• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Změna postavy po porodu. Zvětšil se hrudník

20. prosince 2013 
sissty- já plavky až tak za rok,jednodílné eee a dvoudílné,ne díky nechci strašit lidi :grinning:
danulli-tak jsem zkoukla tvé albíčko a máš taky doma krásnou smečku a jestli pořád vypadáš jak na těch fotkách,tak já bych tebou už ani nic neměnila a netrápila se :slight_smile:
27. kvě 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Livi,díky,na těch fotkách bylo ještě nějaké to kilčo víc než je ted :wink: a máš pravdu,smečka to opravdu je :grinning: ted tu Luky kouše kyblíček,hraje si s panenkou :grinning: umanuli si,že musí mít doma panenku,tak mají jednu po mě :grinning:
Jinak taky musím jít na nákup plavek,po Kubovi jsem v plavkách skoro nebyla,jen vršek,bo spodek byly tanga a to jsem nechtěla riskovat,že sluníčko zaleze a už nikdy nevyleze :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett: jde..už je mám objednaný..ale nejsou tak pěkný jako když chceš konfekční velikosti :confounded:

jinak tanga nosim, ale ne plavkový, v tom se fakt necejtim :sweat_smile:
27. kvě 2008 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dámy tak tanga jen jako prádlo,a danulli s tím slunkem bych měla právě strach v tangách já :wink: :slight_smile: :grinning:
27. kvě 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak vidis, budes kocka :wink:
27. kvě 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett: no ještě uvidim, jestli to natáhnu na ty svoje koziska :zipper_mouth: :sweat_smile:
27. kvě 2008 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisstin,určitě jo :sweat_smile: v nejhorším ti to udělá nahoře pěkný oblouček a budeš ještě větší kočka :wink:
27. kvě 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - teď jsem se probrala s večerního uspávání malých a řeknu Vám,že jsem se teď nažrala jak....no a pak chci hubnout :sweat_smile:
27. kvě 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Livi,ty jsi dobrá :grinning: já jsem uspala dávno,ale jaksi nastává doba dalšího krmení :angry: no,jdu udělat nutrák :sweat_smile:
27. kvě 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja uspala s nima i sebe víš,takže taky asi počkám už do dalšího kojení
27. kvě 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak jsem uspala i sebe v pondělí :grinning:
27. kvě 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se to od porodu daří každý den až mě to ser...
27. kvě 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Livi,po porodu jsem taky jen usínala,navíc jsem byla živý dudel :angry: ted mě nahradila flaška,strašný závislák :sweat_smile:
27. kvě 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem teď živý dudel,co víc si přát že jo?no možná mi to prospěje v hubnutí
28. kvě 2008 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,u nás to bylo hrozné,pořád jen na prsu,vyjít ven byl učiněný zázrak,sotva byl v kočárku,už řval,tak zas prso,usnul a pak teprve jsem ho dala do kočárku,schudla jsem pár kilo,to je fakt,kojila jsem jen dva měsíce,dr.to ukončil,měla jsem pořád záněty v prsu :cry:
28. kvě 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já asi nezhubnu,protože furt doplňuju energii kal.bombama
28. kvě 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Livi,to znám :grinning: někdy nemám na nic chut a z toho bych sežrala všechno možné :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano přesně tak,zrovna jsem dodlabala a už sse dívám na něco dalšího,fuj fuj fuj,asi se klepnu přes prsty... :grinning:
28. kvě 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem ted dojedla oplatek :sweat_smile: a pak budu u obědu mrčet,že už nemůžu :grinning: jak malá :grinning:
28. kvě 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky..já měla asi po půl roce čokoládu :pensive: a u Meka!!!! :confounded: nugety a salát..takže jsem docela prase :pensive:
28. kvě 2008 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis u nás Mek není,tak dlabu vlastní zásoby :grinning: :grinning: i tak musím mít asi kačení žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. kvě 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
danuli: a to jdu dneska na nehty..takže se chystám, že si dám McFlurry-zmrzlina s lentilkama :sweat_smile:
28. kvě 2008 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss,hmm taky bych si dala,tak si na mě pak vzpomen :grinning: já si možná zajdu odpoledne na točenou zmrzku :sweat_smile:
28. kvě 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já má teda černý svědomí, pže jsem nebyla cvičit :pensive: ale než jsem došla do města..tak jsem se spařila jak prase...mám úplně rudou ruku a kozy..tak se mi pak už fááákt v tom vedru nechtělo zas jet 30minut MHD a 2hodiny se potit na stepech :sweat_smile:
28. kvě 2008 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss,tak to je jasné,na cvičení v tom vedru kašli,ještě někde zkolabuješ :confused: párkrát se to nepo.... nebo jo?? :grinning:
28. kvě 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
danulli: hlavně je blbý, že v tomhle počasí nechodí skoro nikdy..a já tam pak trnu, jestli někdo přijde, abych tam nebyla sama :sweat_smile:
28. kvě 2008 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si zacvič trochu doma a je to :grinning:
já mám doma asi 4dvd pilates,myslíš,že jsem se k tomu už dostala?? :grinning: :grinning: :grinning: a to bude mít malý už rok :sweat_smile: jen po večerech udělám pár sklapováků :wink:
28. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
danulli: tak doma mě to vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec neba :confounded: to se dá max. posilovat..ale vůbec ne aerobně..to je na prd :unamused:
28. kvě 2008 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás sice cvičení bývá,ale nějak se mi tam vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže budu dál pořádná ženská :grinning: :grinning:
28. kvě 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
danulli: u nás se cvičí od rána až do večera..je to dobrý centrum...v chladnějším počasí je tam narváno..ale jak je hicunk..tak nás je na hodině třeba 5 :sweat_smile:
28. kvě 2008 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek