Zmizely vám pigmentové skvrny ve tváři po těhotenství?

brittta
12. srp 2011

Po těhu mi zbyly takové tmavší fleky v obličeji, kdy jsem vlezla párkrát na sluníčko. Prý je to ta hyperpigmentace a že to po porodu zmizí, ale zatím to teda nezmizelo. Máte s tím někdo zkušenosti? Jak se toho dá zbavit?

hansed
12. srp 2011

Ahoj, nevím, jak dlouho jsi po porodu ... já měla pigmentové skrvny na lících, moje mamka je měla taky, navíc mám docela dost pih na nose, když vlezu na slunko, ale skvrny mi postupně zmizely.... vlastně ani nevím, za jak dlouho, ale do 3, 4 měsíců už jsem měla jen svoje pihy 😉

takyja
12. srp 2011

Omlouvám se trochu za OT. Já ve tváři neměla, ale linea negra mi zmizela až kolem 9-12 měsíců po porodu... (měla jsem ji úplně černou a ošklivý tmavý flek kolem pupíku, takže jsem to dost řešila) takže pokud jsi čerstvě po, tak tomu dej čas... 😉

berynka
14. srp 2011

Během těhotenství se mi taky udělaly pod očima pigmentové skvrny. Rodila jsem v květnu a sluníčko tomu nepřidalo, ale někdy na podzim už to bylo pryč 😉 .

kucka
16. srp 2011

ahoj, mam stejne trapeni...ja jsem zatim tehu, takze nevim, kdy vymizi, ale poradila mi znama, ze existuji nejake kremy, ktere pomuzou..snad vichy nebo neco podobneho, chci se zkusit zeptat v lekarne...

petja
17. srp 2011

Krémy mi absolutně nepomohly(Vichy,Laroposay,Bioderma,nic),ale homeopatikum hypericum perforatum na 100%

kutcher
17. srp 2011

@brittta mně veškerá nadbytečná pigmentace zmizla až po ukončení kojení, teď mi to zase začíná vylejzat:-/ tak snad se to pak zas všechno ztratí.

danuskad
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
market99
27. bře 2015
Uživatel market99 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od market99.

Nevim zda se mi delali zrovna po tehotenstvi, ale celkove plet se mi zhorsila a po akce mi zustavali nepekne pigmentove skvrny, nic nezabiralo, musela jsem zajit k odbornikovi.

annaluciapetrzel
27. bře 2015

cauki. mame to v rodine. zenskym po porodu naskacou pigment skvrny na rukach. a s vekem se to zhorsuje. babicka, mamka.... no a ja nasleduju 🙂

atenka46
25. zář 2015

Na pigmentove skvrny bacha, chce to používat cele tehotenstvi krém s faktorem min 30-50. Me PA řekla ze kdyz se jednou udělají tak nezmizí.,. Každopádně ja se cele tehotenstvi opalovala a jezdila k moři používala jsem ochrany faktor 30 a jsem bez následku!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru