Změna postavy po porodu. Zvětšil se hrudník

otaznik
23. kvě 2008

ahoj, jsem tu nová, tak doufám že můj dotaz dostane odpovedi.. 🙂
jsem měsíc po porodu a zjištuju, že se mi šíleně roztáhli žebra. že jsou velká prsa to ano, ale mám přes žebra o 10 cm víc jak před těhotenstvím..

stalo se to i některé z vás?? zajímá mě to hl. pro to, že se do ničeho nevejdu. z původní velikosti 34 mám ted 38 - 40. kalhoty mám stejné velikosti, opravdu jen ten obvod hrudníku. myslíte že se zase stáhne, nebo si mám nakoupit trička, podprsenky, saka a šaty všechny nový?? 🙂

A jeste mě zajímá, to už je na jiný název témata, doufám že to nevadí.. Po jak dlouhé době po porodu dokážete udržet plný močák?? v porodnici nám říkali, že máme zkoušet zadržovat moč, když čůráme, ale mě to pořád nejde.. 😒 ☹

děkujiii

motol
23. kvě 2008

takže říkáte cvičit jo,no tak kojim,ale s kamarádkou ted budem chodit na aguaaerobic,tak snad to bude lepší,je pravda,že sem mazala i po porodu a strie trochu vybledli,ale jsou tam ☹ ,ale máte pravdu že pokud se papá sladký,moc často,tak to plakat bude asi pořád,tak uvidíme u mě snad se mi podaří zpevnit bříško a třeba to pak bude i lepší se striema Monča

motol
23. kvě 2008

noangel:dívám dívám,že jsi z Brna,tak to je fajn někdo aspon kousek,je pravda,že po 2měsících po porodu sem se bála,podívat jak všude vypadám,ale to se spravilo,docela to ujde,ale je pravda pokud chcem dítka,něco taky musíme zkousnout kvůli nim Monča

liviky
24. kvě 2008

čau holky,já si to teď tak ráno ptočetla a řeknu Vám já si to jen přečetla a už jsem snad zhubla a jsem z toho cvičení utahaná 😀 😀 😀
pro mě je nejlepším cvičením náš hafan a to 4 patro v kterém bydlíme,jo a taky můj chlap který je furt v práci,takže jsem na cácory dost často sama,takže,tímto se dámy dá zhubnout,to mám ověřené,jediné co zůstane je povolené břicho a teď nedávno,ale už nevím kde na netu jsem četla,že na břišní svaly je vynikající vytírání podlahy nebo vysávání!! 😒

danullinnka
24. kvě 2008

Livi,mě taky zůstalo povolené břicho 😠 Po Kubíkovi jsem byla hned jak proutek a ted je ze mě ta správná mamina 😀 jinak se právě chystám vysávat,tak dám vědět,jestli to pomohlo 😀 😀

liviky
24. kvě 2008

ok ok mě čeká dnes žehlení a tam si moc s břichem nepomůžu co? 😀

danullinnka
24. kvě 2008

Tak to žehlení čeká i mě 😝 tam si asi fakt nepomůžem 😀

liviky
24. kvě 2008

no to sai ne,leda že bych to dala na zem a pro každy kousek se ohýbala... 😀

motol
24. kvě 2008

tak Holky,asi ted budu pořád luxovat,abych zpevnila bříško 🙂 ,to bude učet za elektriku 😎

noangel
24. kvě 2008

sakrys u nas vysava manzel 😀

liviky
24. kvě 2008

tak manžela přeuč na prachovku a ty vysávej 😀

danullinnka
25. kvě 2008

Livi,tak jsem včera vysála i umyla schody a nic 😀 bříško stejné 😝 😀 😀

noangel
25. kvě 2008

liviky: 😀 no vzhledem k tomu ze trvalo pul roku ho naucit ze v nedeli vysava at se deje co se deje tak takovou velkou zmenu jako prechod na prachovku by neustal 🙂 holt budu muset na to bricho cvicit 😝

liviky
25. kvě 2008

čau holky,no já vysávala jak vzteklá nes a taky nic,asi to nezabírá co 😀 😀 😀 ,tak jsem si bak dala čoko... 😀
noangel - teda to máš fajn,že jsi ho něco naučila,to já tak dobrá nejsem 😀 ,a máš recht,ať něco dělá,já bych to taky tak nechala,musíme vymyslet něco jinýho 😒

noangel
25. kvě 2008

liviky: ale ty kecy u toho ze dela tu nejtezsi praci tady 😉

otaznik
autor
25. kvě 2008

holky díky, potěšili jste mě! 🙂

já ted občas zvládám cvičit jen na ufu, na tom točícím talíři, nic víc 😒

všem moc dííííky 😎

zuzik03
25. kvě 2008

čau holky, já už jsem sice na svojí váze, ale nějak se mi rozjela pánev, takže všem svým kalhotám můžu tak maximálně udělat pápá 😅 vůbec to nechápu, nový šatník se mi pořizovat nechce, tak nosím furt jedny černé kalhoty, které už jsem chtěla vyhodit, že byly vytahané, ještěže jsem to neudělala 😀

liviky
26. kvě 2008

čau holky - tak s tím včerejším žehlením to taky nezabralo,asi toho bylo málo 😀 😀
a tobě otazníku a zuziku,holky tak brzo po porodu nečekejte zázraky a ty vaše šatníky ještě nerušte,vždyť to máte pro sebe takovou motivaci Ne? 🙂

nicollka
26. kvě 2008

ahoj holky tak brouzdám po koníkovi a zaujalo mě toto téma. A moc závidím jak se vracíte k původním velikostem a váhám :( Což mě se vůbec nedaří.
Pořád mám nějakých 8kg víc jak před porodem a to už má malý 1,5roku. Na břichu mám hrozně povolenou kůži, chtěla jsem ji odříznout ale chceme druhé mimčo od sprna tak počkám.

zuzik03
26. kvě 2008

liviky, myslíš, že se mi ty kosti ještě nějak srazí ? tak já teda počkám 😉

danullinnka
26. kvě 2008

Holky,malý bude mít rok a taky mám pořád nějaké to kilčo navíc 😠 už jsem se smířila s tím,že dole to už asi nepůjde,tak jsem si koupila nové rifle a 3/4 rifle.ty ale povolily a začínají mi padat nebo,že bych schudla?? 😀 😀

kometka5
26. kvě 2008

tak já se taky nevejdu do ničeho, co jsem nosila před těhu...přibrala jsem v těhu 18kg, z toho v porodnice jsem nechala asi jen váhu malý 😒 a doteď mám pořád ještě 10kg navíc. Kojila jsem, nehubla, kmitám doma, nehubnu, chodím s kočárem na dlouhý procházky a nic...akorát s tím cvičením je to fakt na nic...večer když malá usne, tak už nemám sílu a jinak jsem pořád sama doma, takže na cvígo nemůžu chodit...tak koukám na všechno to oblečení ve skříni a nejenom, že mi připadá skoro jako pro panenku, ale nevím, jestli je mám vyhodit nebo co s nima... ☹

liviky
27. kvě 2008

zuzíku,vždyť Klarka má teprve 2 měsíce ne?to víš že se to zpraví,chce to jen trochu víc času,mě ještě rok a něco po porodu zůstalo 7kg navrch,nejdřív mi to vadilo,ale pak mi většina lidí řekla že konečně vypadám jako ženská ,tak jsem to přestala řešit,teď si chvíli počkám a pak začnu taky hubnout a šílet 😀 a to přiznávám že poprvé v životě,tak jsem zvědavá jak mi to půjde???!!!
danulli - určitě hubneš,rifle přece nepovolujou 😀 😀 😀

zuzik03
27. kvě 2008

danuli, souhlasím s liviky, rifle se leda tak sráží, takže hubneš 😀
liviky, já to nijak moc neřeším, pro mě je spíš psychicky důležitý pohyb, začala jsem teď zase chodit jednou týdně na jogu a to mi ke štěstí stačí, rozšířená pánev je mi ukradená, vypadám dobře i takto 😀 😀 😎

danullinnka
27. kvě 2008

Ahoj Livi,dnes jsem se vážila a mám kilo dole,záááázrak 😀 😀 Taky mi manža říkal,že ted vypadám jak ženská ne jako kdybych přišla z Dachau 😅

Kometka,já při druhém těhu přibrala 26kg,brrrrr 😨 bylo podezření na preeklampsii 😖 v porodnici jsem nechala 9kg,zbytek šel dole až doma a ted se 5kg ještě drží 😝

sisstin
27. kvě 2008

já jsem pokořila magickou hranici 49kg...ještě bych chtěla dát 4kg dolů...to se mi možná podaří tak do půl roka..a budu spokojená maximálně 😎

sisstin
27. kvě 2008

jo..mám teda 155cm..abyste se neděsily 😉 a kozy tak čtyřky..takže bych chtěla mít tak trojky..ale mně to přes ty prsa dolů nejde 😔

liviky
27. kvě 2008

teda danulli gratuluju i to je úspěch,já se nevážila,ale jedna paní z vedlejšího domu mi včera řekla že se začínám ztrácet,že prý rychle hubnu,tak jí věřím a na váhu nelezu,ať si nezkazím náladu 😀
sissti - já měla před dětma 47kg,při výšce 162cm a byla jsem nešťastná,že nemůžu přibrat,teď mám ňákých asi tak 58kg a chtěla bych svých magických 51kg,tak uvidíme uvidíme,řekl slepý a odjel na šicím stroji 😀 😀 😀

sisstin
27. kvě 2008

liviky: no já taky ufidim 😅 😅 😅 😅 😅 já mám schízu z toho, že např. koupit si plavky..to je něco, pže spodek potřebuju 36 a vršek tak 44 🙄 🤐

zanett
27. kvě 2008

Sis, tak si kup ten spodek/vrsek plavek oddelene (nebo to v CR nejde? 😕 ) - teda, za predpokladu, ze chces bikiny a ne jednodilne plavky 😉

danullinnka
27. kvě 2008

Livi,děkujííí 😵 jinak já mám 170cm a ted váhu 60,4kg.Aspon na těch 58kg kdyby to šlo 😅 před druhým těhu jsem měla 53kg a to už manžel nadával 😝 nechudla jsem,ani nedržela diety,to néé,prostě to tak šlo samo 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru