Závratě po porodu, trpěly jste jimi?

ilonka30
30. črc 2013

Ahoj, chci se zeptat, trpíte nebo trpěla jste některá závratěmi a malátností po porodu? Jestli ano, jak dlouho? Já jsem po porodu 2 měsíce a pořád se té únavy a závratí nemůžu zbavit. Obešla jsem snad všechna vyšetření a vše negativní i krevní obraz mám v pořádku.
Děkuji za každý příspěvek či radu.

dana3262
30. črc 2013

@ilonka30 me to obtěžuje uz od těhotenství. V říjnu to budou 2 roky od porodu a porad je to na prd..jsem neschopná, unavená, vyčerpána.. kdyz jsem otehotnela mela jsem 59kg, kdyz jsem šla rodit mela jsem 58kg, po porodu 51kg a po sestinedeli 48kg. Ted mam 49kg, nemuzu to nabrat a jsem hrozne malatna, porad únavena, chodim spat v 9 a stejne..

karotky
30. črc 2013

@ilonka30 , @dana3262 ,.....................máte v pořádku štítnou žlázu?

ilonka30
autor
30. črc 2013

@dana3262 No, tak to mám radost... ☹ Jestli mě to nepřestane, tak se asi zblázním ☹

ilonka30
autor
30. črc 2013

@karotky - tak to netuším, to mi zjistí obvoďák???? Ale to by se dalo poznat z krve, ne???

salomee
30. črc 2013

Já teda nechci říkat, že je to normální, přiznávám, že u dr. jsem s tím nebyla..ale závratě jsem měla hodně dlouho, ještě někdy v zimě... tzn. víc jak půl roku po porodu, chodilo to v etapách, nic, pak zas jo... teď už dlouho nic, tak snad to bude dobrý. Bylo to i s nevolnostma..

dana3262
30. črc 2013

@karotky mam vsechno naprosto v poradku.. všichni mi říkají, ze jsem "jen" vyčerpána. Mam 175cm a tech 49kg je pro me fakt málo. To jsem mela nekdy ve 4-5.třídě. jenze co s tim, ze jo.. ☹ ale furt se akorat plouzim, nejsem schopna si hrat s detma nebo jiné větší aktivity, je to hnus. Pripadam si jak důchodce.. 😝

ilonka30
autor
30. črc 2013

@salomee To právě nevím, zda je to normální či ne..... 🙂 Proto se na to raději ptám, jestli jsem v tom sama, nebo je nás takových víc a jaká může být příčina nebo zda to samo odezní.

ilonka30
autor
30. črc 2013

@dana3262 Popravdě, já bych se také pořád jen válela s malou v posteli kdyby to šlo.... 🙂 Snažím se víc jíst, ale ani nemám moc chuť k jídlu, takže to do sebe soukám chtě nechtě ☹

speedygon
30. črc 2013

@dana3262 řekla bych, že za vše může velmi nízká hmotnost...je divné, že tolik hubneš....neznám sice Tvůj režim, ale taková váha při Tvé výšce je fakt málo...řešila bych s dr, co s tím(např. doplňky stravy, aby se doplnila energie alespoň)...nebo není to hubnutí od nervů(problémy doma, s mimi)...já takto šíleně hubla od nervů, kdy za necelých 6 měsíců jsem zhubla 13 kg....vyšetření byla ok, jen minimální nález na játrech, který se spravil po vysazení antikoncepce....

dana3262
30. črc 2013

@speedygon mela jsem preleceneho helikobactera, ale bůh ví, jestli to zhubnutí bylo tim. Myslim, ze to může byt kombinace nemocnyho žaludku, depresi a vyčerpání. Doktorky uz me považují za hypochondra, ze tam furt mezi, ze je mi blbe. Jako ja bych to neresila, ale fakt nemuzu moc fungovat. Je to stradnej život..spis přežívání..

speedygon
30. črc 2013

@dana3262 je fakt, že pokud máš výsledky ok, tak to budou nervy...snad se to brzy srovná, abys nehubla dál...asi bych doporučila zvýšit konzumaci sladkýho, jako doplněk energie a snad to zmírní hubnuí...z umělých vitamínů neporadím asi...leda tak ty pro těhu a kojící

jurle
23. lis 2013

Ahojte holky, mam stejny problem z nekoncici unavou, malatnosti a motanim hlavy. Pripadam si jak opila, jsem pul roku po druhym porodu. Po prvnim to bylo lepsi. Chodim po doktorech ale vsichni rikaji ze jsem zdrava a ja se citim jak vymackanej pomeranc. Jinak asi trpim fobii ze otpadnu, proto ze se mi to pred mesicem po ranu povedlo a nikto mi z doktoru nedokazal rict duvod. Je to dost tezke ,hlavne na psychiku zbavit se toho strachu,navyse kdyz clovek nedokaze mit normalni rezim ale stale resi dve male deti. Snad to prejde samo... Pozdravuju

ilonka30
autor
17. led 2014

@jurle Ahoj, já už se takhle cítím od porodu a to je už 7, 5 měsíce....jsou to prý nervy.....takže beru od léta prášky, ale nepřijde mi, že by mi to nějak pomohlo ☹ ..veškerá vyšetření jsem prodělala a vše v pořádku....poporodní deprese, to
bylo stanoveno u psychiatra...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru