• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cestovní pojištění pro těhotné. Máte přehled?

19. března 2017 
@tarra27 já jsem měla pojištění, které platí do 28. týdne těhotenství s výjimkou rizikového, kdy nepokrývá případné komplikace spojené s rizikovým těhotenstvím (což v případě potřeby pojišťovna asi zvládne spojit s rizikovým těhotenstvím jakoukoliv komplikaci). Ale rozdíl je ten, že já se bavím o komerčním připojištění a ty asi myslíš normální "státní" pojištění, na které jdou odvody ze zaměstnání.
6. zář 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmrz_lina já to splacla oboje dokupy....díky za vyjádření....a pěkný den.
6. zář 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuleaja Trochu anglicky je potřeba znát, protože se jedná o anglickou pojišťovnu a veškeré formuláře jsou v angličtině. Je to pojišťovna, u které si kdokoliv na světě může sjednat pojištění, nicméně ona nemá pobočku v ČR, proto čeština není podporována. Avšak pojištění těhotných do 36. týdne je tam :slight_smile:
1. čer 2015 v 10:25  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemate nektera zkusenost, zda je teotenska cukrovka brana jako ze teotensktvi je rizikove, vse je kompenzovano dietou, dekuji B
25. únor v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatax
Ne, rizikové těhotenství je, když to máš potvrzené od lékaře, na papíře. Ale kvůli cukrovce se to přece nedává...
25. únor v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, to jsem rada, bala jsem se ze by pojistovna pri ceste do zahranici mohla v pripade plneni delat problemy :slight_smile:
25. únor ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jarmilka17.
19. bře ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek