Zhoršení zraku po porodu. Máte zkušenost?

berunda
15. dub 2008

Máte nekdo zkusenost ze zhorsenim zraku po porodu?Nosim bryle nebo cocky na dalku. po prichodu z porodnice jsem si vsimla ze vidim o hodne hur.diky pa

bustik
15. dub 2008

Beru, nestraš, už takhle má 5ky 😨

katwind
15. dub 2008

berundo, bohužel to je normální...je to prý způsobeno hormonálním chaosem v těle v době šestinedělí 😖 Moje kamarádka má po dvou porodech o -3 d víc ☹

bustik
17. dub 2008

Tak to už tedy opravdu asi začnu šetřit na operaci, mít 8d by fakt už bylo moc ☹

viona
17. dub 2008

tak já mám po těhotenství a po porodu o půl dioptrie víc,což zase není tolik při mým počtu,myslim,že jsem to ustála ještě dobře,chystám se na operaci očí,ale až po druhém dítěti.

terkajesterka
17. dub 2008

tak to bychom neměli tolik koukat na monitor počítače, co? Mně se taky zhoršil po porodu zrak 😀 Hlavně večer, to už vůbec nic nevidím 😀 😀 😀 😀 😀

ladek
18. dub 2008

Ahojky 🙂 Tak ja mam po porodu uplne stejne dioptrie 😀Ale slysela jsem take,ze se po porodu zrak zhorsi ☹

vrana
18. dub 2008

Ahoj holky, dnes jsem byla na očním a Dr. jsem se na to zeptala. Řekl mi, že se to stát může, že celé tělo se hodně napne a pak uvolní. Ale že se to průběhem času spraví samo nebo se tomu dopomůže (operativně). Rozhodně ale radil, se tím předem nezabývat, že nijak dramaticky by se to změnit nemělo. Tak snad...

marta82
18. dub 2008

Moje mamka mela po prvnim diteti asi o 3 vic a po druhem o 5. Pak sla na operaci,mela cca 13 a po operaci 1 dioptrii. Ale po 10 letech po operaci ma asi 3. Ale porad lepsi nez pred tim.

kocurek
18. dub 2008

Ahojky, ja kdysi jen a jen nosila cocky, velice malo bryle, ale od porodu cocky nesnesu, uz jsme zkusila ruzne znacky, ale nic mi nesedi. Zlatim se mi zda, ze vidim stejne, dle bryli, ktere jsme nosivala. MUDr. mi rekla, ze az prestanu kojit, mam prijit na kontrolu, drive ne, ze se u nas stale deji jeste hormonalni zmeny!!!!!!!!!!!

radusa6
8. bře 2013

Me se oči po porodu taky zhoršily...ale začala jsem užívat Brillant oční výživu od ocutein a je to zase dobre🙂

pavlousek
15. zář 2014

Pro povzbuzení - mně se teda zrak porodem nezhoršil, asi že jsem rodila císařem, ale naopak po 2,5letech na mateřské se mi každé oko zlepšilo o 0,75 dioptrií (mám krátkozrakost). Zřejmě tím, že jak skáču kolem dětí, nemám čas oči namáhat čtením a hleděním do PC 🙂. A taky užívám často kustovnici čínskou v tinktuře.

romantika
15. zář 2014

mozne to je mne se také zhorsily, pak se to zase zlepšilo. Ale to se netyka jen oci, ale kde ceho. Obvykle cca 2 roky od porodu nez jsem se vždycky dala dohromady. Vahove, hormonalne, plet, vlasy, kuze. Proste asi to tak nemá každý, ale ja byla kazde tehu vycucla docela ve vsem a vždycky 2 roky. Rok po porodu vždycky nejhorsi, pak rok se to stelovalo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru