Za jak dlouho po porodu vám dali mimčo na pokoj?

marinka
25. črc 2009

Zajímalo by mě, jak dlouho po porodu vám dali mimíska na pokoj? Já jsem porodila v osm večer, takže mi malou donesli ráno, v noci 2x na kojení, ale až od rána jsem ji měla na pokoji pořád. Jak to je, když se dítko narodí třeba ráno? Dají vám ho v průběhu dne? Díky!!

sue
25. črc 2009

Maci sa narodil 0.40 a bol so mnou od 5tej rána. V ružomberskej pôrodnici je nepísané pravidlo, že dieťatko mame dajú na izbu až vtedy, keď je schopná sa sama osprchovať - a to som bola až 4 hodiny po pôrode.

lehna
25. črc 2009

já jsem porodila v úterý v 19.21h. malého mi ve středu nosili na kojení a od čtvrtku byl se mnou na pokoji...

lea79
25. črc 2009

tak mne doniesli syna tri hodiny po pôrode a už mi ho tam nechali

bihan
25. črc 2009

Mari, ja hneď.. odniesli mi ju zo sály ešte na nejaké vyšetrenie a keď ma previezli na izbu, doniesli mi aj Sáru. Rodila som o ôsmej ráno.

marinka
autor
25. črc 2009

bihan, jéé, to bych chtěla taky 😵 Vidím, že je to dost různé.. Já jsem se cítila hned skvěle, stejně jsem celou noc nespala a myslela na malou, takže bych ji na pokoji mohla mít klidně hned..

bihan
25. črc 2009

Mari, tak si mimi pýtaj napriek hlúpym odporúčaniam, že si potrebuješ odpočinúť 😉 Ja som sa cítila po pôrode super a chcela som ju mať čo najskôr. Najprv mi ju odniesli na váženie a obliekanie ešte keď som bola na sále a potom keď ma prevážali na izbu... a odvtedy už bola celý čas pri mne 😵

marinka
autor
25. črc 2009

bihan, no mě říkala sestřička, že mi ji dají až ráno, že si potřebuju odpočinout, tak jsem souhlasila, že se vyspím, ale fakt jsem celou noc nezabrala 😀 Teď si o prcka určitě řeknu dřív 😉

smardik
25. črc 2009

mari Tomášek se narodil 12.05 v sobotu, před 17 mě dovezli na oddělení šestinedělí a v 18 mi malého dovezli na kojení, přec noc byl na novorozencích a pak mi ho nosili co 3hodiny na kojení + návštěvy byl s námi celou dobu, celou dobu na pokoji byl se mnou až od pondělí - hodně jsem po porodu omdlívala kvůli ztrátě krve a neměla jsem odvahu ho u sebe mít takže až od toho pondělka po transfuzích. ale byla se mnou na pokoji paní která porodila ráno ve 3 a od odpoledne měla malého u sebe

bledulka
25. črc 2009

porodila jsem dopoledne (10.50)
Adámka mi nechali témeř celou dobu na porodním sále (i vyšetření probíhalo přede mnou) a odnesli ho na chvíli jen před přesunem na šestinedělí (potřebovala jsem se osprchovat atd)...na pokoji mi ho přinesli chvilku po mém příchodu 🙂

labell
25. črc 2009

Ahoj,
já jsem porodila ve 14.50..malá byla hodinu s náma, pak ji vzali, já se šla sprchnout a hned jak jsem přišla na šestinedělí(max. hodina), tak přijeli i s malou...

evinka
25. črc 2009

Porodila jsem ve 20,40, cca 3/4 hodiny byl manžel s Ondrou na novorozeneckém boxu - než jsem porodila placentu a zašili mě. Pak přišli za mnou a asi do 1/4 na 12 jsme leželi všichni 3 společně na letišti na sále. Pak mě přesunuly na šestinedělí, Ondru si vzali na novorozenecký a přinesli ho v 5 na kojení a dali mi ho cca v 9 po dětské vizitě.

berus
25. črc 2009

porodila jsem v 0:10, asi půl hodinky byl malej s námi, pak šel do inkubátoru, já na novorozenecký, přinesly mi ho ukázat v 5 ráno (jen na chvíli, protože pro něj neměli vozík) a pak v 7 na pořád 😉

jeudi
25. črc 2009

ahojky malej se narodil ve 22.17 dve hodiny byl se mnou na sale a pak me dovezli na pokoj sla jsem do sprchy a pak mi maleho hned dovezli

simounah
25. črc 2009

Náš prcek se narodil v 16:02, asi do 19hod jsme byli všichni spolu na porodním sále, pak si ho odnesli, než jsem se osprchovala a přešla na normální pokoj. A hned tam se mě přišla sestra zeptat zda ho chci hned, nebo až ráno. Já řekla, že až ráno, ale stejně jsem celou noc nespala. Takže by mě ho dali hned. Tak pak ho přinesli v 5 ráno na kojení a už jsem ho tam měla

miruska78
25. črc 2009

No ja som rodila urgentnou sekciou o 14.30, ale malého mi aspoň hneď ukázali a potom s ním bol už len tatko a ja som bola do 7.00 ďalšieho dňa na ARO na pozorovaní a na izbu na šestonedelí mi ho priniesli až okolo 9.00 na kojenie /a kojím stále 😉 /, to ma mrzelo, že sme takto stratili tie vzácne prvé chvilky, ale hlavne že je zdravučký a robí nám obrovskú radosť 😵

manika77
25. črc 2009

ja som porodila o 14.55..maleho mi ukazali po porode a potom po dvoch hodinaach mi ho hrdy tati doniesol na izbu..potom ho zase zobrali doniesli o desiatej vecer a potom rano od piatej bol somnou 😎

traktor
25. črc 2009

porodila som v utorok rano, ukazaly mi ho hned na porodnej sale, potom poobede doniesly na kojenie a cely den som ho uz mala od stredy...

marcelkatt
25. črc 2009

Ahojte, malý sa narodil o 11:18h, mala som komplikovaný kliešťový pôrod. Ukázali mi ho hneď po pôrode a potom na izbu mi ho dali asi okolo 14tej, čiže cca o dve hodinky a mala som ho do 20tej. Potom mi ho dali rámo o pol 5tej a už na stálo 🙂

tehula
25. črc 2009

rodila som o 19:50, malu mi priniesli na salu, potom az vecer okolo jedenastej, ked som sa na nu pytala, skusali sme kojit, zas mi ju vzali na noc, nech sa vyspim a doniesli az rano po vizite. Nakoniec mi ju ale este aj dalsiu noc vzali, elbo strasne plakala, bola hladna a ja som mala slabe mlieko. To mi dobre padlo, ze som si oddychla a konecne sa vyspala, lebo noc po porode som jasne bola v euforii a nezazmurila som oko

reruna
26. črc 2009

já jsem rodila císařským řezem ve čtvrtek ve 14:30 a malého mi pak nosili jen na kojení nebo na chvilku na návštěvy, aby ho manžel viděl, a na pokoj mi ho dali v sobotu v 5 ráno.

zuzi118
26. črc 2009

maly sa narodil pred polnocou, asi pol hodinku bol s nami, potom ho odviezli. Ja som si ho hned pytala, takze ked ma previezli na izbu tak mi ho hned dali. Bola som sice sialene unavena, ale maly tiez spinkal... len raz zamrncal a to som si ho prelozila k sebe a hned opat zaspinkal...

petja
26. črc 2009

rodila jsem 02:23,2 hod na sále s mimčem a potom za hodinu mi ho dali na pokoj.Trvala jsem na tom.Potom jsme spolu byli už pořád...

peppapig
26. črc 2009

M se narodila v 5.06pm a od te doby jsem ji nespustila z dohledu 🙂 Tak na to rada vzpominam...babicka si vnucku oblekla, maminku zasili, tatinek to prodychaval, pak jsem se zvedla a nalozila do vany...v 9 vecer me s malou v naruci odvezl tatinek a personal na poporodni pokoj a M jsem hustala az do rana 🙂

jakoubka
26. črc 2009

Já porodila 17:23.Dvě hodiny jsme byli společně na porodním pokoji,pak malého odvezli na lékařskou prohlídku a mě na šestinedělí a v osm večer mi ho už dali na pokoj 🙂

karotky
26. črc 2009

Adámek se narodil v 0:13,po 30.minutách bylo 1.přiložení,v 2:30 mě převezli na odd.šestinedělí,kolem 4té další přiložení a v 6:00 přišla sestřička,že nás provede po oddělení a já si hned pálila pro dítě,protože jsem to bez něj nemohla vydžet. 😀

petra1985
26. črc 2009

ja som dcerku porodila o 1:20 a na prve kojenie mi ju priniesli o 9:00 rano

peppapig
26. črc 2009

Muzu jen otazecku, proc deti v CR vubec maminkam berou??

munu
26. črc 2009

ja som mala Matka od prveho okamihu ked sa narodil staaaaaaaaaaaaaaale, teda cely cas v nemocnici... este aj ked ma prevazali do poporodnej izby, tak som synceka drzala stale v naruci a pevne zvierala cela stastna 😀 😉 a zijem tiez v anglicku ako peppapig, takze tu babatka mamickam neberu, ale od prveho okamihu sa mamicky staraju o babatka same... 😉

kristi
26. črc 2009

porodila jsem v 7 vecer a donesli mi ji az nejak rano, ale ja jsem ji tam jeste nechala i dalsi noc 😀

karotky
26. črc 2009

peppapig,...............aby se prý mohly po porodu vyspat. 😉
Já osobně akorát klimbala na sále,ale pak na pokoji jsem nemohla nějak zabrat.Nějak jsem byla nervní z toho,že jsem bez dítěte. 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru