Za jak dlouho vypadaly stehy po porodu?

banny1986
25. bře 2014

Maminky za jak dlouho vám vypadaly stehy po porodu? Jsme dnes 11den a zatím e mi nezdá že by mě opouštěly 🙂

speedygon
25. bře 2014

Je to různé, ale během šestinedělí vypadají, neboj 🙂

frantiska85
25. bře 2014

Asi tak 12 dní po porodu.

monasek84
25. bře 2014

me 14.den

aurrorra
25. bře 2014

Jsem 4 týdny po porodu a ještě nějaké mám 😖

besita
27. bře 2014

já jsem 17.den a pořád se mě drží ..

betelgeuzz
27. bře 2014

Mně nevypadaly, asi 7. den mi jich pár vytáhla PA při propouštění z nemocnice a zbytek mi vytáhla 16. den PA při návštěvě doma. Byla to úleva a hlavně se prý už zanícovaly. Takže pokud jste víc jak 2 týdny po porodu a stehy máte, tak bych je zkusila vytáhnout sama, nebo si domluvila nějakou PA.

banny1986
autor
2. dub 2014

Tak mě už stehy pomalu opouštějí, ale co mě zarazilo je že po těch jedněch stezích mi zůstaly dvě dírky a řekla bych že se zvětšují, asi nehnisají, ale je to normální?

lenicka2323
1. srp 2018

Dobry vecer, obracim se na vas s radou zda s rim nemáte některa zkušenost jsem mesic po porodu u ktereho u me nedoslo k porodu placenty byla prirostla v deloze a tak jsem musela pod narkozu kde placentu odstranily a pote me uvnitr zašivaly a dnes me poboliva bricho krvacim o neco vic nez předešlé tydny a dnes jsem si vsimla dole pri utirani na wc neceho co tam nepatří zda se to jako steh ktery ale ven nechce (je hned na začátku).. Omlouvám se jestli to nekoho bude nejak pohorsovat. Dekuji za rady

evee24
Autor odpověď smazal
Zobraz
evee24
1. srp 2018

@lenicka2323 zkušenost nemám ale skočila bych k dr na sestinedeli ať se kouknou. Spadas jeste pod ne.

lenicka2323
1. srp 2018

@evee24 koukala jsem prave na internetu a typla bych to na ten steh jen všude psaly ze na vnitřní siti se davaji stehy co se vstřebavaji a je mi divne ze ten steh je tak dole a tak pevne přichycen asi budu muset na to šestinedělí ale vubec se mi twm nechce.

evee24
2. srp 2018

@lenicka2323 tak od toho tam jsou. Pokud se ti to nezdá tak jed. Zdraví máme jen jedno.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru