Změna postavy po porodu. Zvětšil se hrudník

otaznik
23. kvě 2008

ahoj, jsem tu nová, tak doufám že můj dotaz dostane odpovedi.. 🙂
jsem měsíc po porodu a zjištuju, že se mi šíleně roztáhli žebra. že jsou velká prsa to ano, ale mám přes žebra o 10 cm víc jak před těhotenstvím..

stalo se to i některé z vás?? zajímá mě to hl. pro to, že se do ničeho nevejdu. z původní velikosti 34 mám ted 38 - 40. kalhoty mám stejné velikosti, opravdu jen ten obvod hrudníku. myslíte že se zase stáhne, nebo si mám nakoupit trička, podprsenky, saka a šaty všechny nový?? 🙂

A jeste mě zajímá, to už je na jiný název témata, doufám že to nevadí.. Po jak dlouhé době po porodu dokážete udržet plný močák?? v porodnici nám říkali, že máme zkoušet zadržovat moč, když čůráme, ale mě to pořád nejde.. 😒 ☹

děkujiii

noangel
1. čer 2008

toho se nebojim mam 180 cm a kdyz zvednu ruce tak vetsina lidi uz na ne nedosahne 😉

liviky
1. čer 2008

je to máš super,já mám jen 162,takž já bych byla standartní velikost věšáku 😀

noangel
1. čer 2008

liv: zkus to jako privydelek na materske 🙂

liviky
1. čer 2008

není to špatný nápad,ale chybí mi ruce,v jedné držím kočár,druhou pohlavkuju většinou malou a když ne,tak držím psa... 😀

noangel
1. čer 2008

liv: ty brdo ses dobra ja su rada ze zvladnu kocar a psa co jde vedle nej jeste dalsi ditko k tomu si nedovedu predstavit a to chci druhy taky brzo po prvnim asi to jeste prehodnotim 🙂

aponchie
1. čer 2008

tak ja jsem se jednou nasmala..kamos rika stoupni si a roztahni ruce jako kristus a poskoc a jak dlouho se ti bude trebat svalstvo na pazich kolik sekund tak podle toho uvidis jak ses na tom blbe 😀 fuj tajbl

liviky
1. čer 2008

kdybys mě viděla,tak přehodnotíš 😀 ,ale až ten začátek projde,tak si budu pískat a pak už budu mít čas vypadat jako proutek! 😀

noangel
1. čer 2008

aponchie: to beru jak porad taham toho svyho 6,5 kilaka tak se me celkem dost zpevnily ruce 😉

danullinnka
1. čer 2008

Ahojky holky,vy jste expertky 😀 😀 my jsme včera ušli snad 20km,ty jo,byla jsem vypluvlá jak hrom,ale nějaké to deko je dole 😀
tak souhlasím s váma,když ležím,tak mám bříško jak modelka 😀 teda až na ty strie 😅
A boky se mi taky nějak rozjely 😖

anatanka
1. čer 2008

Tak ja jsem zase opak.

Pred tehu: stihla, prsa hezky dvojky.
Po tehu: brutalne hubena, prsa lentilky

motol
1. čer 2008

Ahojik Holky,tak m po porodu zustali 3 kila,ale nejhorsi je,ze sem si byla koupit plavky a misto velikosti 40 sem si musela koupit ach jo

sisstin
1. čer 2008

tak já byla cvičit min. týden jen 2x na 2h...je fakt vedro a nechce se mi 😔 ale MP mě potěšil, že vypadám líp jak před těhu... 😵

motol
1. čer 2008

tak to potěší ne sisstin,mě manžílek taky sice říká,že vypadám dobře,ale já sama se,tak necítím,a cvičit ted v létě to nemá cenu,ale je teplo a není moc chut k jídlu,tak snad to pujde dolů Pa

liviky
2. čer 2008

Holky,zdravím,tak na mě vedro nepůsobí,pořád do sebe něco tlačím 😀

leninn
2. čer 2008

Liviky: tak to jsme na tom stejně, bohužel.... 😖

sisstin
2. čer 2008

já když si dám sladký, tak už pak nevečeřim a jím tak nejdýl do 3h odpoledne..ale moc to sladký nemusim, tak to není takovej problém 🙂

leninn
2. čer 2008

Sisstin: tak to se máš...já bohužel sladké miluju 😖 😒 ☹
ach joooooooooooo

motol
2. čer 2008

holky,tak to já na sladkym přímo ujíždim,nedát si nějakou tyčku po ránu,tak ani nefunguji 😉 ,mám to místo kafe,takovej startovák 😀

sisstin
2. čer 2008

leninn: to já si víc jak dort dám radši nějakej stejček 😝

leninn
2. čer 2008

Já a maso-vůbec, ale já a čoko..................................... 😀

liviky
2. čer 2008

holky nák se nám to tu zvrhlo,ale já se přidám,já můžu ba musím i maso i čoko......... 😀 hubnout začnem zítra,co Vy na to? 😀

sisstin
2. čer 2008

liviky: já tak nějak hubnu asi od 19 😅 to jsem dala dolů 10kg z neštastné lásky 😅 a od tý doby jsem vcelku štíhlá..a ted jsem teda zhubla těch 18kg po porodu...jako dobrý..ale odnesly to moje mega kozy..který jsou po každým radikálnějším zhubnutí níž a níž a níííííííííííííííííž 🤐 😨 😅

leninn
2. čer 2008

Liviky: já se nažím čoko nejíst, snažím se hubnout, ale to nemění nic na tom, že čoko miluju 😀
ale musím si ji hodně odpírat...hlavně nesmí být nic doma, jinak je zle, to se neovládnu...

Sisstin: závidím Ti štíhlou postavu, já s tím bojuju snad od vždycky, ale teď ten boj nějak po porodu prohrávám, ale nevzdávám se, jen jsem pochopila, že to potrvá a snažím se být v pohodě i když jsem tlusťoch, ale já to zvládnu, vím to (musím!!!)
A co se týká kozisek, mě moc nemá co padat níž, vždycky jsem měla takové dvoječky, to i teď, možná i o fous větší, ale to je tím, že mám teď ty kila nahoře, až zhubnu, tak se zase zmenší...jako vždycky 😠 když jsem zhubla, tak prsa, břicho a než jsem se dostala k pr....li a stehnům, tak jsem to vzdala 😠 ☹ ale tentokrát ne, hezky pomaloučku, ale jistěn(jsem zvědavá, jak mi tyhle silný řeči dlouho vydrží 😀 😀 😝 😅

sisstin
2. čer 2008

leninn: já paradoxně přes prsa nehubnu vůbec 😖 ale jdou mi strašně dolů 😠 v těch 18 jsem měla krásný (velký)4 😔 ale klidně jsem mohla chodit bez podprdy..ale zas jsem byla baculatá...( 155cm a 58kg 😉 )...ted mám těch 49-50, zato kozy fakt u pasu 😅 😅 😅 😅

motol
2. čer 2008

Holky nezoufej te,víte jak má vypadat správná češka ne,krev a mlíko 🙂

danullinnka
2. čer 2008

ahoj holky,tak já jsem s čokoládkou taky dobrá kamarádka 😀 😀 ted jsem malinku zhubla,tak uvidím,jestli ještě nějaké to deko půjde dole.V tom vedru se mi taky nechce jíst,ale mlsná mě honí,i kdyby bylo +50stupnů 😀

Holky,víte jak to je,i cizincům se líbí nejvíc češky 😉

zanett
2. čer 2008

jen tak bokem:....ja myslim, ze to s tema Ceskama je to takova 'zarucena' zprava 'Jedna pani povidala'. Kazdy, kdo trochu vice cestuje vam potvrdi, ze Cesky nejsou nicim vyjimecne - zapadni cizinci spis napriklad obdivuji jak jsou Cesky submisivni a lze s nima orat vlacet (na rozdil od emancipovanych Zapadoevropanek atd...)...navic, kazdy chlap ma jiny vkus a i kdyz nejsem na holky, tak mne osobne se libi Rusky, Ukrajinky (mlade, samozrejme 😀 ) a pak treba holky ze Skandinavie a Francouzky (ty teda nejsou hezke samy o sobe, ale vedi, jak se udelat neodolatelne 😀 )

aponchie
2. čer 2008

tak ja jsem zcestovala az moc a mohu rict,ze me se britky nelibi ani nahodou sou osklive tluste a takove divne v obliceji..o americankach ani nemluvim polky to same(i jejich jackove 😀 )nase holky sou hodne hezke v obliceji nerikam ,ze vsecky,ale prevazuje u nas slovansky oblicej s temi rysy..a proto ,ze nam na nas zalezi tak nejsme tak vyzrate zase ..holky na severu sou krasne ..me se libi svedky a danky,ale je to na jedno brdo a kus od kusu zase muzete najit bloncku anebo hnedku 😀 rusky nemusim vzbuzuji ve me pocit tech koketnich holek co si myslej ,ze je kazdy ojede nevim proc ,ale mam to tak a okate flirtuji a tak primo nenavidim tu tenistku ..a je to tim chovanim ovsem pac hnusna neni proste prumerna beloska jak rika MM 😀 nemyslim si ,ze nase zeny sou takove aby sebou nechaly vlacet ,ale spise se neboji a maji tak nejak zakoreneno ,ze pomahat je normalne tim myslim i jine prace nez jen sedet na telefonu lakovat si nehty a shoppingovat to znam zase s ciziny ja 😝 a pokud vidim tak se to zlepsuje a ceske zeny si umi prosafit svou 😉

motol
2. čer 2008

souhlasim umíme se prosadit,a co holky když už sme u tech kdo se nám líbí,tak co chlapy?musim říct že mám ráda černochy a francouzi to je galantnost sama 🙂 ,ale znáte to vždycky se vám líbí nějakej tip a vemete si uplnej opak tak pa

zanett
3. čer 2008

ja jsem tady nechtela rozpoutat vasnivou diskuzi o tom, ktera narodnost lahodi oku vic 😀 , konec koncu kazdy ma rozdilny vkus (nastesti 😀 ), ale jen jsem chtela poznamenat, ze Cesky nejsou u cizincu zase takovy terno, jak se obecne predpoklada...na to se ovsem musite zeptat cizincu, ne nasincu 😀 (a propos, netvrdim, ze o cesky neni zajem, koneckoncu i muj pritel je cizinec a urcite jsem pro nej ta nej 😀 😉 , ale nebude to tak horky...

souhlas s apon.: Britky nebo Americanky nejsou zadna slava, ale konkretne u tech Britek mam zrovna v posledni dobe pocit, ze se to lepsi a ze se mezi nima da najit i spousta hezkych holek...

nic, jenom, ze jsme asi trochu vic od tematu....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru