Cestovní pojištění pro těhotné. Máte přehled?

kvetinka7
17. čer 2009

Ahoj holky,
nemate nektera prehled o cestovnim pojisteni-pripojisteni na dovolenou behem tehotenstvi?
V Kooperative mi primo rekli,ze se na pojisteni nevztahuji vylohy spojene s tehotenstvim, ve VZP o tehotenstvi v podminkach radeji mlci.
Treba potrat(aspon v zacatcich) se nebere jako zivot ohrozujici stav ...
Dekuju moc 🙂

zmrz_lina
6. zář 2014

@tarra27 já jsem měla pojištění, které platí do 28. týdne těhotenství s výjimkou rizikového, kdy nepokrývá případné komplikace spojené s rizikovým těhotenstvím (což v případě potřeby pojišťovna asi zvládne spojit s rizikovým těhotenstvím jakoukoliv komplikaci). Ale rozdíl je ten, že já se bavím o komerčním připojištění a ty asi myslíš normální "státní" pojištění, na které jdou odvody ze zaměstnání.

tarra27
6. zář 2014

@zmrz_lina já to splacla oboje dokupy....díky za vyjádření....a pěkný den.

anci77
1. čer 2015

@ajuleaja Trochu anglicky je potřeba znát, protože se jedná o anglickou pojišťovnu a veškeré formuláře jsou v angličtině. Je to pojišťovna, u které si kdokoliv na světě může sjednat pojištění, nicméně ona nemá pobočku v ČR, proto čeština není podporována. Avšak pojištění těhotných do 36. týdne je tam 🙂

beatax
25. únor 2017

nemate nektera zkusenost, zda je teotenska cukrovka brana jako ze teotensktvi je rizikove, vse je kompenzovano dietou, dekuji B

barchen
25. únor 2017

@beatax
Ne, rizikové těhotenství je, když to máš potvrzené od lékaře, na papíře. Ale kvůli cukrovce se to přece nedává...

beatax
25. únor 2017

super, to jsem rada, bala jsem se ze by pojistovna pri ceste do zahranici mohla v pripade plneni delat problemy 🙂

jarmilka17
19. bře 2017
Uživatel jarmilka17 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jarmilka17.
misanovakova
19. říj 2017

sice jsem nikdy tyhle problémy (jak tak koukám na diskuzi jsem tomu dost ráda :D) nemusela řešit, ale pokaždé když cestuji srovnávám to na top-pojisteni.cz, tak snad aspoň takhle někomu pomůže