Za jak dlouho po porodu přišla menstruace?

janicka006
16. črc 2010

Já už jsem tři měsíce po porodu a pořád nic☹((

deni1304
19. zář 2010

moje prvni MS prisla 6 tydnu po porodu a po druhem porodu 4 tydny, plne jsem kojila ☹

cazadora
19. zář 2010

po 1.porodu 4m po protože jsem přestala kojit
po 2.porodu při plném kojení 8m po porodu jen slabounká teď čekám další a děsím se co bude

katschka
19. zář 2010

tak u prvního syna mi přišla po 11ti měsících od porodu a u druhého po 13ti měsících .. nebyl to špatnej odpočinek. 🙂

barushka0404
20. zář 2010

MS mi dorazila v den kontroly u dr. po 6 týdnech. Takže nic moc ☹

paolin
20. zář 2010

Po prvním porodu za roku, po druhém do 3 měsíců. Kojila jsem u obou.

brusinka.pusinka
20. zář 2010

u obou po 4 týdnech po skončení očistek, a to kojila jsem a kojím 😉 je to individuální 😀

martaska78
20. zář 2010

Ahojky, tak já to ještě nedostala ☹ , Malé byl rok, ale ještě pořád hodně kojíme. Pokud to budu moct srovnat s prvním, tak toho jsem kojila 1 a čtrvt hodně a pak ještě čtvrt roku jsme přestávali 😀 a dostala jsem to až po dalším čtvrt roku.

misicka85
23. zář 2010

Dcerka byla do 6m plně kojená,pak jsme postupně zavedli příkrmy. menstruace se nedostavila,za to jsem 8m po porodu zjistila že jsem znova těhu 😝 Teď mám 4m po porodu,stále kojíme,ale už jsem si pro jistotu nechala zavézt Mirenu,takže budu mít na 5let od ms klid 🙂

miarosa
29. zář 2010

5 měsíců jsem plně kojila a teď po pul roce od porodu to teprve přišlo a je to docela slabe a břicho mě nebolí, že by to tak mohlo být pravidlem, ale také beru antikoncepci Azalie, tak jeslti to není také tím, ale asi ne. 😉

rina76
22. črc 2011

U staršího syna 14 měsíců po porodu, u druhého 3,5 měsíce po porodu. Staršího jsem kojila rok a půl - plně, od 4 měs. příkrmy. Druhého stále plně kojím.

kasa
22. črc 2011

no u mě přišla 11 měsíců po porodu.

johnatanka
22. črc 2011

mně taky ještě nepřišla a jsem jen a jen ráda, je to naposledy, takováhle výluka 😀 😀 😀

carolivier
22. črc 2011

u nas prosim ani nestacila "oficialne" dorazit 😎

jasekd
22. črc 2011

Prvni dite plne kojeno jen cca 5 tydnu, pak s dokrmem Nutrilonem, MS prisla jednou po cca 3 mesicich a pak jsem znovu otehotnela. Ted po dcerce, kterou kojim plne, jsem si po 6tinedeli nechala zavest Mirenu. Po zavedeni jsem krvacela/spinila, asi mesic, pak cca tyden relat. klidu a ted zas vic spinim. Nedokazu posoudit, co z toho spineni/krvaceni mam pripisovat Mirene a co je skutecna MS, zda vubec. U Mireny obvykle pak nebyva klasicka MS.

afiserova
22. črc 2011

Tak já jsem taky rekordmanka. Plně jsem kojila do 6m, potom celkem pravidelně až do 21m synova věku a MS jsem dostala teprve, až jsem ho úplně odstavila, tedy skoro dva roky po porodu...taky až teprve tehdy se mi podařilo podruhé otěhotnět.

martinka.pida
22. črc 2011

Přesně 5. týden po porodu, malá je plně kojená a včera ji byly 4m. Od toho pátého týdne pořád čekám, kdy přijde další, ale zatim nic. Vůbec mi to teda nechybí 😉 . Doufám, že jsem to teď zakřikla 😀

minea
25. črc 2011

12 měsíců po prvním porodu a 13 měsíců po druhém porodu. Kojím do dvou let.

cikilik
25. črc 2011

Kojila jsem plně 6 měsíců a kojím stále.Jsem 16 měsíců po porodu a MS nikde 🙂
Snad to nezakřiknu,ale opravdu mi nechybí.

zuhur
25. črc 2011

10 měsíců po porodu. Musím zaklepat - rozhodně není tak bolestivá jako dřív. Jinak kojím zatím stále a pořád.

zvirka
25. črc 2011

Přesně na den 6 týdnů po porodu, pak 2x dva měsíce pauza a teď nepravidelně, ale každý měsíc. Stále kojím, do 6 m. jsem kojila plně.

olicek
25. črc 2011

Zatím plně kojím 4 měsíce a MS ještě není 😉 😉

ilonka82
25. črc 2011

Zčínám kojit 9. měsíc, do 6. měsíce plně a MS jsem ještě neměla. A snad hned tak mít nebudu 😉

vendyzr
25. črc 2011

Ahoj,
malé je 10 měsíců a téměř plně stále kojím, potvůrka nechce příkrmy. MS jsem poprvé dostala minulý týden, tj. po 10 měsících od porodu.
Je to hodně individuální, někdo dostane MS i při plném kojení hned po šestinedělí, někdo později i během kojení, někdo až když dokojí.... 😉 😉

monousek
25. črc 2011

Ahoj maleho jsem kojila do 15mes, MS jsem dostala v 11.mes 😀

vakoema1
25. črc 2011

Kojila jsem pul roku ,ale menzes prisla po sesti tydnech.Pak jiz pravidelne .

varo
25. črc 2011

Ondrášek má 13.měsíců a pořád nic 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andelka
26. črc 2011

Skoro přesně 11měsíců po porodu.Do 6měs. plné kojení, v době příchodu MS ještě asi 3x denně. Nechyběla mi vůbec 🙂 Ale plusem je, že narozdíl od doby před otěhotněním chodí aspoň pravidelně 🙂

1980mat
26. črc 2011

Jak tu tak čtu odpovědi, tak jsem asi výjimka. Já až neměla menstruaci skoro 4 roky. Nejdříve jsem poprvé otěhotněla a po porodu kojila 16 měsíců. Syna jsem odstavila jenom proto, že jsme chtěli druhé dítě a při kojení jsem neměla po celou dobu menzes. Pak jsem v jeho 16 měsících přestala kojit a konečně přišla menstruace. Byla první a zároveň poslední na dlouhou dobu. Stejně jako poprvé jsem totiž i při druhém dítěti otěhotněla na první pokus, takže další MS už nepřišla. Po druhém porodu stále kojím. Dceři je 11 měsíců a menstrace stále nikde. Tuším, že dokud nepřestanu kojit, tak menstruace nepřijde. Je to pro mě praktické. Chodila jsem a chodím s oběma dětmi na plavání s kojenci a nemusím tak řešit hygienu při koupání v době MS.

alisek
26. črc 2011

Já to dostala okamžitě po šestinedělí a to jsem kojila (tedy odsávala mlíko co 2 hodiny) a stejně MS přišla hned.

pe3cka
26. črc 2011

MS jsem dostala 2,5 měsíce po porodu...kojila jsem plně a kojím stále....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru