• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zhoršení zraku po porodu. Máte zkušenost?

16. září 2014 
Máte nekdo zkusenost ze zhorsenim zraku po porodu?Nosim bryle nebo cocky na dalku. po prichodu z porodnice jsem si vsimla ze vidim o hodne hur.diky pa
15. dub 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, nestraš, už takhle má 5ky :fearful:
15. dub 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
berundo, bohužel to je normální...je to prý způsobeno hormonálním chaosem v těle v době šestinedělí :confounded: Moje kamarádka má po dvou porodech o -3 d víc :frowning2:
15. dub 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to už tedy opravdu asi začnu šetřit na operaci, mít 8d by fakt už bylo moc :frowning2:
17. dub 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám po těhotenství a po porodu o půl dioptrie víc,což zase není tolik při mým počtu,myslim,že jsem to ustála ještě dobře,chystám se na operaci očí,ale až po druhém dítěti.
17. dub 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bychom neměli tolik koukat na monitor počítače, co? Mně se taky zhoršil po porodu zrak :grinning: Hlavně večer, to už vůbec nic nevidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Tak ja mam po porodu uplne stejne dioptrie :grinning:Ale slysela jsem take,ze se po porodu zrak zhorsi :frowning2:
18. dub 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem byla na očním a Dr. jsem se na to zeptala. Řekl mi, že se to stát může, že celé tělo se hodně napne a pak uvolní. Ale že se to průběhem času spraví samo nebo se tomu dopomůže (operativně). Rozhodně ale radil, se tím předem nezabývat, že nijak dramaticky by se to změnit nemělo. Tak snad...
18. dub 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje mamka mela po prvnim diteti asi o 3 vic a po druhem o 5. Pak sla na operaci,mela cca 13 a po operaci 1 dioptrii. Ale po 10 letech po operaci ma asi 3. Ale porad lepsi nez pred tim.
18. dub 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja kdysi jen a jen nosila cocky, velice malo bryle, ale od porodu cocky nesnesu, uz jsme zkusila ruzne znacky, ale nic mi nesedi. Zlatim se mi zda, ze vidim stejne, dle bryli, ktere jsme nosivala. MUDr. mi rekla, ze az prestanu kojit, mam prijit na kontrolu, drive ne, ze se u nas stale deji jeste hormonalni zmeny!!!!!!!!!!!
18. dub 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me se oči po porodu taky zhoršily...ale začala jsem užívat Brillant oční výživu od ocutein a je to zase dobre:slight_smile:
8. bře 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro povzbuzení - mně se teda zrak porodem nezhoršil, asi že jsem rodila císařem, ale naopak po 2,5letech na mateřské se mi každé oko zlepšilo o 0,75 dioptrií (mám krátkozrakost). Zřejmě tím, že jak skáču kolem dětí, nemám čas oči namáhat čtením a hleděním do PC :slight_smile:. A taky užívám často kustovnici čínskou v tinktuře.
16. zář 2014 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozne to je mne se také zhorsily, pak se to zase zlepšilo. Ale to se netyka jen oci, ale kde ceho. Obvykle cca 2 roky od porodu nez jsem se vždycky dala dohromady. Vahove, hormonalne, plet, vlasy, kuze. Proste asi to tak nemá každý, ale ja byla kazde tehu vycucla docela ve vsem a vždycky 2 roky. Rok po porodu vždycky nejhorsi, pak rok se to stelovalo.
16. zář 2014 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek