Změnila se vám délka cyklu po porodu/-dech?

garzonka
3. led 2012

Ahoj, maminky. Máte zkušenost že se vám po porodu ( a nemusí to být hned po prvním ) změnila délka menstr. cyklu ?
Já jsem měla odjakživa nepravidelný cyklus, skákalo mi to od 35 do 70 dnů, nikdy jsem nevěděla jak dlouhý cyklus zrovna bude... Po prvním i druhém porodu se to nijak nezměnilo , ale po třetím - zázrak- mívám cca 28/29 dní, vrchol (hlenový) je na 16. den. Tak na stará kolena se mi to spravilo, doufám že mi to vydrží 😀
Jak jste to měly vy? Docela mě to zajímá 😉 a díky za vaše příspěvky!

salomee
30. bře 2013

Toto mě zrovna zajímá...zadala jsem “délka cyklu po porodu “ a vyjelo mi toto..a koukám bez odpovědí:(. Mě by tak ještě zajímalo, zda po 1. ms po porodu u naskočí pravidelný cyklus, nebo to ještě chvíli lítá?.., Já už to po porodu jednou dostala a už je to 49. DC a furt nic, dřív jdem mívala 26, 28..30, ...

dilemma
30. bře 2013

no me se to po prvnim upravilo co 25dnu a ted to mam jak kdy co 28-31😀

lulii
30. bře 2013

Já jsem měla vždy pravidelný cyklus, pak jsem začla brát HA, pak jsem vysadila a kupodivu hned mi naskočil zase pravidelný cyklus. Bála jsem se, jak to bude po porodu...no a zase pravidelný 😉 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru