Za jakou dobu jste otěhotněly po císaři?

ashlee
30. čer 2011

Rodily jste vaginalne? dik za odpoved.Jsem po cisaři a planujeme druhe dito,cisaře už nechci. 😅

hanysek.hanysek
30. čer 2011

Já jsem rok a tři měsíce po císaři. V neděli jsem bohužel potratila, byla jsem 9+4. Ale každopádně bych při dalším těhotenstvím chtěla rodit císařem. Což mi ale doktor řekl, že i když se poprvé rodí císařem, další porod může být normálně. Za mě, já bych císaře jen přivítala a chtěla bych ho.

nikollita
30. čer 2011

Ahoj, já teda děti nemám, ale moje sestřenice má dvě holky, 9 let a 4 roky, obě má císařem.
První holčička se narodila císařem, protože vážila téměř 5 kg (4800g), ale u druhé holčičky to do poslední chvíle vypadalo, že doktoři "nedovolí" císaře, sestřenka se ale strašně bála bolesti - kontrakcí atp., takže si těsně před porodem (už v porodnici), zašla na oční a a očař jí napsal doporučení pro císaře.
Měla asi 10 let před porodem provedenou operaci očí 😉
Takže tím chci říct, že druhé může být úplně klidně vaginálně 🙂

fiallinka
30. čer 2011

Otěhotněla jsem rok a pět měsíců po císaři, rodila jsem i druhé dítě císařem, ale měla jsem spoustu sdružených diagnóz, které k tomu vedly...

lotysek
30. čer 2011

Ahoj tak já jsem otěhotněla 14 měsíců po císaři. Druhý porod byl nakonec také císařem. Nechtěla jsem ho, ale při kontrakcích mne začala hrozně bolet jizva, tak mne okamžitě hnali na sál, aby se něco nestalo. No malý měl nakonec 4,22 kg takže by mi dal pořádně zabrat. S malou jsem měla císaře kvůli tomu že byla velká ( měla 3,75) No chtěla jsem zažít alespoň jednou normální porod. Celkově ten pocit když mimčo vyklouzne ven a položí ho na tebe. Pár dní jsem z toho byla špatná, ale nejdůležitější je že mám doma dva zdravé caparty, kteří jsou moje všechno. 🙂

jajinka27
30. čer 2011

já otěhotněla 2 roky po císaři a doufám v normální porod, mám ale dvě kamarádky co otěhotněli cca 1 a čtvrt roku po císaři a obě porodily vaginálně 😉

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
monaberuska1
30. čer 2011

otěhotněla jsem 2 roky po CS a porod skončil přirozenou cestou 🙂 A rozhodně je to mnohem lepší než CS a to jsem rodila 3 dny..2 dny už fakt v bolestech.. a i přes to je porod přirozenou cestou mnohem krásnější .. a lepší♥
Jé a teď koukám, že to jsi ty ashlee. 🙂 ♥ Tak hodně štěstíčka přeji... určo se vám to povede ..porodit spontáně 🙂

luciana43
30. čer 2011

Ahoj, já otěhotněla 10 měsíců po císaři a sice mi můj doktor dával celé těhotenství naději na přirozený porod, ale nakonec i druhé mimčo šlo císařem, ale tentokrát jsem měla na vybranou a i při spinálu jsem si užila ten krásný zážitek kdy jsem měla malou aspoň na chvilku hned u sebe 🙂

rennu
30. čer 2011

Ahoj, já rodila CS kvuli konci panevnimu a nikdy vic, nejhorsi zazitek v zivote, mam z toho trauma doted (komplikace, rvala jsem na JIPCe 3hodinybolesti nahlas jak postreleny zvire) a nechapu, jak to nekdo muze bez vaznych duvodu vyzadovat. Taky chcem dalsiho potomka a puvodne jsem chtela rodicak na 2 roky, ale kvuli cisari jsem si dala na 3 radesi...po 2letech se pokusime o dalsi mimi a budu se faktmodlit, aby porod byl prirozeny.... ALe po roce otehotnet pry neni problem, dle me gyndr.

helcenka
30. čer 2011

Ahoj, já otěhotněla 2 a půl roku po císaři (akutní při porodu) a teď už se těším 2 měsíce s druhým dítkem, kdy porod proběhl přirozeně. Nedá se to s císařem srovnat, i když jsem po císaři neměla žádné komplikace, jizva se hojila dobře, tak celková rekonvalescence byla horší. Po přirozeném porodu - který mimochodem trval od první kontrakce jen 5 a půl hodiny, jsem se zotavila mnohem dříve a porod byl bez komplikací. Navíc jsem po císaři měla problémy s kojením, mlíčko se nechtělo dělat, takže jsme museli přikrmovat a teď jen plně kojím.
Jinak můj dr. doporučuje po císaři otěhotnět nejdříve za 18 měsíců. Jinak chci ještě podotkout, že záleží na tom, jaké byly důvody k císaři. Můj dr. mě nechal rodit normálně za podmínky, že mimi bude mít odhad váhy do 4kg, žádné jiné komplikace, přenášet maximálně týden a případně vyvolání nějakou mírnější formou (to teda nevím, co je, protože na to nedošlo, malá se narodila 40+4).
Ať ti to vyjde.

gabka32
11. črc 2011

ahoj, první byla akutně císařem pro neúspěšnou 3denní indukci a otěhotněla jsem znovu po roce a 3/4. další porod jsem pořád váhala jestli to nechat na přírodě, moje gyndr. to nechávala ´na mě, ale v nemocnici se klonili spíše k další sekci no a nakonec se malá otočila zadkem dolů, tak bylo jasno.. 😵
nevím jestli to bylo tím, že jsem věděla do čeho jdu, porod byl plánovaný,... nebo i jiná porodnice... nebo tím že poprvé byly vedra a ted jsem rodila v zimě.... prostě bylo to mnohem lepší, bolesti jen první den, jizva se hojila mnohem rychleji, žádný zánět jako v létě.... mlíko se spustilo 2.den po operaci... já si opravdu na 2.císaře stěžovat nemůžu 😉

mery83
11. črc 2011

Já otěhotněla přesně po 5-ti letech a druhý porod byl také CS.Poprvé po akutně pro nepostupující porod a podruhé byla malá na příč.Do třetice se uvidí.První byl 100X lepší jak druhý to jsem věděla do čeho jdu.

bufina
11. črc 2011

Já jsem otěhotněla rok a 8 měsíců po císaři. Porod opět císařem. Malej byl taky zadečkem dolů. Ale i druhej císař byl v pohodě.

atrami
11. črc 2011

Po 2 rokoch. Rodila som sekciou, nakoľko mám úzku panvu a deti boli veľké cca 4000 g. Záleží na porodnici. Niekde sú názoru-ak raz sekcia-tam už vždy.

honzulka
11. črc 2011

Já rodila 2,5 roku po CS.Taky jsem si původně přála znovu CS,jelikož můj první porod byl opravdu ošklivý,ale rodila jsem normálně a bylo to rychlý ,porod trval jen necelých 5 hodin a malá byla venku... 😉 😵

lukza
13. črc 2011

já otěhotněla 12měsícu po císaři a rodit budu 21měsícu p porodu a doktor říkal že pokud se mimi tedka otočí jak má vše pujde jak normálně má budu rodit normálně🙂) takže zatím to je 50:50 😒 a já chci taky hrozně rodit normálně tak uvidím zda to výjde

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru