Za jak dlouho po porodu přišla menstruace?

janicka006
16. črc 2010

Já už jsem tři měsíce po porodu a pořád nic☹((

pikusa
16. črc 2010

Kojila jsem plně do 6ti měsíců...MS došla po 7-8mi měsících po porodu

petrusam
16. črc 2010

8 měsíců po porodu ...

sasanka03
16. črc 2010

9 měsíců po porodu, plně jsem kojila do 6. měsíce

evita_ij
16. črc 2010

No snad Ti nechybí??? 🙂 😀
Já kojím a dostala jsem to asi půl roku po porodu. Je velmi nepravidelná, asi díky tomu kojení.

mmaky
16. črc 2010

6 měsíců po porodu, a je pravidelná, ...já ještě pořád kojím a malá má 13 měsíců.

nela08
16. črc 2010

Kojila jsem plně do 6 měsíců a tři měsíce po porodu mě mrcha dostihla a od té doby klape jako hodinky, po 28. 😠 Doufala jsem, že si od toho odpočinu delší dobu.

fender
16. črc 2010

Kojila jsem sedm měsíců, přišla cca za 5 týdnů od té doby, co jsem přestala kojit, takže plus mínus osm měsíců.

bocinka
16. črc 2010

kojila jsem plně do 5ti měsíců, pak s příkrmy kojím dodnes a menzes jsem dostala 7 týdnů po porodu.... 🙄 😠 😠 ☹

hannah23
16. črc 2010

Kojila jsem plně asi 4měsíce, pak tak měsíc částečně, ted už vůlbec a menzes přišla po třech měsících po porodu a přesně rok po poslední.

panda
16. črc 2010

ještě nepřišla, malá bude mít brzy 8 měsíců

fiallinka
16. črc 2010

11 m

zofinecka
16. črc 2010

u prvního jsem kojila jen 3 týdny a přišla po šestinedělí a u druhého jsem nekojila a přišla 5 týdnů po porodu, takže v šestinedělí

brnanda
16. črc 2010

ahojkytak jak to čtu,asi to mám čekat co?kojila sem asi dva týdny plně, teď dvakrát denně odstřikávám,ale jsme už na nutrilonu čtyři týdny skoro ,očistky mi skončili úplně plus mínus skoro dva týdny to už bude,tak už jn čekám,kdy to na mě zase dojde 😀

lusi80
20. črc 2010

ahojte,tak u mě přišla u obou 3 měsíce po porodu,prvního syna jsem kojila asi 10měsíců,druhého rok,mám kamarádky které to dostaly hned po šestinedělí,a to taky kojily,to jsem měla ještě štěstí že přišla trošku později 😀 😀

spaagetka
20. črc 2010

Stále kojím a dostavila se 8 měsíců po porodu 😝 Uvidíme, jestli už se stane pravidlem, nebo to byl jen zatím takový hormonální záchvěv 😅

sabcav
20. črc 2010

Kojila jsem plně 5 měsíců, pak se Andrejka ze dne na den odstavila 😕, nechtěla ani prso, ani odstříkané, prostě nic ☹ . Ms mi přišla 7 týdnů po porodu 😠 . A od té doby chodila pravidelně po 28 dnech, takhle pravidelnou (navíc i s ovulací 😲) jsem jí nikdy neměla 😅 . Akorát jsem si všimla, že ten den před a první den ms se u toho vždycky dost vztekala, říká se, že to má při ms jinou chuť 😕 , ale co je na tom pravdy, netuším, neochutnala jsem to 😀 😉

kacafoj
20. črc 2010

I když jsem plně kojila první půl rok, pak postupně příkrmy, menstruace přišla už po šestinedělí.

vlastovka385
20. črc 2010

Já jsem kojila plně do 6 měsíců a kojím pořád a MS přišla v těch 6 měsících se zavedením příkrmů a chodí pravidelně na den, i ovulaci mám.

nellygray
20. črc 2010

jsem 4 měsíce po porodu a stále plně kojím, ale menstruace dorazila už 2x - takže 2 měsíce po porodu.

permonik7
20. črc 2010

Kojím pořád, plně do 6 měsíců a v tom 6. měsíci se zavedením příkrmu. Zatím byla jen jednou a trvala 2 dny, tak uvidíme, jak to bude příště😉

atrami
20. črc 2010

plne kojení! Tesne pred 1. rokom

majatob
21. črc 2010

u prvniho jsem plne kojila a prisla hned po sestinedeli a pak pravidelna jak hodinky 😝
u druhyho s dokrmem, 4 mesice nic a uz ani neprijde, protoze su zase tehotna 😀

katka82
21. črc 2010

Tak malýmu bude tenhle týden 13 měsíců a mrcha stále nikde 😕 teda né že by se mi stýskalo 😀 😀 ale jsem zvědavá kdy se dostaví 😉 kojim ještě ráno a večer(případnětak 1x v noci) 🙂

zdezli
21. črc 2010

Kojila jsem 5 mesicu, male bude ted 8 mesicu a zatim nic...

eps
21. črc 2010

Buď ráda... já u (kojené) Madlenky po 8 měsících.

zdenka33
21. črc 2010

Ahojky Adrianku jsem kojila do 5.měsíce pak jsme zavedli první příkrm koncem 6.měsíce jsme zavedli druhý příkrm....no a tet kojím jenom jednou v noci a ráno.Menzes přišli akorát když Adrianka měla 8.měsícůůůůůů 🙂

baradisk
21. črc 2010

ahoj holky muzu se zeptat???zitra budou malimu 6nedel a ja todostala,je to normalni??plne zatim kojim.diky za info 😉

boruuvka
24. črc 2010

Baradisk, když plně kojíš, tak to je divný, žes to dostala tak brzo. Je možný, že příští ms dostaneš až za hoodně dlouho, tak to měla kámoška. Já mám 8 týdenní holčičku a 3 týdny už nekojím a ms nikde. Ve středu jsem byla na kontrole po šestinedělí, tak se doktorka moc divila, že jsem to ještě nedostala, když už nekojím. Prý si mám za 2 týdny udělat těhotenský test - to mě dost pobavila, protože jsme byli na IVF kvůli manželově azoospermii (0 spermií v ejakulátu) 🙂

kristi
24. črc 2010

kojila jsem jen 6 týdnů, myslím, že MS jsem dostala max. do 3 měsíců od porodu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru