik zinek .....

binki
16. bře 2008

tak už mi to taky začalo 🙄 za jak dlouho ten zinek zabere? 😔

melani
16. bře 2008

je to rychlovka tak do ctrnacti dnu je to znat.....vlasy jsou leskle nepadaji a ma to pozitivni ucinky i na nehty....
mela jsem kuru na tri mesice a ted jsem si koupila dalsi...mam jemne blondate vlasy....dela to zazraky vsiml si i pritel 🙂

binki
17. bře 2008

fakt? tak to jo, to jíš nějakou konkrétní značku produktu nebo jen Zn z lékárny?

melani
17. bře 2008

nee koupim co mi v lekarne daji 🙂 to slozeni je stejne..a je to dobre i pri kojeni...sama se tomu divim,protoze jsem se toho padani hrozne bala ja mam malo vlasu od prirody,ale mam je delsi kratke mi neslusi..kdyby zacaly padat musela bych na kratko ☹ asi me to stejne jednou ceka,ale jeste chvili pockam...tak verim ze vam taky pomohou 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru