• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Za jak dlouho po porodu přišla menstruace?

24. října 2011 
moje prvni MS prisla 6 tydnu po porodu a po druhem porodu 4 tydny, plne jsem kojila :frowning2:
19. zář 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
po 1.porodu 4m po protože jsem přestala kojit
po 2.porodu při plném kojení 8m po porodu jen slabounká teď čekám další a děsím se co bude
19. zář 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u prvního syna mi přišla po 11ti měsících od porodu a u druhého po 13ti měsících .. nebyl to špatnej odpočinek. :slight_smile:
19. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
MS mi dorazila v den kontroly u dr. po 6 týdnech. Takže nic moc :frowning2:
20. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po prvním porodu za roku, po druhém do 3 měsíců. Kojila jsem u obou.
20. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u obou po 4 týdnech po skončení očistek, a to kojila jsem a kojím :wink: je to individuální :grinning:
20. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já to ještě nedostala :frowning2: , Malé byl rok, ale ještě pořád hodně kojíme. Pokud to budu moct srovnat s prvním, tak toho jsem kojila 1 a čtrvt hodně a pak ještě čtvrt roku jsme přestávali :grinning: a dostala jsem to až po dalším čtvrt roku.
20. zář 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcerka byla do 6m plně kojená,pak jsme postupně zavedli příkrmy. menstruace se nedostavila,za to jsem 8m po porodu zjistila že jsem znova těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď mám 4m po porodu,stále kojíme,ale už jsem si pro jistotu nechala zavézt Mirenu,takže budu mít na 5let od ms klid :slight_smile:
23. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
5 měsíců jsem plně kojila a teď po pul roce od porodu to teprve přišlo a je to docela slabe a břicho mě nebolí, že by to tak mohlo být pravidlem, ale také beru antikoncepci Azalie, tak jeslti to není také tím, ale asi ne. :wink:
30. zář 2010 v 01:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
U staršího syna 14 měsíců po porodu, u druhého 3,5 měsíce po porodu. Staršího jsem kojila rok a půl - plně, od 4 měs. příkrmy. Druhého stále plně kojím.
22. črc 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u mě přišla 11 měsíců po porodu.
22. črc 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně taky ještě nepřišla a jsem jen a jen ráda, je to naposledy, takováhle výluka :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas prosim ani nestacila "oficialne" dorazit :sunglasses:
22. črc 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Prvni dite plne kojeno jen cca 5 tydnu, pak s dokrmem Nutrilonem, MS prisla jednou po cca 3 mesicich a pak jsem znovu otehotnela. Ted po dcerce, kterou kojim plne, jsem si po 6tinedeli nechala zavest Mirenu. Po zavedeni jsem krvacela/spinila, asi mesic, pak cca tyden relat. klidu a ted zas vic spinim. Nedokazu posoudit, co z toho spineni/krvaceni mam pripisovat Mirene a co je skutecna MS, zda vubec. U Mireny obvykle pak nebyva klasicka MS.
22. črc 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem taky rekordmanka. Plně jsem kojila do 6m, potom celkem pravidelně až do 21m synova věku a MS jsem dostala teprve, až jsem ho úplně odstavila, tedy skoro dva roky po porodu...taky až teprve tehdy se mi podařilo podruhé otěhotnět.
22. črc 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně 5. týden po porodu, malá je plně kojená a včera ji byly 4m. Od toho pátého týdne pořád čekám, kdy přijde další, ale zatim nic. Vůbec mi to teda nechybí :wink: . Doufám, že jsem to teď zakřikla :grinning:
22. črc 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
12 měsíců po prvním porodu a 13 měsíců po druhém porodu. Kojím do dvou let.
25. črc 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojila jsem plně 6 měsíců a kojím stále.Jsem 16 měsíců po porodu a MS nikde :slight_smile:
Snad to nezakřiknu,ale opravdu mi nechybí.
25. črc 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
10 měsíců po porodu. Musím zaklepat - rozhodně není tak bolestivá jako dřív. Jinak kojím zatím stále a pořád.
25. črc 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně na den 6 týdnů po porodu, pak 2x dva měsíce pauza a teď nepravidelně, ale každý měsíc. Stále kojím, do 6 m. jsem kojila plně.
25. črc 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím plně kojím 4 měsíce a MS ještě není :wink: :wink:
25. črc 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zčínám kojit 9. měsíc, do 6. měsíce plně a MS jsem ještě neměla. A snad hned tak mít nebudu :wink:
25. črc 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
malé je 10 měsíců a téměř plně stále kojím, potvůrka nechce příkrmy. MS jsem poprvé dostala minulý týden, tj. po 10 měsících od porodu.
Je to hodně individuální, někdo dostane MS i při plném kojení hned po šestinedělí, někdo později i během kojení, někdo až když dokojí.... :wink: :wink:
25. črc 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maleho jsem kojila do 15mes, MS jsem dostala v 11.mes :grinning:
25. črc 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojila jsem pul roku ,ale menzes prisla po sesti tydnech.Pak jiz pravidelne .
25. črc 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondrášek má 13.měsíců a pořád nic :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. črc 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Skoro přesně 11měsíců po porodu.Do 6měs. plné kojení, v době příchodu MS ještě asi 3x denně. Nechyběla mi vůbec :slight_smile: Ale plusem je, že narozdíl od doby před otěhotněním chodí aspoň pravidelně :slight_smile:
26. črc 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tu tak čtu odpovědi, tak jsem asi výjimka. Já až neměla menstruaci skoro 4 roky. Nejdříve jsem poprvé otěhotněla a po porodu kojila 16 měsíců. Syna jsem odstavila jenom proto, že jsme chtěli druhé dítě a při kojení jsem neměla po celou dobu menzes. Pak jsem v jeho 16 měsících přestala kojit a konečně přišla menstruace. Byla první a zároveň poslední na dlouhou dobu. Stejně jako poprvé jsem totiž i při druhém dítěti otěhotněla na první pokus, takže další MS už nepřišla. Po druhém porodu stále kojím. Dceři je 11 měsíců a menstrace stále nikde. Tuším, že dokud nepřestanu kojit, tak menstruace nepřijde. Je to pro mě praktické. Chodila jsem a chodím s oběma dětmi na plavání s kojenci a nemusím tak řešit hygienu při koupání v době MS.
26. črc 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já to dostala okamžitě po šestinedělí a to jsem kojila (tedy odsávala mlíko co 2 hodiny) a stejně MS přišla hned.
26. črc 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
MS jsem dostala 2,5 měsíce po porodu...kojila jsem plně a kojím stále....
26. črc 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek