Česká národní pojišťovna. Doporučuji

mirjanka
28. lis 2008

Zakládám nové téma - jaké pojišťovny vám vyhovují...já kdysi byla u hornické, po jejím zrušení, jsem se přihlásila ke Všeobecné - s tím, že je velká a ke zrušení nedojde.
Problém nastal u nynějšího těhotenství - chodím na gynekologii do Vrchlabské nemocnice a s ní už od července Všeobecná pojišťovna neuzavřela smlouvu...mohla jsem si vybrat, jinou gynekologii (v té době nebyla porodnice otevřená) nebo si vše hradit ze svého...nakonec jsem přešla k 222 a jsem velmi spokojená...očkování dětí mi bylo proplaceno do výše 1 500,.- kč na každého syna...i když doklady o očkování pocházely z dob pojištění u všeobecné - navíc od roku 2009 se navýšily příspěvky na očkování na 3 000,- pojištovna hradí očkování děl. čípku v hodnotě 10 000,- a těhotným maminkách pobyt v porodnici - nads. pokoje, zdr. pomůcky pro děti - teploměry, byl. čaje apod. až do výše 4 500,- Kč. Navíc nám přišly poukázky v hodnotě 222,- Kč na každé dítko na nákup vitamínů - plav. výcvik. apod. tak takové výhody jsem u všeobecné nikdy nepocítila...

evaviki
30. lis 2008

Ahojky,
ja som vo VZP, ale chcem ju zmenit prave kvoli porodu vo Vrchlabi.. Rozmyslam nad pojistovnou ministerstva vnitra (cislo neviem), este mam tri tyzdne na rozhodnutie...
Btw: nevies nahodou ako je to teraz s porodmi vo Vrchlabi? Zmenilo sa tam nieco, alebo su tam stale tak dobry?

mirjanka
autor
30. lis 2008

Evaviki, dvě výborné p. doktorky jsou tam stále...jsou tam i noví lékaři ze Slovenska... nevím, porodnici navštěvuji pravidelně po pěti letech - takže každou pětiletku je tam vždy něco nového 😉...před pěti lety se bylo možné ubytovat v nadstandartním pokoji s celou rodinou...teď opět nabízejí tyto pokoje, tak uvidíme...taky bych byla ráda, kdyby se někdo ozval a napsal osobní zkušenost se zdejší porodnicí 🙂