Změna postavy po porodu. Zvětšil se hrudník

otaznik
23. kvě 2008

ahoj, jsem tu nová, tak doufám že můj dotaz dostane odpovedi.. 🙂
jsem měsíc po porodu a zjištuju, že se mi šíleně roztáhli žebra. že jsou velká prsa to ano, ale mám přes žebra o 10 cm víc jak před těhotenstvím..

stalo se to i některé z vás?? zajímá mě to hl. pro to, že se do ničeho nevejdu. z původní velikosti 34 mám ted 38 - 40. kalhoty mám stejné velikosti, opravdu jen ten obvod hrudníku. myslíte že se zase stáhne, nebo si mám nakoupit trička, podprsenky, saka a šaty všechny nový?? 🙂

A jeste mě zajímá, to už je na jiný název témata, doufám že to nevadí.. Po jak dlouhé době po porodu dokážete udržet plný močák?? v porodnici nám říkali, že máme zkoušet zadržovat moč, když čůráme, ale mě to pořád nejde.. 😒 ☹

děkujiii

danullinnka
28. kvě 2008

tak aspon máte více místa,když je vás mín 😀 a nikdo vás moc neočumuje 😅

noangel
28. kvě 2008

tak ja budu brzo jak tycka pokud budu fungovat jak vcera. sem dolezla v tom paraku na pul 12 k mudre s malym totalne zplavena cesta 45 minut peso a ja krava tam prisla o den driv takze sem si to dneska zopakla 🙂

zanett
28. kvě 2008

teda, je to trochu od tematu, ale vy mate vedra? 😕 😠 Saaakrys, tady uz tyden leje (doslova!) a je max 15 stupnu - sunko v nedohlednu 🙄

danullinnka
28. kvě 2008

Noangel a to tě nemohla vzít o den dřív? to je koza roza 😅
Jj,ty vedra jsou na zdechnutí,starší syn se čapká ve vaničce,o je učiněný vodník 😀

noangel
28. kvě 2008

danul: mohla, kdyby mela ordinacni hodiny 😀 tam vubec nebyla, holt co nemam v hlave musim mit v nohach 😎

danullinnka
28. kvě 2008

noo,tak to znám,asi na mě jde skléroza 😀 no,tak aspon zpevníme nohy a do schodů prdelku 😀

liviky
28. kvě 2008

já mám dnes splňeno nad normu,celý den jsem lítala za tou mojí cácorou až běda... 😀

danullinnka
29. kvě 2008

Ahojky holky,tak jak jde hubnutí?? 😅 já jsem právě posnídala a nějak mě honí mlsná 😝

liviky
29. kvě 2008

to mi povídej,daly jsme si s Viki zdravou snídani a já chvíli na to zblajzla vanilkovo-čokoládový puding.. 😀

danullinnka
29. kvě 2008

tak ta mlsná byla silnější než já,prošla jsem co máme za zásoby 😀 no a zvítězila jedna čokoládová tyčinka 😎 to je teda hubnutí,holt bodová dieta 😀

liviky
29. kvě 2008

jo takovou dietu si dám taky říct 😀

danullinnka
29. kvě 2008

livi,tak jsem měla takovou i večeři 😅 u těch serialů se to nějak nedá odolat něco nezobat 😀

noangel
29. kvě 2008

jeste ze Milla je jen jedna jinak bych sezrala tedka dve 😀

danullinnka
29. kvě 2008

Noa,super 😀 máme doma asi 4kd,chceš jednu hodit?? 😀

noangel
30. kvě 2008

danul: neprovokuj 😉

liviky
30. kvě 2008

hlky,zdravím,já se v noci vzbudila s tím,že jsem chudinka nestihla povečeřet,tak jsem do sebe hodila jogurt a kus čokloládky,a teď ráno jsem si vzpoměla,když jsem uviděla nádobí,že jsem za malou dojedla večer těstoviny a pak jsem si pro sebe na večeři udělala párky... 😀 ,takže já si myslím že nejím a zhubnu a ono je to naopak,furt žeru 😉 🙂 😀

danullinnka
30. kvě 2008

livi,já jsem od rána v jednom kole a byla jsem opět nasr.... tak jsem říkala,že nebudu ani snídat,že nemám čas,uspávala jsem malého venku-marně,usnul až ted a můj manžílek přišel ven se starším prckem a donesli mi snídani ven 😅 milé,že?? 😵 hmm,tak párkrát do roka se to stane 😀

Noa,pořád jsou 4ks,nechávám je pro tebe 😉

liviky
31. kvě 2008

čau holky,teď se bude hubnout co,v těch vedrech,vypaří se z nás tekutiny alespoň budem na chvíli o nějaké to kilčo lehčí,co? 😀 😀 😀

aponchie
31. kvě 2008

livi prosim te kolik mas kg ??ja se poseru 😀 ja taky nekdy zapomenu,ze jsem vlastne jedla 😀 😀

liviky
31. kvě 2008

na svých 162cm vážím teď 60kg,pročpak?

aponchie
31. kvě 2008

no ze to je v pohode ne? 😀 ja mam 170 a 64 😝

liviky
31. kvě 2008

tý brdo,tak to jseš hotový proutek,já teda ne,mám teď po prorodu hnusný břicho a tlustý stehna...chtěla bych to tak stáhnout na 53 - 55kg...

aponchie
31. kvě 2008

ale houby to se ti zda..mam prdel jak tasku na koprivy,stehna na ty trpim od mala a boky 😝 to chce videt live chapes

liviky
31. kvě 2008

dobrá,nechci se přít...víš jak já mám teď depky po porodu,že sedo ničeho nevlezu a ještě k tomu bílá jak stěna ☹

aponchie
31. kvě 2008

toz to ja mam dobry v tom ,ze jsem sneda a predstav si,ze mam opalene zada od lonska!porad mam bilej zadek a kdyz mam kratasy tak kazdej vidi ten prechod 😀 to je plus ale vubec si nemuzu opalit stehna nejak moc..ja mam min kg tak pred tehu to je ok,ale loni sem mela 59 a libila sem se sobe hrozne moc a ted ne zase mam ty speky na bocich a zkousim si plavky a jak se to zareze me desi o brichu ani nemluvim to je jeden velkej spek ,ale kdyz lezim da se to 😀

liviky
31. kvě 2008

přesně,když ležím tak mi moje břicho připadá fajn,ale bohužel gravitace dělá své 😒

noangel
1. čer 2008

ja mam uz bricho celkem v pohode kdyz vzpazim ruce 🙂 takze kdyz budu chodit jen s rukama nahore muzu i mezi lidi 😀

aponchie
1. čer 2008

😀 😀 😀 ja si vcera zkousela plavky no jako hruza nesmim v nich ven takze se budu opalovat doma u okna 😀 😀

liviky
1. čer 2008

ano ano,taky by to tak šlo,ale aby si z nás pak neudělali nosiče nebo věšáky když bychom měly ruce furt nahoru 😀

aponchie
1. čer 2008

lol 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru