Co všechno proplácí Všeobecná pojišťovna?

natalka1234567
26. zář 2009

Ahojky holky mužete sem napsat prosím jestli máte všeob.p. co všechno Vám proplácí??

třeba autosedačku dětskou
plavání s kojenci
očkování
kojící podprsenku
antikoncepci atd.

DĚKUJI VŠEM 😉 😉

klara.t
26. zář 2009

Co jsem tak zjišŤovala, tak už neproplácí vůbec nic. 😖

natalka1234567
autor
26. zář 2009

jako vubec nic??? a ktera teda něco proplací???

dadous
26. zář 2009

taky jsem už na to koukala, a zjistila jsem že nedava vubec nic, ale 222 přispíva 4500kč na autosedačku nebo nějaky věci pro mimča z drogerky a lekarny 😵

natalka1234567
autor
26. zář 2009

dadous děkuji moc a jsi si jista??a stačí když je tam matka přihlašena nebo musí byt i mimi??

dadous
26. zář 2009

ja jsem ted těhotna a jdu se tam přehlasit, ještě teda musím oběhat doktory ke kterym chodím, jestli maj s tou pojištovnou smlouvu, stačí , že je přihlašena matka 😉

spimira
28. zář 2009

Nevíte někdo jak je to v případě kdybych přestoupila k CNPZ a jeden z mých doktorů nemá smlouvu s tou pojišťovnou, jak by se řešilo ošetření a proplacení úkonů ?

dadous
28. zář 2009

spi, asi bych našla jinyho doktora 😉

spimira
28. zář 2009

to dadous :
jenže já jsem zrovna s tímhle doktorem celkem spokojená 😖 a nechce se mi ho měnit.

pospecka
29. zář 2009

spimira: musela bys změnit doktora nebo si ošetření platit sama. 😒
natalka: novorozený mimi má automaticky pojišťovnu po mamince.

klara.t
29. zář 2009

Jsi si jistá s tím automatickým pojištěním? mě nedávno říkali, že do 10 dnů od porodu musíš dítě na pojištovně přihlásit, jinak hrozí vysoká pokuta - cca 10tis.

juhele
11. říj 2009

spimira: většina pojišťoven má na svých stránkách databázi lékařů, se kterými mají smlouvu, tak si to můžeš ověřit

Jinak si pořádně přečtěte všechny podmínky vyplácení příspěvků, přešla jsem k ministerstva vnitra, mají zajímavé příspěvky, ale pak jsem zjistila, že tam musí být i manžel, abych mohla čerpat příspěvky na autosedačku apod. (a samozřejmě i dítě musí být u této poj.) Nevím, jak je to u ostatních, ale asi podobně.

prospecko, nic automatický není, musíš tam jít a zaregistrovat své mimčo.

tymothy
14. říj 2009

Pospecko, není to tak úplně pravsa. Co já vím, tak má pojičťovnu po mamince asi 14 dní, ale do té doby bys ho měla přihlásti, protože pak mu pojištění zaniká.

helcenka
14. říj 2009

Porod a péči o novorozence v porodnici hradí pojišťovna matky. Po návratu domů musíte dítě zaregistrovat dětského pediatra a ten zpravidla už chce nahlásit u jaké pojišťovny dítě bude.Po mě chtěli jméno pediatra už v porodnici a já na ně koukala jako z jara. Mně bylo řečeno, že musím dítě u pojišťovny zaregistrovat do 8 dnů po propuštění z porodnice. 🤐 Jinak naše pojišťovna 211 zatím letos proplácela 400 očkování, 1000 příspěvek na dětskou autosedačku a 1000 na potřeby pro těhotné a kojící matky. Otázka je, jak to bude příští rok. VZP co vím, neproplácí opravdu už vůbec nic.

nadharka
2. pro 2012

Muze mi nekdo poradit?ja i muj syn mame VZP a syn zacal jezdit se skolou na plavani a v zakovske uvedli ze castku za plavani vzp proplaci nevite nekdo jakou dobu to trva nez to proplati a co vse k tomu potrebuju bude mi stacit ta zakovska knizka kde to ma napsane predem dekuji.

anezka003
24. čer 2013

ahojky holky nevite coproplaci vzp.pojistovna nebo kde bych to nasla?moc dekuji

anezka003
24. čer 2013

@anezka003 nebo byla ste nekera zvas na placenem ultrazvuku a sourkome nemocnici a jestli vam to proplatili?me tam rikali ze nektere poj.to proplaceji tak me zajme ktere

karminka
24. čer 2013

@anezka003 - http://vzp.cz/klienti/programy-prevence

Pročtěte si pak "Zdravý život" a "Zdravá rodina"

anezka003
24. čer 2013

ja to tu nenasla to co potrebuji

karminka
24. čer 2013

@anezka003 - a co potřebujete?

jitusjen
18. zář 2013

Dobrý den. Ráda bych se chtěla optat, kolikrát ročně můžu žádat na VZP o rehabilitační pobyt pro mého postiženého syna (rozštěp páteře) s doprovodem. Děkuji za brzkou odpověd..

kopretina77
3. říj 2013

myslím,že nejlepší je se informovat přímo na VZP.