Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Knížka pohádek pro 2,5 leté dítě

kassandra1
22. črc 2019

Ahoj maminky, máte prosím někdo tip na pěknou knížku pohádek pro 2,5 letého syna? Aby byly pohádky kratší a srozumitelné pro jeho věk? Klasické co jsem pořídila jsou dlouhé a při čtení musím rovnou překládat ☹

prejeta_zaba
22. črc 2019

U nás frčí Jiří Kahoun, Autopohádky nebo Mašinky... některé knížky Mašinky Tomáše nebo Bořek stavitel (ale chce to pročíst, jiné jsou naopak hrozné a nesrozumitelné) ke 3. roku už klidně i Křemílka a Vochomůrku, Kočičku a pejska. Jo a teď máme Pohádkový pokojíček od Heleny Váňové a ty jsou úplně skvělé, pohádky o věcech z pokojíčku.

prejeta_zaba
23. črc 2019

Někdo další? Taky bych brala nové tipy 😉

pavla555
23. črc 2019

my milujeme Veršované pohádky, už je umím nazpaměť 🙈😂 Ale nejsou úplně klasicky psaný....

pavla555
23. črc 2019

a taky tuhle

pavla555
23. črc 2019

a syn má teď 3roky a teď čteme dědečku vyprávěj, taho taky moc baví... Hlavně je tam sposta obrázků a ještě se i něco naučí 🙂

pavla555
23. črc 2019

@prejeta_zaba díky na to kuknu 🙂

prejeta_zaba
23. črc 2019

Super, rozjedeme diskuzi, moc aktuálního toho totiž na netu není. Já jsem ještě slyšela tip na Pohádkového dědečka od Petišky, nějaký skřítek Medovníček a Emouši, to ale nemám ještě pročtené tak nevím jaké to bude. 🙂

barborakvasnovska
8. srp 2020

Jmenuji se Barbora Kvasnovská a jsem autorka pohádkových knížek pro děti o malém dráčkovi Drápkovi. Jsou plné krásných obrázků od ilustrátorky Barbory Brůnové.
Knížky jsou určeny pro děti od tří let, užijí si je však i ty, které už samy čtou a které mají rády dobrodružství. Jestli chcete vědět víc, jděte na https://bit.ly/KupDrapka, kde si může přečíst více a knížku objednat.

Sem začni psát odpověď...

Odešli