• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Změna postavy po porodu. Zvětšil se hrudník

20. prosince 2013 
tak aspon máte více místa,když je vás mín :grinning: a nikdo vás moc neočumuje :sweat_smile:
28. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja budu brzo jak tycka pokud budu fungovat jak vcera. sem dolezla v tom paraku na pul 12 k mudre s malym totalne zplavena cesta 45 minut peso a ja krava tam prisla o den driv takze sem si to dneska zopakla :slight_smile:
28. kvě 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, je to trochu od tematu, ale vy mate vedra? :confused: :angry: Saaakrys, tady uz tyden leje (doslova!) a je max 15 stupnu - sunko v nedohlednu :rolling_eyes:
28. kvě 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noangel a to tě nemohla vzít o den dřív? to je koza roza :sweat_smile:
Jj,ty vedra jsou na zdechnutí,starší syn se čapká ve vaničce,o je učiněný vodník :grinning:
28. kvě 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
danul: mohla, kdyby mela ordinacni hodiny :grinning: tam vubec nebyla, holt co nemam v hlave musim mit v nohach :sunglasses:
28. kvě 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo,tak to znám,asi na mě jde skléroza :grinning: no,tak aspon zpevníme nohy a do schodů prdelku :grinning:
28. kvě 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dnes splňeno nad normu,celý den jsem lítala za tou mojí cácorou až běda... :grinning:
28. kvě 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jak jde hubnutí?? :sweat_smile: já jsem právě posnídala a nějak mě honí mlsná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi povídej,daly jsme si s Viki zdravou snídani a já chvíli na to zblajzla vanilkovo-čokoládový puding.. :grinning:
29. kvě 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ta mlsná byla silnější než já,prošla jsem co máme za zásoby :grinning: no a zvítězila jedna čokoládová tyčinka :sunglasses: to je teda hubnutí,holt bodová dieta :grinning:
29. kvě 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takovou dietu si dám taky říct :grinning:
29. kvě 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
livi,tak jsem měla takovou i večeři :sweat_smile: u těch serialů se to nějak nedá odolat něco nezobat :grinning:
29. kvě 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste ze Milla je jen jedna jinak bych sezrala tedka dve :grinning:
29. kvě 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noa,super :grinning: máme doma asi 4kd,chceš jednu hodit?? :grinning:
29. kvě 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
danul: neprovokuj :wink:
30. kvě 2008 ve 03:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlky,zdravím,já se v noci vzbudila s tím,že jsem chudinka nestihla povečeřet,tak jsem do sebe hodila jogurt a kus čokloládky,a teď ráno jsem si vzpoměla,když jsem uviděla nádobí,že jsem za malou dojedla večer těstoviny a pak jsem si pro sebe na večeři udělala párky... :grinning: ,takže já si myslím že nejím a zhubnu a ono je to naopak,furt žeru :wink: :slight_smile: :grinning:
30. kvě 2008 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
livi,já jsem od rána v jednom kole a byla jsem opět nasr.... tak jsem říkala,že nebudu ani snídat,že nemám čas,uspávala jsem malého venku-marně,usnul až ted a můj manžílek přišel ven se starším prckem a donesli mi snídani ven :sweat_smile: milé,že?? :dizzy_face: hmm,tak párkrát do roka se to stane :grinning:

Noa,pořád jsou 4ks,nechávám je pro tebe :wink:
30. kvě 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,teď se bude hubnout co,v těch vedrech,vypaří se z nás tekutiny alespoň budem na chvíli o nějaké to kilčo lehčí,co? :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
livi prosim te kolik mas kg ??ja se poseru :grinning: ja taky nekdy zapomenu,ze jsem vlastne jedla :grinning: :grinning:
31. kvě 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
na svých 162cm vážím teď 60kg,pročpak?
31. kvě 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ze to je v pohode ne? :grinning: ja mam 170 a 64 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý brdo,tak to jseš hotový proutek,já teda ne,mám teď po prorodu hnusný břicho a tlustý stehna...chtěla bych to tak stáhnout na 53 - 55kg...
31. kvě 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale houby to se ti zda..mam prdel jak tasku na koprivy,stehna na ty trpim od mala a boky :stuck_out_tongue_closed_eyes: to chce videt live chapes
31. kvě 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá,nechci se přít...víš jak já mám teď depky po porodu,že sedo ničeho nevlezu a ještě k tomu bílá jak stěna :frowning2:
31. kvě 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz to ja mam dobry v tom ,ze jsem sneda a predstav si,ze mam opalene zada od lonska!porad mam bilej zadek a kdyz mam kratasy tak kazdej vidi ten prechod :grinning: to je plus ale vubec si nemuzu opalit stehna nejak moc..ja mam min kg tak pred tehu to je ok,ale loni sem mela 59 a libila sem se sobe hrozne moc a ted ne zase mam ty speky na bocich a zkousim si plavky a jak se to zareze me desi o brichu ani nemluvim to je jeden velkej spek ,ale kdyz lezim da se to :grinning:
31. kvě 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně,když ležím tak mi moje břicho připadá fajn,ale bohužel gravitace dělá své :unamused:
31. kvě 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam uz bricho celkem v pohode kdyz vzpazim ruce :slight_smile: takze kdyz budu chodit jen s rukama nahore muzu i mezi lidi :grinning:
1. čer 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ja si vcera zkousela plavky no jako hruza nesmim v nich ven takze se budu opalovat doma u okna :grinning: :grinning:
1. čer 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ano,taky by to tak šlo,ale aby si z nás pak neudělali nosiče nebo věšáky když bychom měly ruce furt nahoru :grinning:
1. čer 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. čer 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek