Za jak dlouho po porodu vám dali mimčo na pokoj?

marinka
25. črc 2009

Zajímalo by mě, jak dlouho po porodu vám dali mimíska na pokoj? Já jsem porodila v osm večer, takže mi malou donesli ráno, v noci 2x na kojení, ale až od rána jsem ji měla na pokoji pořád. Jak to je, když se dítko narodí třeba ráno? Dají vám ho v průběhu dne? Díky!!

berus222
26. črc 2009

ja som porodila 0:50 a maleho mi doniesli az okolo 15:30. ale to som sa uz asi 100krat isla opytat kde je a ci je v poriadku, lebo vsetky mamicky uz mali drobcov pri sebe, len ja nie.

wighy
26. črc 2009

🙂 mala sa narodila o 12:30, mala som mat 24 hodin na oddych sa 3 hodinovymi intervalmi na kojenie ale uz v noci o 23 mi ju doniesli lebo stale plackala, takze uz bola so mnou stale 🙂

mami.sk
26. črc 2009

dcerka sa narodila o 12:26 , do cca 14.30 sme boli vsetci traja spolu s manzelom na porodnej sale a po prichode na sestonedelie som na malicku cakala este asi 3 hodiny 😒
na noc mi ju sestricky zobrali ale aj tak som ani oka nezazmurila 😅

zuzik24
26. črc 2009

já jsem porodila v 15.04, malou mi odnesli do inkubátoru, v šest jsem přijela na pokoj a v osm mi donesli malou. Ptali se, jestli se nechci vyspat, ale já ji chtěla mít u sebe 🙂

tinus20
26. črc 2009

ja som rodila cisarakom,takze babo mi ukazali po 5hodinach,odniesli a priniesli zas rano na chvilu a zas odniesli,prvy krat cely den-celu noc som s nim stravila na 3den po narodeni

andykov
26. črc 2009

pátek, sobota, neděle, nosili jen na kojení.. Pondělí už jsem měla na pokoji berunu celý den, ale noc ještě ne a pak až v úterý na celý den i noc a ve středu hybaj domů 😀

vranka4
26. črc 2009

Ahojte 🙂 ,hneď po 2 hod.,po preložení z pôrodnej sály na oddelenie 🙂 ,pri všetkých 3 pôrodoch-aj pri dvojičkách,boli hneď so mnou na izbe,aj v noci 🙂

aponchie
26. črc 2009

prvni az rano po cele noci 🙄 a druhou skoro hned na me nalehani..uz sem s enedala...oni je hned totiz machaji v tom hnusnem johnsonu a dokrmuji je mlekem kdyz rve 😠

bobulle
26. črc 2009

cca po dvou hodinách co mě přivezli na pokoj, ale musela jsem si o ni říct a oni na mě hleděli, že je to divné, že vetšinou se chtějí maminky vyspat... to já jsem chtěla taky, ale malou jsem chtěla mít u sebe 😉

bobulle
26. črc 2009

Jo a rodila jsem v 9,20 a na pokoj mě dovezli cca ve 12 😉

baileysa
26. črc 2009

ja som malu dostala hned, iba ju prezreli ci je v poriadku, tak asi 10 minut po porode uz bola stale so mnou...

petapi
26. črc 2009

já jsem ji dostala v podstatě hned, odnesli ji a řekli mi, že až se vysprchuju a budu chtít, tak mám zavolat, zavolala jsem hned 🙂

peppapig
26. črc 2009

karotky se nedivim,z e se ti nedalo spat. Me uz pak po pulnoci tvrdla ruka, tak jsem malo dala te vanicky (nevim jak to cesky nazvat 😨 ) a stejne jsem se na ni az do rana divala a usmivala se a plakala od radosti 🙂

Ja myslim, ze miminko by melo byt s maminkou od narozeni, samozrejme pokud je maminka i miminko zdrave a bez komplikaci.

Apon, uplne jsi mi ted vyrazila dech tim dokrmovanim UM, to je otresne.

Ja porad ctu, ze lidi se boji porodu v UK, ale ja bych asi u nas v CR nerodila, navic jsem v Mamince cetla o porodnicich a nad priplatky za skoro vsechno se mi neprestalo zvedat oboci.

aponchie
27. črc 2009

dokrmuji je mlekem od maminek ne UM

briketa
27. črc 2009

zijeme v kalifornii, mimco tu od matky nezoberu vobec. na vazenie a vysetrenie beru aj mamicku, priamo aj s postelou. maleho som mala pri sebe az do odchodu domov na druhy den.

kitina
27. črc 2009

Honzíček se narodil ve 22:30 a dali mi ho na pokoj kolem 9hod, ale vzhledem k tomu, že tam byly další dvě maminky s miminky, tak jsem se stejně nevyspala ☹

petka_s
27. črc 2009

mne lilianku doniesli ešte večer po pôrode,ked som prišla po 2 hodinkách oddychovať,a rano mi ju doniesli aby som si ju užila,no zobrali mi ju,robili jej vyplach zaludka ci co,a tak mi ju mohli dať až na ten dalsi den,lebo musela byt pri nich na pozorovaní... ☹

marinka
autor
27. črc 2009

Holky a odešla jste některá z porodnice dřív, na vlastní žádost? (nebo reverz) Mě hrozně deptalo to nemocniční prostředí, strašně se mi to tam vleklo a počítala jsem hodiny do odchodu domů. Rodila jsem v pondělí a domů mě pustili až v pátek po obědě, což je u nás obvyklá doba, být v porodnici 4 dny, když je vše o.k.
Když slyším, že briketu pustili domů druhý den po porodu, tak závidím 😵

petja
27. črc 2009

petka s,výplach žaludku nebo co?!Ty ani nevíš? To je teda smutný

petja
27. črc 2009

Pepapig:odnášejí děti na výhřívaná lůžka a na pozorování.Ale i toho může mamča přece být!

sisstin
27. črc 2009

mari: můžeš rodit ambulantně 😉 tudíž jít druhý den domů 😉

petja
27. črc 2009

Mari,taky jsem to v porodce prožívala stejně,nikdy jsem nebyla hospi a doma je hold doma.Jinak bylo ale v porodce fajn,nikdo si mě nevšímal,pokud jsme nechtěla.A já nechtěla,všecko si nejradši řešim sama,pokud je to jen trochu možné...

berynka
27. črc 2009

Rodila jsem k večeru a malá byla přes noc u sestřiček. Já stejně nespala. Donesly mi jí ráno.
To nespaní první noc je asi normální reakce 😉 .

cestovatelkaandrea
27. črc 2009

No ja som maleho porodila vecer pred siestou a cely cas co som bola na porodnej izbe som ho mala pri sebe. Bud som ho mala na rukach alebo bol na posuvnej postielke vedla mna. Ked som bola v sprche tak bol pri malom moj manzel. A aj pri prevoze na poporodnu izbu isiel maly vedla mna a tam bol tiez so mnou cely cas, aj v noci 😀

ronja27
27. črc 2009

Prvni synek byl s nami na porodnim pokoji asi hodinku a pak mi ho odnesli asi na dve hodinky jeste do inkubatoru pak jsem ho uz mela u sebe 🙂
Druhy synek byl s nami na porodnim pokoji dve hodinky a pak se me zeptali jestli ho chci hned na pokoj nebo si odpocinout..byli ctyri rano tak jsem se chtela chvilku prospat ale slibila mi sestricka ze kdyby plakal tak mi ho prinese a o sesti rano uz jsme ho mela stejne u sebe 🙂

peppapig
27. črc 2009

aponchie, sorry nejak jsem te nepochopila, ikdyz to ze je krmi materskym mlekem je snad v poradku ne, ale jaka ztrata casu zaneprazdnenych zamestnankyn, kdyz si maminka muze krasne na pokoji kojit 😅

petja, jaky vyhrivana luzka? Nam na vsechna vysetreni prisli doktori na pokoj, mozna to dohromady zabralo hodku ani to ne.

marinka
autor
27. črc 2009

siss, a myslíš, že to jde v každé porodnici?? A je třeba to nějak zařizovat dopředu?

aponchie
27. črc 2009

nechapu proc navic dite v prvnich hodinach krmi kdyz to vedecky neni treba..do 24hodin v podstate nepije neji jen startuje saci reflex..deti ,ktere tam lezi po porodu tesne jen spi a neplacou teda skoro vsecky zejo..az druhej den treti zacnou plakat

betelgeuzz
27. črc 2009

Marinka, na odchod máš právo, akorát to není běžné, takže tě můžou v porodnici různě zastrašovat a ztěžovat ti to. Přečti si na této stránce http://www.ferovanemocnice.cz/prava-rodicky-28/... část ambulantní porod, tam je popsané, na co máš právo.

andy80
27. črc 2009

Jiřík se narodil ve 22:30 a viděli jsme se krom prvních pár minut po porodu až druhý den ve 14:00, kdy se uvolnil u apolináře pokoj. Byla jsem z toho docela vydeptaná, protože mi ani ráno neřekli, kde malej je, že bych se za ním šla aspoň podívat.

Anežka se narodila ve 4:25 ráno, hned další 2 hodiny jsme jí měli na sále u sebe a pak jsme společně přešli na pokoj šestinedělí. Akorát v poledne jsem jí na 3 hodinky dala sestřičkám, abych se mohla trošku prospat. Dva dny a dvě jsem před tím nespala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru