Prosím o pomoc s básničkou. Pomůžete mi složit?

10. lis 2019

Dobrý den vím, že jsem v diskuzi o pohádkách ale moc prosím je tady někdo kdo je nadaný a pomohl by mi složit nějakou básničku ? Jedná se o to že 17-leta sestra dostane pod stromeček kolo které si bude muset jako najít bude ve sklepě a za žádnou cenu mě nic nenapadá 😒 omlouvám se jestli to někomu bude vadit a jestli mi někdo pomůže tak moc,moc děkuji

sudylichozrout
10. lis 2019

A proc to davas jako anonymni dotaz?

zelenaesmolda
10. lis 2019

17 leta holka potrebuje takove obstrukce na Vanoce?

pavlinar
10. lis 2019

Tohle neni jenom zdani,
V tento den se plni prani.
Darek neslo zabalit,
Proto musis ukryt sama odhalit.
Premyslej a patrej, hledej,
Tajemstvi si ujit nedej.
Mozna se ti zvysi tep,
Tajne misto je nas sklep!!

autor
10. lis 2019

@pavlinar Strašně ale strašně moc děkuji . A pro ostatní ten dárek dostane ode mě a mám tu dost známých tak se bojím aby ji to náhodou nechtíc neprozradili třeba 😉

autor
10. lis 2019

@zelenaesmolda A není to tak náhodou naše věc . Vy ji znáte? Vy víte co má ráda ?

zelenaesmolda
10. lis 2019

je to vase vec ale pokud 17 leta holka veri na Jeziska tak bych se ani nedivila,ze ty veris na to,ze deti nosi cap :D

market177
10. lis 2019

@zelenaesmolda a co je jako na tom? Pani poprosila o pomoc a prijde mi teda hezci dat ji to jako ukol neco najit nez ji proste rict, tak ve sklepe mas to kolo, nazdar....a je uplne jedno, ze ji je 17...🙄 je hezky, ze si s tim chce nekdo dat praci 🙂

autor
10. lis 2019

@zelenaesmolda Klid jo . Chci ji udělat radost tím, že si to bude muset najít a nechci ji to jen tak dát ...na máš tu kolo a konec . Co je na tom špatného ji trochu napnout . S tebou musí být taky sranda . 😘

odula
10. lis 2019

@pavlinar třeba... *"spěchej úkryt odhalit". "Musíš ukryt odhalit"...? Ať to má stejny metrum ;)

kafr
10. lis 2019

@zelenaesmolda proč by měla věřit na Ježíška? Prostě chce udělat ségře překvápko a i formu darování zvolit originálně. Vždyť je to hezké 😉

amazonkajanik
10. lis 2019

@zelenaesmolda tak je to hezký gesto. Mě ségra schovala prstýnek do lednice mezi vajíčka a hrála se mnou "samá voda" a bylo mi 16let. Když se ztratí to kouzlo, že ježíšek není, proč si ty Vánoce neudělat zábavnější.