Změna postavy po porodu. Zvětšil se hrudník

otaznik
23. kvě 2008

ahoj, jsem tu nová, tak doufám že můj dotaz dostane odpovedi.. 🙂
jsem měsíc po porodu a zjištuju, že se mi šíleně roztáhli žebra. že jsou velká prsa to ano, ale mám přes žebra o 10 cm víc jak před těhotenstvím..

stalo se to i některé z vás?? zajímá mě to hl. pro to, že se do ničeho nevejdu. z původní velikosti 34 mám ted 38 - 40. kalhoty mám stejné velikosti, opravdu jen ten obvod hrudníku. myslíte že se zase stáhne, nebo si mám nakoupit trička, podprsenky, saka a šaty všechny nový?? 🙂

A jeste mě zajímá, to už je na jiný název témata, doufám že to nevadí.. Po jak dlouhé době po porodu dokážete udržet plný močák?? v porodnici nám říkali, že máme zkoušet zadržovat moč, když čůráme, ale mě to pořád nejde.. 😒 ☹

děkujiii

motol
4. čer 2008

moc těmto krémům nevěřím 🙂

aponchie
4. čer 2008

kremy ani tablety nefunguji snad jen trosku pribrat a hodne posilovat prsni sval nic vic a i to jde tezko pac prso je samej tuk a zpevnit se da maximalne pod prsami a ten bocni nevim jak se jmenuje..vcera sem videla svagrovou kdyz mela 80kg cca nemela zadne kozy a ted ma pres 100kg a ma cecky aspon trojky,ale jde videt,ze je to samej tuk tak nevim no kazdopadne ja kdyz ted pribrala mam slusne trojky 😀

zanett
4. čer 2008

holky, ja vam do toho nechci moc kecat, ale s tema plastikama nevim nevim...Byvala kolegyne mela novy prsa,ktery byly samy o sobe hezky a takovy mladistvy (na pohled pres obleceni), ale jinak to byla vysusena skeble s vraskama, povadlou kuzi atd atd atd. (bylo ji dost pres 40). Ja osobne nemyslim, ze prsa jsou to nejdulezitejsi; kdyz vidim zensky, ktery maji vylepsenej hrudnik, ale maji strasny zuby, vlasy, plet atd, tak si rikam, ze zbytecne vyhodily penize, ktery mely dat radsi na novy zuby nebo omlazeni pleti, coz by jim prokazalo vetsi sluzbu nez mit kozy jako osmnactka, ale oblicej jako starena...prsa samy o sobe nikoho krasnejsim neudelaji, pokud jsou 'vytrzeny z kontextu' (sama mam skoro chlapeckou postavu - jsem sice stihla, ale bez patricnych zaobleni 😀 a bejvalej mi casto predhazoval, ze by mi nejaky vycpavky hrudniku neuskodily 😀 🙄 - no ale pak jsem se ho zbavila a je po problemu 😀

noangel
4. čer 2008

motlo: sme na tom stejne taky kojim jen z jedne kozy prava proste stavkuje z te si dava malej jen mensi svacu a z leve dlabe 😀 takze to pak fakt nechci videt 😝

motol
4. čer 2008

noangel:ale aspon si dá sváču s té druhé kdežto u mě opravdu funguje jen ta jedna,já už to vidim ted tu jednu mám 3 a druhou dvojku,takže musim nosit podprdy s push up efektem,jinak by to každej poznal,že jedno mám zakrslejší 😎

janicka.ziv
4. čer 2008

Kočky, tak já po porodu nohy, stehna, bříško docela dobrý, ale ty prsa..... Fakt vypadám jak přízrak 🤐 😔 Jedno mám větší než druhý a to větší mi docela visí, takže se vážně stydím 😔 Když se na sebe podívám nahá do zrcadla, tak pohled na prsa vážně stojí za to 🙄

kristi
4. čer 2008

zanett, ono jde o to sebevedomi, kdyz jsi plocha uz ted, tak po porodu to nebude jiny. Kdyz je clovek zvyklej na pekny pevny dvojky a tedka je to des bes, tak proste uvazovat o vylepseni zacne. Oblicej, zuby a zbytek tela mam jaksi v poradku, ale ty prsa me opravdu strasne stvou.....

zanett
4. čer 2008

kristi, jj, jenze ty jsi mlada a hezka, kdyz uvazujes o plastice, tak si umim predstavit, ze tobe by zadnou skodu nezpusobila...naopak. Myslela jsem to proste tak, ze prsa nejsou vsechno. Spousta ctyricatnic si mysli, ze kdyz si nechaji vylepsit prsa, tak si tim vrati mladi a budou stabajzny, ale mne jako (pripadneho) chlapa by neci prsa nezajimaly, kdyz je ta dotycna jinak strasna... 😝 Naopak je myslim spousta zen, ktere vypadaji vyborne i bez dmouciho se hrudniku (sama jich v okoli nekolik mam...ze slavnych lidi se mi napr. libi Gwyneth Paltrow - myslim, ze je strasne hezka, i kdyz nema ctyrky, k jeji postave by stejne ani nesly... 😀 )...

johanda
4. čer 2008

ještě k té krabatost břicha - u prvního děcka se mi břicho dostalo do původního stavu po půl roce, ale rodila jsem jako mladá holka, teď ve 30 už je to trochu složitější, ta kůže holt stárne. Jak píše Kristy, zvyklá na pěkná prsa, já byla zvyklá na pevné tělo a ty převisy mě maximálně iritujou. Plastikou to řešit nebudu, odhalené břicho nenosím a holt si koupím plavky vcelku. Krémům na zpevnění teda nevěřím vůbec, to snad samo o sobě nikomu nepomohlo

kristi
4. čer 2008

zanett, to mas pravdu, proto si je necham udelat ted a az ten ksicht bude stat za prd, tak to taky vyliftinguju 😀 😀 😀

johando, jinak jsem cetla v posledni Marianne, ze ten Loreal - zelenej gel fakt funguje, testovaly ho tam a byl lepsi nez Vichy a ty ostatni drazsi kremy

zanett
4. čer 2008

kristi, tak hodne stesti 😉

noangel
4. čer 2008

kristi: kterej krem funguje, kterej? 😀 presny nazev prosim 🙂 zajedu si pro nej do velkoskladu 😀

johanda
4. čer 2008

Kristy, já jen nechápu jakým mechanismem se zpevní svalstvo bez cvičení. Ten Loreal když tak zkusím, jen jestli to není taková ta skrytá reklama.
Jinak známá (43) si nechala udělat lifting, dobře to vypadalo tak rok, rok a půl , teď do toho může jít znovu. Doufám, že mi budou vrásky slušet, nechat si řezat si do těla nechci.

kristi
4. čer 2008

zanett, dik....urcite dam vedet jak jsem dopadla na konzultaci

vydrzte,jdu najit tu Marianne

kristi
4. čer 2008

jsem tu: Tak je to Perfect Slim Lase, Body Expertise od L´Oreal, 299 Kc

pisou: skvely efekt jsme zaznamenaly uz za dva týdny, kdy jsme se lépe vešly do kalhot 😉

motol
4. čer 2008

tak pujdete holky vykoupit obchody z krémy na zpevnění 🙂 ,no já uvidim zda to budu potřebovat,ale píšu si,na papírek jak se to jmenuje,pro jistotu 🙂 😉

zanett
4. čer 2008

kristi, ja myslela, ze o te plastice zatim jenom uvazujes, netusila jsem, ze uz mas zabookovanou konzultaci 😕 Kdy tam jdes? Tak to ti preju dvojity stesti, at to dopadne nadejne 😉

Jinak jeste k vraskam; nekteri si to mozna precetli v jine diskuzi, ale ja uz jsem byla na ctyrech laserovych procedurach - puvodne kvuli akne, ale velmi prijemnym vedlejsim efektem byla zvysena produkce kolagenu, ktera mi kraaaasne 😵 omladila plet - dnes je mi presne 25 (takze jeste snad nejsem stara skeble 😀 ). Tudiz uznavam, ze jsem s tim bojem se starnutim zacala ponekud brzo (i kdyz neprimo) 😀 ..no ale cim dele se to necha, tim dyl to pak trva tu zkazu zmirnit a hlavne je to pak mnohem drazsi a ja jelikoz jsem pomerne narcistni 😀 , tak si nepripustim, ze by mi vrasky (povadla kuze, atd atd) slusely... 😅

kristi
4. čer 2008

zanett, uz jsem tam mela jit,ale muj vybrany krasny a sikovny MUDR. byl nemocen, takze jdu az 16.6. Pak pisnu poznatky, jeste samozrejme neni nic rozhodnute.

zanett
4. čer 2008

aha, tak to jo, no tak at ti to dobre dopadne.

kristi
4. čer 2008

dekuju, jsem z toho lehce nervni, ale pokazdy, kdyz se podivam do zrcadla, tak me to ujistuje, ze proste musim 😕

johanda
4. čer 2008

zanett, tak to gratuluju.
já jsem biolog, a vzorem krásné staré dámy bez plastik je pro mě dr. Jane Goodall, stárnutí beru jako přirozenou věc, kterou nezastavím plastikama, leda na chvilku a stářím se nestresuju, páč už budu mít za sebou plodný vědecký a publikační život a budu si užívat na zahradě a tamtéž poskytovat konzultace a k tomu není vyžehlený ksicht třeba 😀

liviky
5. čer 2008

zdravím,teda holky tady jste nějak zvážněly,neblázněte,stejně z toho neyváznem živý 😀
dovedete si představit,jak musely trpět ženské třeba v období renesance?ty chuděry si nechávaly odstraňovat ty dvě spodní volný žebra,aby měly štíhlejší pas atd...a dožily se díky tomu jen nízkého věku,max.se dožily 35-40.let...
naše babičky oproti tomu dělaly na polích,měly hafo dětí a jak byly krásné i ve svém požehnaném věku?!
plastiky nechte zpěvákům a herečkám a svou nevyumělkovanou krásu si nechme,co Vy na to?!! 😀

danullinnka
5. čer 2008

Livi,ted jsi to trefila.souhlasím s tebou 😵

kristi
5. čer 2008

liviky, ja zase moc nesouhlasim, ja rikam, proc toho nevyuzit...vsak v tyhle dobe je to normalni. A nemyslim tim jen kozy ale i ostatni veci, laserovy depilace, epilace, zabraneni poceni, liftingy a botoxy....kdyby to lidi nechteli, tak by to nevymysleli....

sisstin
5. čer 2008

no krásné..nevim no..dřív byla považována za starou už 40-letá ženská 😅 ...a ted si baby v tomhle věku pořizujou mimina....já si taky říkám, když ty věci jsou, proč je nevyužít....fakt nechci vypadat ve 30 na 50 😅 😅 😅 😅 😅

danullinnka
5. čer 2008

Holky,jako jo,máme na sebe dbát,né že ne,ale jako že bych nepotřebovala plastiku co půl roku,viz.Vondráčková,kozy,hlazení vrásek a stejně ji prozradí vrásčitý krk a ruce. 😝

kristi
5. čer 2008

danull, no jasne...pac s tim se uz proste nedalo nic delat, v dobe kdy si Helena udelala prvni plastiku, tak uz mela ten krk starej,no

zanett
5. čer 2008

v tomhle souhlasim s kristi; proc toho nevyuzit? Jenom by se to nemelo prehanet a nespolehat na to, ze plastika sama o sobe vyresi vsechno, ale na 'doladeni' je to myslim idealni 😉 Jenom myslim, ze plastiky nejsou vsespasne a clovek by se o sebe mel starat i jinak, protoze kdyz nekdo tu peci o sebe dvacet let odbyva, pak ho zadna plastika nezachrani. A navic, kazdy DOBRY odbornik vam rekne, ze jedine ta plastika, ktera je temer neviditelna, je dobra - ze po dobre plastice by mel clovek vypadat jakoby 'prokoukle' a ne tak, ze je viditelne predelan 😀 Ja osobne myslim, ze pokud si to budu moct dovolit, plastika (a ne jedna) me urcite ceka - nebo ne primo plastika, ale rozhodne nejaky korektivni zakrok, proc ne? Kdo se dnes nechce libit? Zijeme ve velmi vizualni dobe, mame moznosti a prostredky, ktere nase matky a babicky nemely, ty se holt musely spokojit s tim, co mely...a bohuzel nesouhlasim s tim, co tu nekdo napsal, ze ty zeny driv tvrde pracovaly, rodily deti jak na bezicim pase a presto byly krasne....Spis myslim, ze byly udrene a vypadaly o dvacet let starsi.... 😝

Johando, diky za prani 😉 Jo jo, uz jsem zase o rok starsi 😀 Ja zase gratuluju tobe, ze budes umet starnout s gracii 😉

kristi
5. čer 2008

jj, presne tak...moje 62 tchyne vypada o 10 let starsi....je to tim, ze se o sebe ale totalne nestara, vse podridila detem a praci a starani se o druhe, na sebe jaksi zapomina. Takhle teda fakt vypadat nechci

zanett
5. čer 2008

kristi 😉

ted mi to pripomnelo jednu kamosku, ktera mela nadvahu a vsem holkam rikala, at nehubnou, pac je to prece hezky, kdyz je zenska zaoblena... 😀 No nemela vuli zhubnout a nechtela, aby vsechny okolo byly stihle, zatimco ona byla tezsi...(Viz. ty plastiky jen pro medialne zname 😝 😀 )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru