Změna postavy po porodu. Zvětšil se hrudník

otaznik
23. kvě 2008

ahoj, jsem tu nová, tak doufám že můj dotaz dostane odpovedi.. 🙂
jsem měsíc po porodu a zjištuju, že se mi šíleně roztáhli žebra. že jsou velká prsa to ano, ale mám přes žebra o 10 cm víc jak před těhotenstvím..

stalo se to i některé z vás?? zajímá mě to hl. pro to, že se do ničeho nevejdu. z původní velikosti 34 mám ted 38 - 40. kalhoty mám stejné velikosti, opravdu jen ten obvod hrudníku. myslíte že se zase stáhne, nebo si mám nakoupit trička, podprsenky, saka a šaty všechny nový?? 🙂

A jeste mě zajímá, to už je na jiný název témata, doufám že to nevadí.. Po jak dlouhé době po porodu dokážete udržet plný močák?? v porodnici nám říkali, že máme zkoušet zadržovat moč, když čůráme, ale mě to pořád nejde.. 😒 ☹

děkujiii

motol
3. čer 2008

no angel:tak já se narvala do všech věcí,naštestí,ale stěma plavkama stebou soucítím protože, když sem měla jít plavat tak dvojdílný sem rovnou dala sestře a já si koupila jednodílný,břicho nikde ukazovat nebudu,a kdybych měla takovou šanci na hlídání tak,hned někam vyrazim a ne jen cvičit,ale na chvilku si odpočnout od malýho a nabrat sílu na další nošení 😉

sisstin
3. čer 2008

a jestli vás potěšim, tak jsem dneska cvičit nebyla, pže jsem čekala jednoho debila z PPL..a k véče jsem měla kuřecí rarášky a hranolky 🤐 😅

motol
3. čer 2008

sisstin:ale to nikdo nevidí 🙂 ,jde spíš o to co vidí hned,to ostatní neukazuješ 😅

motol
3. čer 2008

ju to je přístup dobře se najíst 😵

motol
3. čer 2008

a ne se trápim,vždyt mi ženský si budem stěžovat pořád na něco 😝

aponchie
3. čer 2008

siss nejsem to se zda v hadrech ,ale jak to vypustis ven je to vsecko mekke a nevytvarovane bricho mam jak ve 4tem mesici a to ho zatahuju porad...boky ani moc ne spis teda prdel a tesne pod takove rozjete..to vis rifle to udrzi 😀

noangel
3. čer 2008

motol: s hlidanim je to v poho odpoledne nebo vecer vyrazim sem tam ale kojim tak je to dost omezeny a kdyz je nejhur tak musim byt na telefonu a dojet dom kojit kdyz nestaci zasoby co doma necham ☹

zanett
3. čer 2008

johando, kruta pravda je, ze na tu povolenou krabatost pomuze jedine plastika 😒 , a nebo bys mohla zacit nadmerne posilovat brisni svaly tak, aby ti bricho nejen zpevnily, ale aby zmohutnely natolik, ze tu povislou kuzi jakoby vyplni 😉 Mne se to tak trochu stalo..teda, nejsem po porodu a nemam prebytecnou kuzi, ale tim, ze jsem nadmerne posilovala brisni svaly (specialne prime brisni) a nasledne protahovala uz mene, stalo se, ze mi jakoby zbytnely - takze nemam propadle bricho ale takove svalnatejsi a kuze je na nem pomerne napnuta...teda, ale nevim, jestli je to uzitecny navod pro kazdeho...

Jeste k tomu metabolismu; udajne je zpomalovani metabolismu mytus, kteremu se jeste do nedavna hodne verilo. Udajne ma clovek stejny metabolismus cely zivot, jen cim je starsi, tim vice ubyva svalove hmoty, ktera je pak nahrazovana tukem, tak clovek vypada, ze pribral. Ovsem pry u zen po tehotenstvi je to spis vliv hormonu, ktere zacvici s hormonallni (ne) rovnovahou a (udajne) pak telo zeny po porodu uz nikdy neni takove, jako pred tim - muze byt lepsi (nektera zena snaze hubne), nebo horsi (kila se drzi a nepusti), ale prave kvuli te hormonalni bouri to uz pry po porodu nikdy nebude takove, jako pred tim....ale to jsem jen nastudovala z chytrych materialu, osobni zkusenost nemam... 🤐

motol
3. čer 2008

noangel:my sme takový kravičky,pořád připravený teplý a skvělý mlíčko,to je na tom blbý,že taky kojim a můžu být 3hodky nanejvíš pryč,než je zase další poptávka po mlíčku 🙂

noangel
3. čer 2008

motol: ja nekdy rikam jak de.ka na telefonu 😀 MM zavola a ja jedu 🙂 akorat to delam zadarmo jen z lasky 😵

motol
3. čer 2008

no jo co bysme pro ty naše Milačky neudělali 🙂

motol
3. čer 2008

hlavně to stím kojením nepřehánět,at kromě vytahaného bříška,nemáme ještě vytahaná prsíčka 🙂 🙂

lu777
3. čer 2008

to vás teda asi nepotěším:
😅 já kojila nakonec jen dva týdny a prsa, i když mám malý, tak se ještě smrskly a nastalo něco co jsem si myslela, že není u tak malé velikosti ani možný - spadly ! 😅 😢 😖 😠 🙄 🤐 😅

takže rovnou říkám, že ty prsiska pak nejsou z kojení, ale z těhotenství.. tak jsem to kdysi četla někde a nevěřila jsem, ale teď už vím, že je to pravda

výhoda je, že co člověk ztratí přes prsa, to nabere na volné kůži v pase 🤐 😀 já mám 5 kg pod těhu váhou a stejně nic moc.. sice se do všeho vejdu ale 😒 .. asi jedině denně cvičit.. ale po dvou měsících jsem to musela vzdát, momentálně prostě nemám energii 😔

ale už jsem se rozhodla, plavky si koupím dvoudílný.. ještě pořád mám linea negra, tak aspoň lidi snad pochopí, že nejsem tlustá, ale že to je vytahaná kůže po těhu 😅

luucia
4. čer 2008

Holky, já bych to neviděla tak tragicky 😉 řekla bych, že když se vyloženě ženská nepřežírá, tak časem zhubne všechno a postava se vrátí do starejch tvarůí 😉 nevím teda jak ty prsa, ty už se asi nevrátěj 😠 😠 já sem do 5. měsíce po porodu měla pořád pár kilo na víc a pak jako zárakem sem hubla, břicho se začíná zpevňovat 😉 je fakt, že teda na břišáky cvičím, ale max 5 minut denně. Jinak jím úúúplně normálně, dietu nedržím, spíš naopak posledních pár dní žeru jak prorvaná 😝

motol
4. čer 2008

tak uvidim,jak to dopadne s mýma prsíčkama,až přestanu kojit,ale už ted vím,že to asi jedno odnese,protože,kojim jen z jednoho,a to dostává pěkně zabrat,máme doma malýho jedlíka,ale v podprdě se to schová a manžel doma ten si na to bude muset zvyknout 🙂 🙂

liviky
4. čer 2008

čau holky,tak jsem četla celou vaší včerejší diskuzi a teda vy jste mě zdeptaly,a já bláhová myslela,že zase budu vypadat jak kočka,a prý už ne 😀 ,tak asi začnu šetřit na plastiky 😠

luucia
4. čer 2008

Já sem kojila 3 měsíce a prsa jsou teda jak vysušený švestky 😝 😝 ale na to bych řekla, že cvičení bohužel nestačí 😖 jedině plastická chirurgie a z toho zase strach 😒

liviky
4. čer 2008

tak mě se prsa po první vrátila na 2 a svislý nebyly,tak to jsem zvědavá co teď! 😒

motol
4. čer 2008

no holky takže na plastiky nemám,takže už sem se smířila že ze mě top modelka nebude,jo a to mám teprve první dítě,ale co já mám ráda přirozenost a chlap mě musí brát takovou jaká jsem 😲

luucia
4. čer 2008

motol, já bych do plastiky nešla ani kdybych na ní měla, jakože taky nemám 😅 😅 to radši budu dělat, že mě těch pár špíčků navíc nevadí 😀

motol
4. čer 2008

souhlas,mám v téhle době pocit,že každá druhá má plastiku,tak to pask může říct každej,že je krásnej,ale už nemá přirozonost,to se cení,já bych na to taky nešla i když si pořád stěžuji mám se ráda 🙂

sisstin
4. čer 2008

já bych šla, kdybych fakt měla nějakej šíííííííííííííííííííííííílenej mindrák..a to nemám zatim 😅

luucia
4. čer 2008

siss, to bych možná šla taky, ale ta bolest... auuuuuuuu 😝

švagrová si nechala zvětšit prsa, jako je to krásný, ale každej i v triku hned pozná, že nejsou její, což by mě dost vadilo a hlavně ta bolest prý byla šílená! A ještě to stálo 80 litrů 😝 😝

motol
4. čer 2008

to kámoška taky si nechala zvětšit z 2 na 3 za 40 ooo,je to krásný,ale zůstanu u svých dobrýchn 2 😔

liviky
4. čer 2008

penízky se dají utratit jinde a lépe 😀

sisstin
4. čer 2008

no já bych nechtěla zvětšit..ale zpevnit 😎 ale zattim to furt není tak hrozný, abych o tom vážně uvažovala 😅

motol
4. čer 2008

to teda dají,mě by jich,bylo líto ted je dát do plastiky,to spíš ted na léto nový věci či dovolená 😅

liviky
4. čer 2008

tak si kup od avonu nebo ňáké podobné firmy temn zpevňující gel nebo krém na prsa!

motol
4. čer 2008

no ale na ni asi letos nepojedu,tak budu stanovat někde u rybníka 😝

motol
4. čer 2008

no holky od avonu sem měla,ale nepomohlo 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru