Zmírní se bolestivá MS a gyn. problémy po porodu?

stepankav
14. zář 2007

Ahoj všichni, ráda bych se vás zeptala na takovou věc. Dnes mě propustili z nemocnice, první den MS se mi vytvořila cysta, která mi praskla. Podobné problémy jsem již měla v minulosti, včetně velmi bolestivě MS. Dříve mi na tyto obtíže lékař doporučil brát antikoncepci, ovšem po vyzkoušení několika druhů jsem to vzdala, protože mě bolelo břicho nejen při MS i mimo ni a střídavě jsem přibírala a hubla.
Dnes mi pan doktor v nemocnici řekl, že můj problém by vyřešilo těhotenství, že se po porodu všechny tyto obtíže velice zmírní. Máte s tímto někdo zkušenost? Díky všem a přeji hezký den

jazzina
14. zář 2007

Tak to mi můj doktor slyboval taky a je to snad ještě horší 😖 , ale třeba u tebe to bude jiné

schimi
14. zář 2007

Já mám dobrou zkušenost 😉 😉 , bolesti se mi upravily na snesitelnou míru, takže mi těhu pomohlo 😀 😀 ..

stepankav
autor
14. zář 2007

to ráda slyším schimi,protože miminko bych si přála a ty bolesti každý měsíc, nevolnost a neustálé problémy tohoto druhu už mě opravdu přestávají bavit ☹

schimi
14. zář 2007

Já měla dokonce z práce volno, na první den MS 😀 😀 ..Napřed s tím nesouhlasili, ale když mi dvakrát po sobě volali rychlou, tak změnili názor 😀 😀 ..A teď je to v pohodě, bolesti samo někdy mám, ale není to na olejovou injekci 😀 😀 ..

elucinka
14. zář 2007

Holky, ono je to jako se vším - jak u koho. Mně pomohla od bolestí při MS antikoncepce a po jejím vysazení se mi bolesti už nevrátily a otěhotněla jsem 4. měsíc po vysazení. Moje ségra otěhotněla, až když se jí bolestivá MS vrátila s plnou parádou - dokud ji po vysazení nic nebolelo, neotěhotněla, pak, asi až po roce, se jí to podařilo. Já ještě po porodu nemám, ale ségra ano, tak MS se jí vrátila zatím snesitelná, ale ona dlouho kojila a navíc je hodně hubená, takže první MS přišla až 17 měsíců po prvním porodu. Ale vím, že hodně trpěla před těhu na výtoky a záněty a kvasinky a podobné "radosti" a to se jí všecko vrátilo hned po šestinedělí - a to jí to po celé těhu dalo pokoj...☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru