Změna postavy po porodu. Zvětšil se hrudník

otaznik
23. kvě 2008

ahoj, jsem tu nová, tak doufám že můj dotaz dostane odpovedi.. 🙂
jsem měsíc po porodu a zjištuju, že se mi šíleně roztáhli žebra. že jsou velká prsa to ano, ale mám přes žebra o 10 cm víc jak před těhotenstvím..

stalo se to i některé z vás?? zajímá mě to hl. pro to, že se do ničeho nevejdu. z původní velikosti 34 mám ted 38 - 40. kalhoty mám stejné velikosti, opravdu jen ten obvod hrudníku. myslíte že se zase stáhne, nebo si mám nakoupit trička, podprsenky, saka a šaty všechny nový?? 🙂

A jeste mě zajímá, to už je na jiný název témata, doufám že to nevadí.. Po jak dlouhé době po porodu dokážete udržet plný močák?? v porodnici nám říkali, že máme zkoušet zadržovat moč, když čůráme, ale mě to pořád nejde.. 😒 ☹

děkujiii

liviky
5. čer 2008

děvčata děvčata,tím co jsem napsala jsem nebyla proti plastikám,bylo to proto abych odlehčila téma a Vy to tak nežraly,...a ejhle vy jste vzaly vážně i toto 😅

kristi
5. čer 2008

liviky, to asi proto,ze si to proste chceme obhajit a vysvetlit, ze to neni jen pro hornich 10 tisic.... 😀

liviky
5. čer 2008

jo,jasné tak to se teda taky připojím,já do horních 10 tisíc nepatřím,tak tedy jo 😀

motol
5. čer 2008

musim říct,že sem taky měla takovou kámošku co jen s prominutím žrala,a pořád si jen stěžovala jak vypadá,ale ohledně sebevědomí ženy je spousta těch kteří svoje tělo nemají rády a východisko vydí jen v upravě plastikou,a tak pokud to těmto ženám pomůže cítit se líp,tak stim souhlasim,Holky přiznej te se,že kdybyste každá měli větší částku peněz ,tak byste si nechali něco vylepšit ne?třeba jen rty? 🙂 😉 🙂

luucia
5. čer 2008

Myslím, že plastiky tady jsou od toho, aby si ženská nebo chlap zvedli sebevědomí a proč ne?! Třeba ta moje švagrová, co už sem tady o ní psala měla hodně velkej komplex ze svých prsou, teda spíš lentilek. 😅 Našetřila si 80 litrů a ted je spokojená! 😉 A tak je to dobře.

Já z žádný svojí části těla ani obličeje tak velkej komplex nemám, abych na plastiku šla. Ale co není může být. 😝 Rozhodně se tomu do budoucna nebráním 😵 Moje mamka má udělaný dolní i horní víčka a omladilo jí minimálně o 10 let 🙂

kristi, jen si hodně dobře vyber kliniku 😉 známá byla v Praze a totálně jí prsa zkazili a museli jí operovat znova! 😠

motol
5. čer 2008

pokud bych měla nějakej velkej komplex,tak asi taky jdu,já ho teda mám,ale chystám se mít ještě 2 dítě,tak to ted řešit nehodlám,kámoška byla na zvětšení prsou až v Domažlicích a spokojená,a pěkně ji to udělali 😀 😀

aponchie
5. čer 2008

moje svagrova taky zere a zere a beduje a je nasrana na celej svet a vseci to odnasi pac je bachrata a nic nedela..kdyz sme se jeste bavili tak sem ji navrhovala at chodi cvicit semnou,ze je to lepsi ,ze muzeme zkusit cokoliv proste v pohode,ale ona neee nejdriv sla sama na aerobic prej hruza pak uz nic..je leniva jak ves neudela krok zadna aktivita nakoupene stroje domu rotoped kolo za statisice a k cemu?a pak chodi a rika jake ona ma sebevedomi,ze ji jeji tloustka nevadi a machruje,ale kdyz se na ni nedejboze nejak podivas nebo nahodou neco reknes je v pr..ale delat pro to nic nechce to nechapu..hlidani ma penize moznosti a nic..tudle byla na krecaky na nohach na nejakou sklerotizaci a mela to OK jenze zase nabrala a ma to desne to je vysmech lekarum toto..

motol
5. čer 2008

tak to bych se na ni vypradala at si jí,až bude jak koule a začne jí to říkat mnohem víc,že je jako koule třeba začne něco dělat,kdybych asi nabírala každej měsíc víc a víc,tak už jen pro svůu pocit bych se snažila něco dělat,ale každá sme jiná 🙂 ,no a křečákama to začalo a zkaženým žaludkem,problémy se srdcem a obezitou to končí?náš primář na ortopedii vždycky první co říkal pacientům je Nejdřív Zhubněte 🙂 🙂 🙂

aponchie
5. čer 2008

no presne tak ja jsem rikala tchyni,ze na jeji krecaky v ty dobe jeste ne tak hrozne pomaha nejaka cinnost ne lezeni!kolo,plavani prochazky a prej neeee to urcite ne..rikam fajn delej si jak chces..pak sla na tu sklerotizaci a nabira cim dal vic vcera jsem ji videla mela saty a na nohach suky modre jak hrom..a potom nekdo rve na lekare to je hruza nekdo jako muj otcim ma bypass a huli denne 40cigar chlasta..moje matka to same ..ted svagrova a vseci budou akorat rvat jak je to hrozne,ale neudelaji s tim nic!

motol
5. čer 2008

je to smutný co ted napíšu,ale asi se jim musí stát něco horšího aby si to uvědomily 😲

motol
5. čer 2008

tsk říkáš,že mi jsme ještě modelky ju 😝

aponchie
5. čer 2008

presne tak 🙂

motol
5. čer 2008

no hold obezita je civilizační nemoc 😲 ,ale nás se to ještě netýká,my do toho máme daleko 🙂 🙂

luucia
5. čer 2008

Holky, křečáky jsou hodně i dědičný, tím se nechci aponchie zastávat tvojí tchýně, tu neznám 😉 ale já je mám po taťkovi, jednou je mám už po sklerotizaci. 😝 Nadváhu si myslím, že nemám a aktivní sem taky dost. Je fakt, že se mi teda nezhoršujou. U mě to bude hodně o tý dědičnosti a že sem dělala dvanáctky a celou dobu sem byla na nohou. 😝 Ale lidi, co hulej, žerou, chlastaj a pak je pro něporblém zaplatit u dr poplatek 30kč znám! Kdyby si místo toho odepřeli cigára a pivo, tak tam nemusej chodit!! 😠 ale to je asi na jinou diskuzi 😉

dagina
5. čer 2008

Ahojky Luci 😉 , já se s křečákama léčím od 18ti let. Každý rok mě obě nohy sklerotizují několikrát. Také jsem obézní nikdy nebyla, spíše mírná podváha, jím přiměřeně zdravě.... . Hold dědičnost ☹. Teď po IVf léčbě a několitýdenním těhu se mi žíly sakra zhoršily ☹ a ještě bohužel zhorší 😠 . Takže v tomto mi těhu a následný porod určitě nepomůže, ale ke krásné postavě určitě 😉 , aspoň doufám.... 🙂 .

luucia
5. čer 2008

Ahoj Dáši, jak je, těhulko?? co bříško, už roste?? 😵 mě se křečáky v těhu taky zhoršily 😠 čím víc se blížil porod, tím to bylo horší 😝 ale řekla bych, že se to pomalu zase upravuje 😉 Nikdy už nebudu mít nohy jako dřív, ale co, to mimi za to stojí! Ale to zrovna tobě nemusím povídat! 😉

mircaaa
20. pro 2013

Ahoj holky, mé prsa po porodu hotová katastrofa! No prostě šílenost.. Byla jsem z toho dlouho na přášky, před manželem jsem se tedy nestyděla, to snad nejde, ale kdekoliv jinde.. neodvážila jsem se ani na koupák, jak mi bylo trapně. Kupovala jsem si pouze podprsenky, extrémě velké - push-upky!! Už jsem hoooodně zvažovala plastiku, byl jsem i na konzultacích, jenomže já jsem ta baba srab! Jednou se možná odhodlám... Každopádně další alternativa bylo doporučení mé dobré kamarády na léky NadraIN. Můžu říct, že beru už rok a změny jsou teda veliké, jsem mnohem spokojenější!!! Prsa se zpevnila, jakoby trošku nalily, o číslo zvětšily. Kažopádně asi jako plastika to není, alespoň něco zatím.. Vřele doporučuji!!🙂

pavlina12345
20. pro 2013

Ahoj, přidávám se k ohlasu, Nadrain mi pomohl opravdu hodně. Moc dobře vím, co to znamená katastrofa, ale ráda holky ještě upřesním. Mám 2 děti a prsa? Vysí mi jenom kůže a to je jenom náznak prsou!!! No jak se lidově říká, fakt humus :( Nadrain mi je trošku zpevnil, vyplnil, jemně zvětšil, ale musím se přiznat, že opravdu pravidelně cvičím prsní svaly!

pitrisek88
20. pro 2013

Baby, hned po ránu takové téma?? :D Jinak ahojte, jmenuji se Petra a vím o čem mluvíte.. Zkušenost s tím nadrainem teda nemám, ale vyzkouším, jak říkáš, plastiky se teda tak moc nebojím, ale narovinu řeknu, že na ní fakt nemám.. Tak prosím, jak je to s tím nadrinem? Kolik stojí balení, na jak dlouho je, kolik tablet denně a kdy to konečně zabere?? :D

pavlina12345
20. pro 2013

:D :D Je třeba řešit tak důležité věci přeci :D. Balení sice stojí cca 990kč, najdeš na netu!, ale je na 2 měsíce. Je tam celkem 60 tablet, bereš tabletu denně. Změny jsem začla pociťovat po prvním balení🙂 Jak říkám, cvičím u toho.. Vyzkoušej!

mircaaa
20. pro 2013

Já teda necvičím, přiznám se.. ne že bych na to na mateřské neměla čas, ale nedoku se, ani náhodou, ale velice ráda bych:(. Mrkni na net, já ho beru tady: http://www.lekarnaave.cz/eshop/NadraIN-pro-vets..., za 808Kč a bývají různé akce, musíš si to pohlídat;)

pitrisek88
20. pro 2013

Teeda, nic nejlevnějšího to není teda:D Ale tak pokud opravdu zabírá... vyzkouším!! Díky za tip, díky za doporučení a držte mi palce:p :D

mircaaa
20. pro 2013

Držím palce, pak dej vědět jak jsi dopadla;)

pisisvori
20. pro 2013

mě se prsa po produ a kojení (16m) spíš zvětšila (tak necelájedna velikost)...jinak zůstala zcela stejná. (Nejúžasnější to bylo tak 12 měsíců po porodu , prsa ještě kojením o 2 velikosti větší a jinak hubená kojením). Před těhu jsme byla hodně hubená a málo jedla. Po ukončení kojení jsme přibrala asi 6kg od stavu před těhu a už nezhubla. Jinak mě teda zůstal hlavně hrozný špek na břiše od nadbřišku až dolu☹. Ale kvůli tomu, že dcera byla fakt náročné , uplakané nespící miminko ajá bez hlídání na žádné cvičení zatím nedošlo☹.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru