Za jak dlouho jste po porodu navlékly snubák?

chucky83
22. čer 2012

Který vám byl v těhotenství malý. Nemůžu ho dostat přes kloub, jsem 4t po porodu.

monalis
2. srp 2012

Sundala jsem ho 6tý měsíc těhotenství a navlékla půl roku po porodu. Znám spoustu kamarádek, které ho už nikdy nenasadily a musely si ho nechat buď zvětšit nebo udělat ze starého nový 😢

mufinka26
2. srp 2012

sundala sem ho v 30tt a navlíkla ho 3.týdny po porodu 😉

pepibubu
2. srp 2012

Sundala jsem ho na začátku osmého měsíce a navlíkla cca měsíc po porodu....

makulenka
18. zář 2012

Sundala jsem ho necelý 2 měsíce před porodem a nasadila znovu teprv po 2 měsících po porodu.. teď po 5ti měsících je mi nějakej větší... 🙂

1bobo
28. zář 2012

Dolů šel asi 2 měsíce před porodem a zpátky po týdnu. Je to fajn ho zase mít.

2hanah
28. zář 2012

Já až za rok - to jsem se teprve vdávala 🙂

lucca23
26. říj 2012

nemusela jsem ho sundavat vůbec 🙂

ferinka
26. říj 2012

4 měsíce před sundala a tak půl roku po nandala 😀

werry
26. říj 2012

sundala jsem ho asi v půlce těhotenství, ke konci jsem strašně natekla a už to bude dva roky a ještě ho nenosim 🙂 už po svatbě jsem nabrala na svatební cestě pět kilo a už mi byl těsnej, dalších 17 kg v těhotenství, ještě sedm kilo dolu a budu mít to, co sem měla na svatbě, tak pak možná ho navléknu 🙂

pitruskaskarolinkou
26. říj 2012

Nemusela jsem vůbec sundávat 😉

coxa
26. říj 2012

Sundala jsem ho tak tři měsíce před porodem a asi 3 měsíce po zase nandala.

broucek2
26. říj 2012

ani jsem jej nesundala

ckei
26. říj 2012

Já jej sundala den před porodem (musela jsem) a navlékla jsem ho zpět hned po příchodu domů z porodnice 😉

sandynka
26. říj 2012

Ke konci těhotenství jsem ho už na prst nedostala (i u hodinek jsem si musela přidat článek), nějakou chvilku po porodu to trvalo, ale ne moc dlouho a zase jsem ho navlékla (článek u hodinek šel zase pryč) 😀 Takže v pohodičce, zase to bude ok 😉

mamka86
26. říj 2012

vůbec jsem ho nesudnala 🙂

blannie
26. říj 2012

4,5 měsíce, ale ještě je trochu natěsno 😖

leilunka
26. říj 2012

sundala sem ho kolem 9 měsíce ale před porodem zase vrátila 🙂

pajenka
11. led 2013

Musela jsem ho sundat asi v polovině těhotenství a zpátky jsem ho dala hned po příchodu z porodnice, ještě je těsnější, ale už ho v pohodě sundám, tak se nebojím, že mi ho budou z prstu rvát hasiči 😀 máme z damascénské oceli, tak by to jinak nešlo

vendyca
1. bře 2013

Za tři měsíce, možná i dřív, ale nezkoušela jsem to, abych se nestresovala.

pavly
1. bře 2013

🙂 já v něm rodila, sundavat jsem ho začala až po porodu,když jsem malou mazala olejíčkama 😀

janulas84
1. bře 2013

po měsíci určitě, dřív ani ránu ...

zvargova
1. bře 2013

já mám TP 6.3 a stále snubák nosím 🙂

klarina_f
1. bře 2013

Sundala jsem ho asi v 8 měsíci těhotenství a zpět jsem ho nasadila asi 14 dní po porodu. 🙂

sarkar
6. bře 2013

Já ho vůbec nesundala, takže ihned 🙂 Akorát mi byl ke konci těhu trochu těsnější.

maudn
6. bře 2013

až jsem zhubla ty kila,co jsem nabrala, jinak mě škrtil, asi po půl roce, ale mě byl malý už před těhotenstvím

tadlen
6. bře 2013

u prvniho porodu jsem ho nosila a sundala normalne. Nemela jsem u porodu manzela,tak alespon prstynek.Tef cekame 2mrne a snubak stale obleknu 🙂

venkovskamys
14. led 2018

To je hrůza, já začínám mít trošku strach. Jsem ve třetím měsíci, mám teda zatím jen zásnubní, ale partner mi ho často různě přetáčí a asi kontroluje nebo nevim 🙂 no a včera s ním chtěl otočit, protože diamant nebyl na středu prstu a říká: s tím prstenem nejde otočit, už jsi asi nateklá. No paráda. Já ho nechci sundávat tak brzo, navíc když se teď každý ptá, jestli bude svatba, tak ho přece musím ukazovat 🙂 Je o Rýdla, podle mě byl i drahý, to už jako hrozí, že ho od teď do bůhví kdy nenasadím? Než se pokusím zabít, asi ho teda dám na řetízek, ale radost z toho nemám ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru