Za jak dlouho jste po porodu navlékly snubák?

chucky83
22. čer 2012

Který vám byl v těhotenství malý. Nemůžu ho dostat přes kloub, jsem 4t po porodu.

madormi
22. čer 2012

až 9 měsíců po porodu a jde to ztuha 🙂

kombinace
22. čer 2012

Asi tak po 6nedeli, pred porodem jsem ho neoblekla asi dva mesice.

romcovaklarka
22. čer 2012

To jsem ho ještě dávno musela nostit na malíčku. Oblékla jsem ho, jestli se správně pamatuju, nejdřív tak po 3-4 měsících. Jo a přes dva měsíce před porodem taky už na malíčku 😅

neu.sona
22. čer 2012

Ihned .-)

lusyy
22. čer 2012

Já jsem s tím problém neměla. Ani před ani po 🙂 Měla jsem ho i při porodu.

blahova_andrea
22. čer 2012

tak tuhle starost nemám...nemám totiž snubák 😀

olusenka
22. čer 2012

Tak to jsem nezkoušela ani. Ne že bych ho neoblíkla, ani jsem nepřibrala, ani netrpěla na otoky, takže tohle mě netrápí, ale jsem 5 měsíců a 2 týdny po porodu a pořád ho nenosím z praktických důvodů: když miminko přebaluju, mažu krémem, abych ho neškrábla, za prstýnkem aby se nedržela špína apod. Takže ho ještě nenandám asi hodně dlouho.

popellka
22. čer 2012

Hned 😉

andilekanitka
22. čer 2012

Před i po v pohodě, ale ted mi nějak začíná padat 🙂

maciik
22. čer 2012

Asi mesic po porodu sel nadadit bez vetsich problemu...

pettule
22. čer 2012

Také jsem ho vůbec nesundala, v pohodě byl před porodem i po porudu 🙂

kamusek
22. čer 2012

Já ho nedala už tak 3měsíce před porodem....jen fakt na špičku 🙂 Po porodu asi po dvou měsících už jsem ho chtěla jít roztahovat ke zlatníkovi, ale pak to nějak najednou šlo 😀 A teď rok a půl po porodu mi skoro padá 😀

katerinanov
22. čer 2012

Asi 3 týdny po porodu. A před porodem asi tak 3 měsíce.

ee.liska
22. čer 2012

já jsem ho nesundala vůbec, sundat i navléci mi šel vždycky

ladenka
26. čer 2012

sundala jsem ho 2 měsíce před porodem kvůli otokům, a nandala až téměř rok po porodu, když se mi konečně podařilo shodit 9 kg

weri1
26. čer 2012

já ho sundala někdy v těhotenství a navlíkla až rok po porodu

deyana
26. čer 2012

3 roky po prvním porodu budu zase rodit, takže tipuju že celkově ho nebudu mít na ruce tak 5 let.. ☹ zhubnout mi nešlo, ted jsem nabrala ještě víc, a jestli mi to zase všechno zůstane, tak pápá snubáku ☹

veroussek
26. čer 2012

Já ho ani nesundala, měla jsem ho při porodu. Sice byl trochu víc natěsno kvůli oteklým rukám, ale v pohodě 🙂

veruska007
27. čer 2012

Mám tři roky po prvním porodu a dosud nenavleču 😔. Před prvním porodem mi otekly prsty a nikdy už nesplaskly na původní velikost, i když jsem zhubla ještě na nižší váhu než byla původní. Nakonec mám snubák v krabičce a za další porod jsem si vybrala zlatý prstýnek, který vypadá jako snubák, jen ho nosím na prostředníčku. Ale já tam nosila i snubák, měla jsem extrémně hubené prsty a v menším nešel udělat (měla jsem vel. cca 44-46, podle prstu). Teď mám cca 51-52.

elana
27. čer 2012

asi za půl roku...ale udělala jsem chybu, že jsem ho sundala, nemusela jsem to udělat, vlastně jsem ho dala dolů jen pro jistotu, kdybych pak musela, aby to třeba ještě šlo. Bude-li příště, sundavat ho už nebudu, leda budu muset.

misao
13. črc 2012

navlékla jsem hned co jsem dorazila z porodnice - sundávala jsem asi měsíc před, když jsem zjistila, že mi natekly prsty a nechtěla jsem riskovat, že ho druhý den nemusím sundat

bocinka
13. črc 2012

já se teda vdávala až po porodu, ale zásnubní prstýnek jsem měla na ruce celou dobu a to jsem přibrala 23 kg.... 😉

hojda
13. črc 2012

Hned, prsty ok, ale ten zbytek🙂

janakar
13. črc 2012

Nesunávala jsem, tudíž hned 😉

grej
2. srp 2012

Já sundavala před prvním porodem asi 3 měsíce před. Než jsem ho stihla oblíknout, tak jsem zase otěhotněla a po druhém porodu jsem ho oblékla asi po třičtvrtě roce, ale byl mi tak těsnej, že jsem si snubák i zásnubák nechala o číslo zvětšit. A jsou mi doteď oba akorát a zhubla jsem na váhu před oběma porodama. Asi mi prostě ztloustly prsty. Stejně jako se mi o půl čísla zvětšila po porodech noha... divný. Ale většinu bot, co jsem nosila za bezdětna, jsem musela dát pryč.

evulka25
2. srp 2012

odložila jsem ho asi 2 týdny před porodem a navlékla po příchodu z porodnice

zvalentova
2. srp 2012

Sundala jsem ho cca v půli těhotenství, nasadila cca měsíc po porodu 🙂

ebsian
2. srp 2012

Já ho mám už teď tak o 5 velikostí větší - zhubla jsem 40 kilo, takže u mě se může leda tak stát, že mi konečně bude aspoň na palec 😀 😀 😀 😀

petrajavor
2. srp 2012

Sundala jsem ho 2měsíce před porodem a nasadila asi 4týdny po porodu. 😉
Kamarádka je po porodu 3roky,váhu má menší než před těhu a prstýnek nenasadí,je jí malý... 😖

duppe
2. srp 2012

Sundala jsem ho na začátku těhu a teď bude malé rok, mám nižší váhu než jsem měla před těhu a nenavléknu ho.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru