Dětské konto u České spořitelny, internetové bankovnictví

julinkazemcakova
11. bře 2014

Dobrý den maminky, asi to sem nepatří, ale nevěděla jsem v jaké kategorii se poptat. Založila jsem dceři 11 let bankovní účet u české spořitelny. Mám tak trošku problém internetovým bankovnictvím. Je tu prosím někdo kdo má také u čs dětský účet a poradil by s tím internet, bank.???
Děkuji 🙂

j.a.n.i
11. bře 2014

@julinkazemcakova Nemám, jen dospělácký, ono se to dětské bankovnictví nějak zásadně liší?

julinkazemcakova
autor
11. bře 2014

no je servis 24 pro normální účty a servis 24 start pro dětské účty, mělo by se to lišit jen tím, že ona nesmí platit přes net, ale měl by tam být zůstatek. Ale problém je v tom, že tam nikde není ani psané číslo účtu natož tak zůstatek ☹ Nevím kde to tam najít.

j.a.n.i
11. bře 2014

@julinkazemcakova No a je tam ten účet přidaný, já si pamatuju, že jsem si spoustu účtů musela do toho bankovnictví přidat přes nastavení, myslím, že tedy běžňák zrovna ne, ale všechny ostatní jo, tak jestli se do toho startu taky nemusí přidat - bylo to myslím nastavení - přidat produkt.

julinkazemcakova
autor
11. bře 2014

jj, musí se to přidat 3 dny po založení. Musela jsem volat na infolinku. Ale tohle je informace, kterou mi měli říct na pobočce.

j.a.n.i
11. bře 2014

@julinkazemcakova Tak hlavně, že víš jak na to 🙂