Zánět dělohy, jaké jste měly příznaky?

evulinkab
13. čer 2016

Dobrý den, chtela jsem se zeptat, zda nekterá z vás prodelala zánet delohy?Jaké jste mely přiznaky?Děkuji za odpovedi....

misao
13. čer 2016

Měla jsem měsíc po revizi. Od rána bolesti, co se stupňovaly, odpoledne už jsem skoro nedošla do auta. Žádné teploty, jen křečovié bolesti, zpočátku jen na wc, pak už neustále, takže jsem skončila na pohotovosti, kde jsem dostala atb

vrabcak0007
14. čer 2016

já měla zánět dělohy zároveň se zánětem pobřišnice..po dvou dnech kontrakcí mi píchli oxytocin, aby to urychlili a při monitoru zjistili, že se syn zasekl v porodních cestách a při každé kontrakci se mu horšil monitor...takže akutní císař..po něm jsem se nelepšila tak, jak bych měla..druhý den jsem dostala zimnici a horečku...nasadili atb...mohla jsem sice s obtížemi vstát z postele a šourat se, ale bylo to šílený..když jsem ležela, tak to bylo v klidu...ale jak se mi dotkli břicha při vyšteření, tak jsem myslela, že umřu..a už jsem se nemohla na posteli ani převalit bolestí...to ještě netušili, co to přesně je..krevní výsledky šílený, ael všechna ostatní vyšteření zatím v pohodě..až pátý den po císaři se na sonu objevila tekutina v dutině břišní, co tam být neměla..takže okamžitě znovu na sál...

klice
16. čer 2016

Dobrý den ano zažila jsem zánět dělohy a to v takovém rozsahu, že jsem přestala chodit. Manžel mě musel tahat na zádech na toaletu a na kontrolu k dokzorovi . Děsně moc to bolelo a já měla doma 3týdenní miminko

evulinkab
autor
24. čer 2016

Muže neléčený zánet delohy zpusobovat mnohem silnejsi a delší menstruaci?

verunelka
2. zář 2016

Já mela zánět dělohy 9. Den po porodu...v děloze mi zůstali blány. ..vysoce teploty, tvrdlo mi břicho , šilena bolest a krvaceni...musela jsem jít na revizi a zjistili mi zánět

verunelka
2. zář 2016

Raději vždycky skočit se nechat zkontrolovat a nic neriskovat

romanak23
3. dub 2021

Mám zrovna teď, nemocnice i gynekolog zanedbali léčbu. Gynekolog řekl že teplota 37.7je týden po císaři normální.a ultrazvuk žádný. . Druhý den me přítel vezl, a výsledek, hematom a velky zánět. Doma 12ti denní miminko 😭😭a zatím se nic nelepší

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru