Denní odškodné při pracovní neschopnosti v těhu?

joa.n
16. dub 2013

Prosím o info, jestli je zde někdo, kdo má životní pojištění u Allianz a kdo přes svou pojistku získal denní odškodné při delší prac. neschopnosti z důvodu těhu...
Já jsem si takovou pojistku založila, prý by to tak mělo fungovat, ale nevím nevím..
máte někdo zkušenost? než začnu papírovat s pojišťovnou??

stavba
16. dub 2013

Ahoj, takhle se těžko radí. Záleží také na tom, kdy jsi smlouvu uzavírala. Pokud až v těhotenství nebo krátce před ním, tak z toho asi nic nebude. Prostuduj si pojistné podmínky, co je ve výlukách. Případně si zavolej na zákaznickou linku Allianz.

mmaky
16. dub 2013

já jsem tuto dávku čerpala a to i když jsem ji uzavírala už jako těhotná, takže ano lze, ale až po 3 měsících trvání pojistky.

anetaho
17. dub 2013

@joa.n Mám zkušenost ,vše v pořádku -peníze chodily jak měly-každý měsíc.

janesafari
17. dub 2013

Já si ji dala taky,dodržela sem vše co měla a stejně to nevyšlo,protože mě v práci neprodloužili smlouvu,když sem nastoupila na neschopenku...Takže sem byla maximálně vytočená-otěhotněla sem a začal se nám stavět dům,takže sem s těma penězma počítala a ono nic!!!Hlavně že sem platila takovou sumu za pojistku-nevím jak,ale někomu to vyjde a někomu ne...Není to spravedlivé,když to tak moc nabízí...Sem naštvaná.. 😠