Za jak dlouho po císaři lékař doporučil mít další dítě?

1980mat
25. únor 2009

Chtěla bych se Vás zeptat, jak dlouho po tom, co Vám byl proveden císařský řez, Vám Váš lékař povolil znovu otěhotnět.

jaja01k
14. dub 2017

@nikolacirokova A mas uz po porodu menstruaci? Jestli ne, tak sice otehotnet muzes, ale je to malo pravdepodobne.

idealka
14. dub 2017

@boobinka Žádné procento není, pokud nemáš problémy s jizvou po císaři.....pokud Tě nebolí, neřeže, tak Tě nechají rodit přirozeně, stejně jako mě. ( První mimčo mám císařem, druhé jsem rodila přirozeně ) Bylo mi řečeno, že velmi neradi řežou do jizvy dvakrát.

idealka
14. dub 2017

Á koukám, že je to už hodně starý příspěvek, tak nic 😀

boobinka
14. dub 2017

@idealka můj dotaz je už pasé, druhý porod se zadařil přirozeně 😉

idealka
14. dub 2017

@boobinka Jj, pak jsem to zjistila 😀 Tak super 😉

nikolacirokova
14. dub 2017

@jaja01k nemám menstruaci právě ale mám z toho strach na potrat bych nechtěla jít ale bojím se by třeba mohlo mít zdravotní problémy a i bych se chtěla věnovat chlapečkovi no uvidíme jak to dopadne jinak moc děkuji

loliy
14. dub 2017

@idealka ja jsem uz jednou rodila prirozene po druhe cisarem 7.6.2016 a ted jsem v 7tydnu. Bojim se komplikaci.

idealka
15. dub 2017

@loliy Urcite to dobre dopadne 🙂🌹 Ja teda po cisari cekala ty dva roky.

yerry
15. dub 2017

@1980mat po prvním mi bylo řečeno rok neotehotnet a po druhém mi řekli aspoň rok a půl neotehotnet....

yerry
15. dub 2017

@boobinka já jsem rodila prvně císařem a u druhého mi dali na výběr. A když se malá ve 35 TT konečně otočila hlavou dolů byla jsem ráda že budu rodit přirozeně... No po 10 hodinách porodních bolesti a z toho 2,5hodinach aktivního tlačení byl porod ukončen akutní sekcí 😕 no bohužel... Nicméně pokud chceš rodit přirozeně tak do císaře Re nutit nebudou

juanka
15. dub 2017

Mně řekli 2 roky.

janaorlica
25. pro 2018

Milé maminky, bohužel ve 28 týdnu jsem musela rodit holčičku s hydropsem plodu, která při porodu zemřela... ☹ Holčička šla císařským řezem. Hodně mě to psychicky trápí a touha po miminku je obrovská, jsou to dva měsíce od té hrozné události a ničí mě ta představa čekat tak dlouho. Myslíte si, že je velké riziko se pokoušet už za půl roku? Je mi 30 a miminko žádné ještě nemám.

maruska116
25. pro 2018

@janaorlica Ahoj, určitě bych konzultovala s gynekologem, ale asi bych do toho šla. Ty názory kolik čekat se strašně liší..

janaorlica
Autor odpověď smazal
Zobraz
janaorlica
26. pro 2018

@maruska116 V nemocnici řekli rok čekat a nyní mi má gynekoložka po prohlídce po 6 nedělí řekla klidně za půl roku. Jsem z toho zmatená.

jitulka87
26. pro 2018

@janaorlica mrzi me tva ztrata, my taky prisli o miminko, rodila jsem na pocatku 26tt taky sekci a v porodnici mi hned rekli, ze pulrok staci. Ma gyn byla proti, pry dva roky. Po 8m mi na kontrole rekla, ze je vse ok a dala mi zelenou. Takte 10m od porodu jsem se dockala a ted cekame druhe mimi. Drzim palce, at je cas milosrdny a brzo se podari.

janaorlica
29. pro 2018

@jitulka87 Ahoj Jíťo, moc děkuji za tvá slova, která mě velmi uklidnila a i potěšila. Přeji ať Vám vše krásně vychází a narodí se Vám úžasné a hlavně zdravé miminko. <3

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru