Značka poporodních vložek, prosím o tip

jkur
26. kvě 2014

Dobrý den,

prosím o typ na nejlepší značku případně odkaz. Na trhu toho je moc. Můžete přidat i typ na vložky do podprsenky a jednorázové kalhotky. Děkuji ulehčíte mě kupu hledání a čtení recenzí na internetu.

zuza01
26. kvě 2014

Za sebe doporučuju vložky Batist Flower, kalhotky Tena a vložky do podprsenky Johnsons nebo DM.

dezyre
26. kvě 2014

Ahoj, mě se nejvíce osvědčili vložky,které dávají v porodnicích - jen buničina potáhlá síťovinou, kupovala jsem je v nemocniční lékárně. Vyhovovali mě z toho důvodu, že jsou celé měkoučké. Třeba konkrétně vložky Samu (odzkoušeny u prvního porodu) mě strašně škrábali. Mají zatavené boky a jelikož jsem měla velký nástřih, tak mě ty zatavené okraje do toho šití dost dráždili. Jednorázové kalhotky jsem měla obyčejné siťkované, nosila jsem je jen chvíli, cca prvních 10 dnů. Co se týká vložek do podprsenky, tak se mě nejvíce osvědčili Chicco: http://www.pinkorblue.cz/Pece-a-vyziva/Kojeni/D... jsou dražší, ale taky dost vydrží a hlavně nejdou v podprsence vidět. Popravdě se mě vůbec nelíbí,když vidím maminu s miminkem v obtáhlém tričku a pod podprdou se jí rýsují malá kolečka vložek..

pivonka2
26. kvě 2014

No tady ti poradí taky tunu značek, neb každé vyhovuje něco jiného. Za sebe mám připraveno 10balíku vložek zn. Samu classic mini. Dobrý jsou i batist, jsou dražší a delší. Kalhotky klidně Tena, vložky do podprsenky doporučuji pratelné, ty vatové klouzaly a stojí moc peněz, konopná vrstva je fajn, koupíš je kdekoli na netu, kde mají látkové pleny.

volodka162
26. kvě 2014

Já jsem před cca 3týdny tuhle otázku chtěla tady taky položit, ale byla jsem pilná a prošla jsem si všechny komentáře, které se okolo toho týkají a nejvíc pozitivní přišla batist flower - takže jsem udělala nákup v lékárně po 5 balících + kalhotky a uvidíme za 1-2 týdny jak se osvědčí 😝

speedygon
26. kvě 2014

Z mnou koupených byly nejlepší Batist Flower...ale dobré jsou i ty, co dávají přímo v porodnici...Batist jsou dlouhé a dobře sají, další(včetně samu, jsou na slabší krvácení spíš)

zuzi.111
26. kvě 2014

Ja mela batist flower a naprosta spokojenost. Ale nekupuj zbytecne moc. Ja mela koupeno 6 baliku a vyuzila jen 3. Vlozky do podprsenky jsou dobry Bell a jeste lepsi JaJ. DM jsou na nic. . Moc tenke a bez tvaru. Pry uplne nejlepsi jsou Chicco, ale nezkousela jsem, prijdou mi zbytecne drahy a jsou spis na intenzivni uniky mlika. Jednorazove kalhotky jsem mela Chicco. Byly super a daly se nekolikrat vyprat.

mafeska
26. kvě 2014

Batist flower do porodnice a pak jsem si kupovala obyčejné lidie. Jednorázový kalhotky, síťovaný, jsem koupila v lékárně, značku už nevím ale byly strašně pohodlný 😀 S vložkami do podrpsenky neporadím, nemám zkušenost 🙂

allisv
26. kvě 2014

Vlozky batist flower, do podprdy chicco a kalhotky z lekarny - znacku netusim ☹ .

gosa22
26. kvě 2014

rozhodně Batist Flower 🙂 do podprsenky nejsou špatné z Rossmanna či DM, ale na noc moc vhodné nejsou, trhaly se mi...déle vydrží od Johnsons 😉 kalhotky raději z buničiny, pevnější (stojí sice víc, ale vydrží a jsou pohodlnější) 😉

katyxq
27. kvě 2014

Poporodní vložky jednoznačně Batist Flower - příjemný povrch, jsou delší než jiné značky. Síťované kalhotky jsme měla, myslím, Hartmann, asi 6 kusů, vždycky jsme je přemáchla mýdlem, nechala uschnout s používala prakticky celé šestinedělí, vyhovovalo mi, že jsou větrací 😀. A do poprsenky pratelné bambusové značky Anavy, moc příjemné, k prsům se nelepí, nepaří se pod nimi kůže, dělají 3 druhy - bez nepropustné vrstvy (jsou nejprodysnější, méně nasajou, ale mně obvykle stačily), s flísem (poměrně prodyšné, pokud jsou ale hodně nasáklé, tak to může pod tlakem provlhnout) a nebo s PUL zátěrem (nasajou hodně, ale už nejsou tak prodyšné, ty vyzkoušené nemám).

luckamiksova
27. kvě 2014

Za mně Batist na začátek na to nejsilnější a pak kdyžtak Samu, ale kdybych neměla zásoby Samu jela bych pořád Batist... kalhotky jsem měla DM ale ty nebyly nic moc, ale přežila jsem... byla jsem bez nástřihu, takže pak už jsem používala normální kalhotky a vložky do podprsenky Johnsons nebo DM a teď už mám pratelné, protože se to dost prodraží ty jednorázové...

pisjutynka
27. kvě 2014

Za mě z vložek jedině Batist Flower, jsou dlouhé a krásně sajou. Měla jsem možnost vyzkoušet i Samu, ale ty nedoporučuju, jsou krátký a musela jsem si dát i dvě, abych to s nima nějak přežila. Síťované kalhotky jsem kupovala v lékárně (bohužel nevím značku), ale byly na více použití, což mi vyhovovalo, pže byly hodně pevné a v porodnici jsem si je vždycky přeprala a stačily mi troje. Vyzkoušela jsem i na jedno použití, ale trhaly se mi. A vložky do podprsenky jsem měla od Johnsons a super.

alkena
27. kvě 2014

Za sebe bych doporučila jako poporodní vložky určitě Batist Flower, Samu jsem taky jeden balík z nouze vyzkoušela a strašně mi nevyhovovalo, jak jsou krátké a dvě se mi vždycky tak blbě sesunuly, že to stejně nepomohlo.
Kalhotky jsem měla tuším značku Carriwell, jsou pro opakované použití, schnou fakt rychle (bez toho by to v porodnici asi nešlo, nebylo kde a jak sušit) a nosila jsem je prakticky celé šestinedělí, byly fakt pohodlné.
Vložky do podprdy mám vyzkoušené jednorázové DM a pratelné HaipaDaipa - za mě jedině ty pratelné - příjemné na kůži, na rozdíl od jednorázek se nelepily na bradavky. Srovnám-li nasákavost a cestování v podprsence, je to prašť jako uhoď, protíkaly oboje stejně, ale mě hlavně v noci teklo mlíko fest, ze začátku dost i přes den, na místě nedrží pořádně ani jedny, i když má jednorázka lepítko. Ale vzhledem k tomu, že jsem je intenzivně používala skoro do roka, tak bych se za jednorázové asi nedoplatila.

adelaslaba
28. kvě 2014

Batist Flower jsou nejlepší.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru